0

@Ojciec5tkidzieci To zwykła gra.

8

Ferran Torres: 7 strzałów 6 bramek ;))
https://zapodaj.net/86b88ff3dfc76.png.html

0

@Transu96 Penwie jakaś Panda lub Duster

0

@Image No właśnie o to mi chodziło.

0

Można już znaleźć aktualny skład Barcy do football manager 2022?

2

@VamosGirl Jak się nie mylę to silnik 1.2 występował w benzynie a 1.3 w dieslu. Ogólnie autko tanie w utrzymaniu i malutko pali. Zależy również w jakiej cenie

0

@Kondziubarca A ile wydaliśmy na Rafała i Roberta? Pieniądze przeznaczone na Roberta mogły by pójść na Halanda on sporo młodszy więc inwestycja lepsza.

0

Dlaczego nie ruszyliśmy po Halanda gdy była możliwość? Co do obecnych transferów chciałbym żeby chociaż dwa wypaliły.

0

@lukasz222 Mino to juz raczej nie potrzebuje pieniędzy.

0

@Sortello Kto w ostatnich latach pokazał się z dobrej strony ze starej gwardii?

1

Taa i kupią nie wiem kogo na bramkarza. Ter Stegen mimo słabych występów nadal jest lepszy od większości bramkarzy do kupienia.
Jeżeli sprzedawać to za rok ciężko będzie kupić kogoś z dobrym rogrywaniem i doświadczeniem.

41

Transfery do klubu załatwione teraz trzeba załatwić w drugą stronę a to nie będzie takie łatwe.

0

@Survier Chciałem tylko tak ogólnie się dowiedzieć. Namawiają mnie na klimę niby tylko 40zl miesięcznie ale jakoś mi się w to nie chce wierzyć. Wiadomo jednemu będzie gorąco przy 23 a drugi będzie marzł a im dłużej chodzi to pewnie większy rachunek za prąd.

0

@clyde Używana od rana do wieczora na maks obrotach czy przez powiedzmy tylko 4 godziny.

0

Korzysta ktoś z klimatyzacji domowej? Jak to cenowo wychodzi?

0

@Gwyn Parametry ma świetne i ta bateria 6000. Dodatkowo teraz wyszedł już nowszy rog 6.

1

Korzysta ktoś z asus rog phone 5?

2

Nie jestem jakimś wielkim fanem Roberta ale życzę mu aby zapisał się w historii klubu i ustanowił tyle rekordów ile da radę.

0

CR7 do Atletico Madryt?

0

@Barca1922 Warka Strong, Dębowe i Okocim mocne dubeltowe

0

Cyk nadciśnienie i tyle z transferu ;-)

1

Według mnie Lewandowski może grać na dobrym poziomie 4-5 lat. Więc jeżeli utrzyma poziom strzelonych goli z Bayernu będzie to najlepszy transfer od lat ale to się dopiero okaże.

0

@pikass14 Oby tak samo było w moim przypadku, obawiam się że zgubili moją PS.

0

@pikass14 W moim przypadku pisze cały czas "w drodze do nas" po czym sprawdzam na dpd dostarczono 4.7 zadzwoniłem na infolinię powiedziano mi wyślemy zapytanie do Francji będzie odpowiedź na maila i tak od trzech dni sobie czekam.

0

Wysyłał ktoś PlayStation 5 na reklamację ile to trwało?

0

Jak mocno zaciskać stabilizator kolanowy?

2

@ForzaBarcaod1997 a ile ładował rocznie w Niemczech?

0

@Clue a co jest ciekawego w oglądaniu dwudziestu dwóch spoconych mężczyzn biegających za piłka?

0

@MeMyselfAndI To w takim razie ...owy interes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?