Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca tylko telewizor nie ma tego wyjścia tak samo PS5.
0
@FC1899Barca telewizor obsługuje 2.1 kabel również.
0
@FCB_dimiC Tak oczywiście
0
Może Wy mi pomożecie w problemie widocznym na zdjęciach.
TV to Sony A90
Konsola PlayStation 5
Oryginalny kabel hdmi
Kupiony dodatkowy hdmi
Podłączone do wszystkich portów hdmi na każdym to samo. Obecnie jest wpięty do 4 opisanego jako 4K 120hz.
https://zapodaj.net/c4726ee49861f.jpg.html
https://zapodaj.net/5f37083848d24.jpg.html
2
Gra Barcy w końcu zaczyna cieszyć
3
Komentarz usunięty
0
@tommyVERceti Coś Ty zdecydowana większość zostanie na swoich miejscach.
1
@Malkey95 Dokładnie takie samo wrażenie odniosłem.
0
@squeamish Czyli standard, nic się nie zmieniło.
0
@Matheo23 Jaki to tv? Szukam obecnie jakiegoś.
0
@squeamish porównywałem w sklepie oleda i Leda i korzyść obrazu jest zdecydowanie na oleda. Tylko cena oleda idzie ostro w górę. Co myślisz o telewizorach LG?
0
Zastanawiam się cały czas nad kupnem tv co polecacie kupić? Warto dopłacać do oleda?
Obecnie obserwuję Sony A90
0
@Ying Kusi mnie ta Master seria może jednak kupie. Albo zaczekam na premierę nowych tv na ten rok.
2
Jeszcze tylko Fati i skład kompletny
0
@Ying co w przypadku kupna rozszerzonej gwarancji? Uznają czy nie
0
@lucca87 Mój Samsung ma 9 lat wszystko działa do tej pory. Ani razu nie był w naprawie.
0
@Ying seio aż tak źle jest z tymi OLED?
0
@MesQueUnClub_87 Raczej w ciemności oglądam a co do oglądania w jednym miejscu to raczej nie będzie problemu.
0
@Gappeq Przeważnie tv, PlayStation, netflix
0
@Janek_7 widziałem na żywo tv z serii Master od Sony robi robotę ale cena również. Dlatego szukam podpowiedzi.
0
Czeka mnie zakup telewizora zastanawiam się nad Sony A90 tylko czy jest sens płacić tyle skoro można kupic za 3k to samo ultra HD, OLED nie powinno być różnicy skoro jest to samo.
0
Viaplay można kupić u jakiegoś operatora tv?
0
W smartfonie lepszy akumulator Litowo - jonowy czy
Litowo - polimerowy?
1
@Elosek Mój tata 26 lat pracy w jednym miejscu.
1
Takiej Barcelony brakowało.
1
#perfumy
Paco Rabanne 1 Million Lucky czy Paco Rabanne 1 Million a może zupełnie coś innego?
0
Wszyscy tylko nie Araujo
0
@VladimirPutin BP tylko na oryginalnej.
0
@Irmscher10 k... serio. Myślałem że obędzie się bez wycieczki do urzędu.
2
Jeżeli zgłosiłem nabycie pojazdu przez gov.pll kiedy dostanę odpowiedź i jak otrzymam dowód?