Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie "mistrz kierownicy" zaczął pokazywać kim on to nie jest a samochód dalej miśki w nieoznakowanym
0
Siadam przed TV a tam informacja że twoja umowa dobiegła końca i tyle z oglądania meczu :/
0
@dominik127pl oo wiedzę że kolega dobrze obeznany w tym temacie ;)
0
Banknoty euro są w każdym kraju takie samo czy każdy kraj ma swoje wizerunki?
0
Zmienne zostaną wypłacone jeżeli Atletico wygra LM i LaLige ;))
1
Zależy ile masz na umowie. Jak masz 1000zł i po pół roku wpłacasz 20k to raczej ktoś się tym zainteresuje zwłaszcza jakbyś powtarzał takie wpłaty. Co innego jeżeli zarabiasz tyle ile w umowie.
2
Tak sobie oglądam komplikacje słynnego MSN i mogę śmiało stwierdzić że był to zaszczyt oglądać Barce z sezonu 2015/2016
0
@hoeniker Szkoda że nie zaakceptował roli zmiennika na pod męczonego rywala taka 9 to złoto.
0
@Foton Bartomeu na emeryturze ;)
1
@eydem Transfery i negocjacje to podstawa w tej grze ;)
4
Wina Bartka :)
#BartomeuOut
0
@pazio23 Ciche miejsce, niedługo będzie premiera kontynuacji ;)
0
@Rewolucja123 football manager 2020
6
19 Listopad PS5
1
@Mario96w Jabłka mam aronia się znajdzie może spróbuje zrobić soczek ????
0
@PIWOSZ89 dobry jest ale też zależy jaki.
0
@Yoshi94 Za dużo tego wypiłem :)
0
@PlanetFCB Ale do drinka to raczej nie podejdzie :)
3
Znowu Messi ciągnie Barce... Wielka mi kurka wodna rewolucja.
0
Jakie kwaśne napoje polecacie?
Te najbardziej popularne typu Tymbark pomarańcza czy grejpfrut mam sprawdzone.
8
Tylko żeby kontuzji nie złapał i będzie dobrze.
3
seriale netflix oparte na faktach?
Oglądałem już Manhunt Unabomber
17
Właśnie widziałem tablice rejestracyjną GO MESSI :-)
0
@puyol_presidend5 Generalnie laptopy nie są do grania od biedy można na nich grać ale trzeba liczyć się z kosztem około 3k sam komputer może i kupi taniej ale dolicz do tego monitor z Full HD nie mówię tu o Ultra HD, myszke, klawiature, głośniki. Używek nie polecam nigdy nie wiadomo co się kupi. Jeżeli masz możliwość to kup PlayStation 4 i masz problem z głowy na 2-3 lata. Chyba że Ci się nie spieszy to kup PlayStation 5 jak wyjdzie i wtedy pewnie z 10 lat spokoju będzie.
0
Oby na koniec roku był już nowy zarząd.
1
Z transferami Barcelony jest jak z transferami w Football Manager gdy my chcemy kogoś kupić to cena idzie ostro w górę a jeżeli trzeba kogoś się pozbyć to wnet trzeba by dopłacać do interesu.
0
Wspomnienia z 15/16
0
@patry295 Musk to przyszłość a Bezos teraźniejszość ;]
0
@OnlyCules 3.0 Tdi 240km pompa paliwa nie do zajechania gorzej wypadają wtryski ale to łatwo poznać jak kopci na biało to znaczy że wtrysk lub wtryski poszły. Wtryskiwacze można regenerować wbrew temu co mówią wszyscy wiem bo sam się tym zajmuje. Szukaj w quattro i automat.
PS. Silników benzynowych nie bierz pod uwagę chyba że chcesz dolewać litr oleju na 100km.
1
@OnlyCules Benzyny nie kupuj jak coś to 3.0 TDI nie szukaj 2.7 bo spalanie takie samo jak w 3.0.