0

@tristan87 aa ok myślałem że jakoś to inaczej będzie napisane.

1

@juliacicha Zwracam honor, mój błąd.

0

@Moderacja Błąd na stronie głównej, pewnie zgłoszony już kilkanaście razy ale co tam ;)
" 2. kolejka La Liga, Dziś o 21:00 San Mamés Canal + Sport"

6

Wszystkie statystyki są nic nie warte

0

Gratulacje dla całej załogi :)
Mateusz Doniec to ten z YouTube? ;-)
https://youtube.com/channel/UC0XfgoGiKNy9gNVUtjzSh8A

0

@pt9 No właśnie tak jak 90% seriali a ja tak mam że jak zacznę to musze skończyć.

0

Polecacie serial Homeland?
Ogólnie to szukam czegoś takiego jak pierwszy sezon Designated Survivor który był kozacki moim zdaniem

1

@Yoshi94 Ronald rozegrał dopiero kilka meczy a De Ligt jest po kilku sezonach w których utrzymywał jakąś tam forme. Porównywać ich to tak jak porównać Malucha z Ferrari.

12

Może powtórka z sezonu 2015/2016 w którym graliśmy kapuche do Stycznia a później sami wiecie jak się to skończyło :)

1

@Cley72 Pierwszy wtorek miesiąca po godzinie 17.

0

@vegeta10 Bez piłkarzy nie ma co liczyć na wygrane. Kim mamy grać Antkiem który potyka się o własne nogi albo Cou który jest zagubiony? Najpierw trzeba będzie dokonać trafnych transferów a to będą lata ze względu na brak gotówki. Moim zdaniem obecny skład to tragedia tak źle chyba jeszcze nie było.

0

(...) to jest dramat.

0

@tmQbassive Trudno więc w razie czego do zobaczenia pewnie za kilka dni ;)

0

@Prezes_sycylijczyk @Moderacja i napisz nasze piękne Polskie słowa :)

0

Można jakoś połączyć konto pocztowe na Interii z Gmailem? Nigdy nie korzystałem z Gmaila a dużo osób go chwali no i przede wszystkim nie chce stracić kontaktów z Interii.

0

Gra ktoś może w Call of Duty Mobile?
Chciałbym dowiedzieć się dlaczego rzuca mnie na poziomy o 15-20 większe niż mój 13.

0

@socha Dam 30 więcej nie dam.

1

@Paradoks Jest różnica ale weź kupuj butelki cały czas.

1

@Jakchcesz Dziękuje za troskę ale brak gorączki, węch i smak mam. W domu przestrzegamy zaleceń.

0

@PatrychoO Nie ma to jak oryginał.

0

@Qlewer edit. Ze szklanej i puszki :)

5

@doc Taka ciekawostka z football managera Moriba u mnie z hukiem wskoczył do pierwszego zespołu MVP praktycznie co kolejkę, bramka za bramką a na koniec zgarnął chyba to była nagroda złotego chłopca.

21

Pepsi i CocaCola to już nie to samo co 10-15 lat temu. Dawniej było dobrze czuć smak i znacznie więcej gazu teraz to taka woda.

4

Ta strona schodzi na psy z roku na rok jest coraz gorzej.

3

@BarcaInfo Świetna akcja. Dziękuje za odpowiedź bez szydery.

0

Co to za akcja z tymi piwami ?

0

@marcin62 Trudno poszło zamówienie na trylogię mam nadzieję że nie dużo strace ;)

1

@LuisSalvano dzięki wielkie

0

@LuisSalvano Czyli kupując trylogie nic nie stracę z te pierwszej części?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?