Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PawkoFCB Only on PlayStation < 3 dopiero po czasie na klocka i PC
1
Uuuaaa pijemy wieczorem sukces
3
@NaFazieHitman No chce sobie kupić tylko nie mogę takiej znaleźć, liczyłem na podpowiedź.
0
Potrzebuję twardej podkładki pod myszkę tak żeby się nie wyginała leżąc na łóżku, są takie dostępne ?
0
Szkoda Auby lepiej pozbyć się Samuela i innych zapomnianych.
0
Znowu Araujo na prawej stronie.
0
@sabeot
@tbas
@Explode Czytałem że takie switchy działają tylko do 100mb/s a mam światłowód 1 gb/s więc chciałbym wykorzystać chociaż w połowie.
0
Mam w routerze 4 wyjścia na kabel Ethernet a potrzebuje wpiąć jeszcze dwa można jakoś je rozdzielić?
0
@Stasik91 UWAGA F1 zostało tylko ten sezon. Po tym sezonie prawa ma tylko i wyłącznie VIAPLAY pozostaje kupić F1 TV PRO. Ostatnio mieli promo 150 za 12msc tylko bez polskiego komentarza ;/
0
haha czyli redakcja poszła po rozum do głowy usuwając dyskusję o nim :) ... Ci co przeczytali to wiedzą
3
Jeżeli Barca dostała 8 minut doliczonego czasu to Real dostanie 15 na luzie.
0
Czy do nowych dekoderów tv potrzebny jest kabel antenowy?
0
Man Utd jakiś bunt czy c o?
1
Ważne żeby wygrać ile bramek będzie to sprawa drugo rzędowa. Stawiam na skromne 1.0
0
Ponawiam pytanie gdyż tylko jedna osoba odpowiedziała.
Mam do wyboru dwa telefony Samsung Galaxy S21 Ultra lub Realme GT 2 Pro oba nowe którego byście wybrali?
0
@Gitarkafcb Jak wygląda wsparcie realme? Dużo chińskich znaków po menu?
0
Mam do wyboru dwa telefony Samsung Galaxy S21 Ultra lub Realme GT 2 Pro oba nowe którego byście wybrali? Proszę o wypowiedź osób które miały styczność z tymi telefonami. Dziękuje ;)
0
Występ Lewego jest pewny jak 2+2. Tylko ile bramek zaliczy, osobiście stawiam na jedną może z wolnego :)
0
Ten Silva to bardziej pomocnik czy napastnik?
0
@KichuBlaugrana Tylko mi nie mów że Eleven stracił prawa do La Ligi.
0
@LS Dzięki, pierwszy sprzedany
0
@negreanu Dzięki, pierwszy poszedł.
0
Mam kilka tuszy do drukarek nowych nie otwartych tylko z 2016r mogły zaschnąć czy raczej nie? Chciałbym je sprzedać po obniżonej cenie, drukarek już nie mam.
7
Widzieli?
Pierożki za koszulke Lewego
https://zapodaj.net/95f3f56822f48.jpg.html
0
Wysiadł mi ŚPM, co bezprzewodowego polecacie? Obecnie mam Asus WT425
0
Gdzie obejrzeć prezentacje?
0
F1 TV PRO warto czy nie? Jest Polski komentarz?
0
@jacobFCB Żywiec przypadkiem nie ma jakiegoś portera mocnego?
0
Jakie piwo normalnie dostępne jest najmocniejsze?
0
@Kazragore W FM nie ma poziomów trudności.