0

Ta wpłata 267 jest jednorazowa czy co rok przez 25 lat po 267?

0

Platforma Disney Plus posiada we wszystkich produkcjach lektora czy napisy?

0

@FC1899Barca Nie, ja chce koledze pożyczyć 40k tyle brakuje mu do przeprowadzki do nowego domu. Prywatna osoba prywatnej osobie. Tylko nie wiem jak ma się to prawnie w przypadku braku spłacania niby kolega ale nikomu się nie ufa.

0

Pożyczając komuś pewną sumę pieniędzy i spisując przy tym umowę można coś zdziałać prawnie w przypadku braku zwrotu?

0

Dembele w Chelsea?

0

Coutinho trafił do ponownie Liverpoolu?

0

@Bykunn Aż tak źle jedzie?

0

@Bykunn Mercedes ma szanse zagrozić Ferrari lub Red Bullowi?

0

@Rust_Cohle Myślałem że tam pływają.

0

Co się dzieje w f1? Nie mam możliwości obejrzenia :(

0

@KrwawiaceoczyVEB Ostatnio jak wuefista prowadził zespół wygraliśmy najważniejsze trofea.

0

@Arka1985 ale nie w piłkę nożną.

3

@Messi1000000 w stodole to flaszke a w zakładzie pewnie od 350 za element.

9

Tak blisko Barcy chyba żaden Polak jeszcze nie był.

1

Kurka wodna kołdra, poduszka, prześcieradło, poszewki na kołdrę i poduszke = 670zł!

0

Jedzie ktoś na jakieś Grand Prix w Europie? Chętnie bym się zabrał.

0

@reakwon 1.6 na Siemensie jeszcze tak źle nie jest żebym to kupował. Problemem jest też wzrost 197cm w Clio jest ciasno.

0

@anxted Zastanawiałem się nad hulajnoga elektryczna zwłaszcza że w pracy jest fotowoltanika. Mógłbym wtedy jeździć za półdarmo rozmawiałem z szefostwem i nie widzą problemu żebym ładował.

0

@Chaoss Tym się nie przejmuje robię przy tym więc jak coś się zepsuje to wymieniam.

0

@anxted Miałem CLS'a 3.0 który palił tyle samo co 2.0

0

Alternatywa dla samochodu na krótkich dystansach? Najczęściej jest to trasa 4km do pracy w jedną stronę. Ostatnio tankowałem 28 marca za 500zł i już mam rezerwę. Samochód to Insignia 2.0 Diesel, kolega ma 2.2 Accorda 22km do pracy w jedną stronę za ten sam czas od tankowania wydał niecałe 600 zł. Zmieniając na benzynę raczej nie zejdę do spalania 4l czy nawet 6l. Małych silniczków 1.0 nie chce znać tak samo jak LPG.

0

Raiola żyje w końcu czy nie?

1

@Rust_Cohle Obstawiam finał gra o tron z miodowymi latami. Zwycięzca zostanie wyłoniony w dogrywce.
Jeżeli jest możliwość proszę o oznaczenie.

1

@Arno Samsung fajny dużo funkcji ale bateria to porażka ładowanie co dwa trzy dni. Obecnie posiadam Huawei Watch GT 2 bateria trzyma dwa tygodnie co prawda nie można nim płacić. Jakoś bardzo mi tego nie brakuje zwłaszcza że mało firm posiada funkcję płatności a dopłacać dużo to nie ma sensu. Lepiej płacić telefonem zblizeniowo przynajmniej można go wcisnąć w gorzej dostępne terminale a z zegarkiem to już nie tak kolorowo.
PS.
Telefon to Galaxy S 10 Plus.

0

@BorzyKrzys 4/5 zmian
Brak dogrywek tylko karne
Sprawdzanie sytuacji na życzenie trenera

0

Korzysta ktoś z realme gt 2 pro? Warto zainwestować i przesiąść się z Galaxy S 10 Plus?

0

Do topowej formy jeszcze mu daleko.

1

@MesQueUnClub_87 Dzięki, wiesz może ile teraz czeka się na reklamacje PS5 i DualSense? W PS prawdopodobnie gniazdo HDMI do wymiany a dualsense standardowo R2 i L2.

0

@FCB_dimiC Samo by się tak przestawiło?
Ps. W tym samym kinie i tv. Dodatkowo jakiś miesiąc temu wymieniałem tv podłączyłem i wszystko śmigało.

0

Kino domowe Sony BDV E4100. Działało poprawnie do momentu wypięcia kabli przy wymianie szafki teraz po podłączeniu nie działają dwa tylne głośniki i centralny. Podczas testu głośników słychać każdego a jak tylko przełącze na tv/konsole nie grają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?