Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci To zwykła gra.
8
Ferran Torres: 7 strzałów 6 bramek ;))
https://zapodaj.net/86b88ff3dfc76.png.html
0
@Transu96 Penwie jakaś Panda lub Duster
0
@Image No właśnie o to mi chodziło.
0
Można już znaleźć aktualny skład Barcy do football manager 2022?
2
@VamosGirl Jak się nie mylę to silnik 1.2 występował w benzynie a 1.3 w dieslu. Ogólnie autko tanie w utrzymaniu i malutko pali. Zależy również w jakiej cenie
0
@Kondziubarca A ile wydaliśmy na Rafała i Roberta? Pieniądze przeznaczone na Roberta mogły by pójść na Halanda on sporo młodszy więc inwestycja lepsza.
0
Dlaczego nie ruszyliśmy po Halanda gdy była możliwość? Co do obecnych transferów chciałbym żeby chociaż dwa wypaliły.
0
@lukasz222 Mino to juz raczej nie potrzebuje pieniędzy.
0
@Sortello Kto w ostatnich latach pokazał się z dobrej strony ze starej gwardii?
1
Taa i kupią nie wiem kogo na bramkarza. Ter Stegen mimo słabych występów nadal jest lepszy od większości bramkarzy do kupienia.
Jeżeli sprzedawać to za rok ciężko będzie kupić kogoś z dobrym rogrywaniem i doświadczeniem.
41
Transfery do klubu załatwione teraz trzeba załatwić w drugą stronę a to nie będzie takie łatwe.
0
@Survier Chciałem tylko tak ogólnie się dowiedzieć. Namawiają mnie na klimę niby tylko 40zl miesięcznie ale jakoś mi się w to nie chce wierzyć. Wiadomo jednemu będzie gorąco przy 23 a drugi będzie marzł a im dłużej chodzi to pewnie większy rachunek za prąd.
0
@clyde Używana od rana do wieczora na maks obrotach czy przez powiedzmy tylko 4 godziny.
0
Korzysta ktoś z klimatyzacji domowej? Jak to cenowo wychodzi?
0
Ma ktoś taki rower elektryczny? Może się ktoś wypowie czy warto i ile kosztuje 100km.
https://www.geekbuying.pl/pl/rowery-elektryczne/711-fiido-d2s-skladany-rower-elektryczny-ciemnoszary-4061476794349.html?gclid=Cj0KCQjwuO6WBhDLARIsAIdeyDLH27KiWJufOaiLADVfg1ZgY5A4Jv-7rZU38AChUtaRM9Jsmx73-DYaAtapEALw_wcB
0
@Gwyn Parametry ma świetne i ta bateria 6000. Dodatkowo teraz wyszedł już nowszy rog 6.
1
Korzysta ktoś z asus rog phone 5?
2
Nie jestem jakimś wielkim fanem Roberta ale życzę mu aby zapisał się w historii klubu i ustanowił tyle rekordów ile da radę.
0
CR7 do Atletico Madryt?
0
@Barca1922 Warka Strong, Dębowe i Okocim mocne dubeltowe
0
Cyk nadciśnienie i tyle z transferu ;-)
1
Według mnie Lewandowski może grać na dobrym poziomie 4-5 lat. Więc jeżeli utrzyma poziom strzelonych goli z Bayernu będzie to najlepszy transfer od lat ale to się dopiero okaże.
0
@pikass14 Oby tak samo było w moim przypadku, obawiam się że zgubili moją PS.
0
@pikass14 W moim przypadku pisze cały czas "w drodze do nas" po czym sprawdzam na dpd dostarczono 4.7 zadzwoniłem na infolinię powiedziano mi wyślemy zapytanie do Francji będzie odpowiedź na maila i tak od trzech dni sobie czekam.
0
Wysyłał ktoś PlayStation 5 na reklamację ile to trwało?
0
Jak mocno zaciskać stabilizator kolanowy?
2
@ForzaBarcaod1997 a ile ładował rocznie w Niemczech?
0
@Clue a co jest ciekawego w oglądaniu dwudziestu dwóch spoconych mężczyzn biegających za piłka?
0
@MeMyselfAndI To w takim razie ...owy interes