Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 aa ok myślałem że jakoś to inaczej będzie napisane.
1
@juliacicha Zwracam honor, mój błąd.
0
@Moderacja Błąd na stronie głównej, pewnie zgłoszony już kilkanaście razy ale co tam ;)
" 2. kolejka La Liga, Dziś o 21:00 San Mamés Canal + Sport"
6
Wszystkie statystyki są nic nie warte
0
Gratulacje dla całej załogi :)
Mateusz Doniec to ten z YouTube? ;-)
https://youtube.com/channel/UC0XfgoGiKNy9gNVUtjzSh8A
0
@pt9 No właśnie tak jak 90% seriali a ja tak mam że jak zacznę to musze skończyć.
0
Polecacie serial Homeland?
Ogólnie to szukam czegoś takiego jak pierwszy sezon Designated Survivor który był kozacki moim zdaniem
1
@Yoshi94 Ronald rozegrał dopiero kilka meczy a De Ligt jest po kilku sezonach w których utrzymywał jakąś tam forme. Porównywać ich to tak jak porównać Malucha z Ferrari.
12
Może powtórka z sezonu 2015/2016 w którym graliśmy kapuche do Stycznia a później sami wiecie jak się to skończyło :)
1
@Cley72 Pierwszy wtorek miesiąca po godzinie 17.
0
@vegeta10 Bez piłkarzy nie ma co liczyć na wygrane. Kim mamy grać Antkiem który potyka się o własne nogi albo Cou który jest zagubiony? Najpierw trzeba będzie dokonać trafnych transferów a to będą lata ze względu na brak gotówki. Moim zdaniem obecny skład to tragedia tak źle chyba jeszcze nie było.
0
(...) to jest dramat.
0
@tmQbassive Trudno więc w razie czego do zobaczenia pewnie za kilka dni ;)
0
@Prezes_sycylijczyk @Moderacja i napisz nasze piękne Polskie słowa :)
0
Można jakoś połączyć konto pocztowe na Interii z Gmailem? Nigdy nie korzystałem z Gmaila a dużo osób go chwali no i przede wszystkim nie chce stracić kontaktów z Interii.
0
Gra ktoś może w Call of Duty Mobile?
Chciałbym dowiedzieć się dlaczego rzuca mnie na poziomy o 15-20 większe niż mój 13.
0
@socha Dam 30 więcej nie dam.
1
@Paradoks Jest różnica ale weź kupuj butelki cały czas.
1
@Jakchcesz Dziękuje za troskę ale brak gorączki, węch i smak mam. W domu przestrzegamy zaleceń.
0
@PatrychoO Nie ma to jak oryginał.
0
@Qlewer edit. Ze szklanej i puszki :)
5
@doc Taka ciekawostka z football managera Moriba u mnie z hukiem wskoczył do pierwszego zespołu MVP praktycznie co kolejkę, bramka za bramką a na koniec zgarnął chyba to była nagroda złotego chłopca.
21
Pepsi i CocaCola to już nie to samo co 10-15 lat temu. Dawniej było dobrze czuć smak i znacznie więcej gazu teraz to taka woda.
4
Ta strona schodzi na psy z roku na rok jest coraz gorzej.
3
@BarcaInfo Świetna akcja. Dziękuje za odpowiedź bez szydery.
0
Co to za akcja z tymi piwami ?
0
@marcin62 Trudno poszło zamówienie na trylogię mam nadzieję że nie dużo strace ;)
1
@LuisSalvano dzięki wielkie
0
@LuisSalvano Czyli kupując trylogie nic nie stracę z te pierwszej części?
1
Czym to się różni ?
https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-4/gry-playstation-4/gra-ps4-mafia-trylogia?snrai_campaign=JZrXVbapUld2&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=8c3c21251d1c97f6264f2e20f2ed558c
https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-4/gry-playstation-4/gra-ps4-mafia-edycja-ostateczna