2

@Jestjakjest Ter Stegen

1

A niech s jeżeli podsumujemy jego występy to może uzyskamy miesiąc/dwa grania. Co z takiego piłkarza który 98% czasu spędza w szpitalu.

0

@Bagsik88 Właśnie tam zmieniałem i mogę tylko 10k

0

@JimMorrisonFCB Dzienny limit 10k więc pewnie nie obejdzie się bez kontaktu.

0

A taki był dobry .

0

@tristan87 Tak tylko że maks moge 10k

0

@JimMorrisonFCB Tak jest to kwestia indywidualna ale nie mogę ustawić więcej niż 10k

0

Ma ktoś z Was konto w ING Banku? Jaką kwotę możecie maksymalnie wypłacić z bankomatu?

0

@Rothan1 Tak to ten.

0

Jaki film leciał na canal + premium w piątek koło 22. Nie jest to ten który podają w programie. Grał tam Statham

0

Oo myślałem że kolejny przesiedzi do końca kontraktu.

0

@4drian0 Nawet gra w oknie nic nie daje. Olać to odpalam netflixa.

0

@4drian0 Tak na epicu w końcu ostatnio były za free.

0

@Colin94 Nic to nie daje.

0

@puyol_presidend5 Dołóż tysiaka i masz kozak telefon. Smartfon ASUS ROG 5 12/256GB

0

Potrzebuje pomocy w ustawieniu grafiki? Chce żeby było na pełnym ekranie a jak do tej pory ucina mi ekran tak jak na zdjęciu poniżej.
https://zapodaj.net/8aef0ee0fc319.jpg.html

PS. Lewy górny róg.

5

Niech ten sezon odmieni się tak jak w 2015

0

Gdzie kupić komplet audio book wiedzmina?

0

@puyol_presidend5 Mój z plastiku po piątym roku wygląda jakby walec po nim przejechał a rodzice mają właśnie aluminiowy cztery lata i nadal wygląda jak nowy. Nie sądzę żeby to była kwestia użytkowania.

0

@puyol_presidend5 Szukaj takiego żeby miał obudowę z aluminium a nie z plastiku.

0

@LS Wiesz może gdzie najlepiej kupić audiobook żeby był wszystkie części Wiedźmina ?

0

@LS Czyli to normalnie czytam a audio book to ktoś czyta?

0

Jak działa ebook co musze mieć do poprawnego działania?

2

Piłkarki FC Barcelony wygrały 7:0 z żeńską sekcją Realu Madryt!

‼️ Po piętnastu kolejkach Primera División Femenina zawodniczki Barçy mają na koncie 15 zwycięstw, 86 bramki strzelone i jedynie 4 stracone.

Skopiowane z Facebooka Barca Live

1

3 2 1... Xavi out

0

Przypominam że Messi nie jest już piłkarzem Barcelony tylko Paris Saint Germain

1

Jeżeli nie grałem w żadną część mass effect to warto nadrobić?

13

Chyba nigdy nie widziałem tutaj artykułu przedstawiającego ekipę trenera.

0

A za pół roku "Xavi out"

2

@Ronmes KIT, dwa - trzy miesiące ceny w górę po to żeby na black friday zrobić suuper promo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?