Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Sprzedajmy Ter Stegena za 60mln bo nie pasuje do nas wiekiem a kupmy Buffona za 100mln plus 50 zmiennych. Bartek lubi takie interesy.
0
@dafik85 Z jakiej gry masz avatar?
1
Wszyscy młodzi powinni grać ale brakuje nam kogoś kto zrobi różnice.
0
Zmienić umowę na taką jak ma Umtiti a Samuelowi dać to co ma Lenglet
0
@Danny Gaucho Przynajmniej nie oglądalibyśmy takich widoków.
0
Gdzie jest ta słynna Barcelona... Od kilku lat Barca jest pośmiewiskiem jeżeli chodzi o grę w Europie.
0
@Konias4318 Ta strona od dawna schodzi na psy.
1
Jak dalej będziemy w takiej formie to mecz z Bayernem skończymy z wynikiem podobnym do tego z 2013.
0
15 min szukania pilota... Skubany zgrał się z noga od stołu i go nie było widać.
1
Orientujecie się kiedy będzie jakaś powtórka wczorajszego meczu?
0
@kuba4352r375 2021
0
Może by tak odpuścić LaLige i skupić siły na lidze mistrzów. Nie wygraliśmy tego pucharu od PIĘCIU lat.
0
Łyknąłbym nawet te 27 lat...
0
Jaki wyniki mieliście w grze na transfer markt.pl?
1
@IronSanHybrid Jak gra Barcelony.
1
Kurczę myślę że powinniśmy zaryzykować i wystawiać go w tym sezonie po 90min jak coś ma być z Fatiego to niech to udowodni teraz.
2
@kamil_veb kto lub co jest "Barcie"?
0
Można odsłuchać rozmowę z konsultantem Orange na własne życzenie?
0
@Adi.Corp.Cule gra Fifa
3
Zwolennicy Antka wyłazić z nory.
2
Ktoś wie ile Martin potrzebował minut na bramkę a ile Antek?
3
Atletico zrobiło interes życia.
0
Pięć zmian zostało wprowadzone do końca sezonu czy na zawsze?
0
Na eleven powiedzieli chwilę temu "wydymaniu Barcelony"?
1
@Teletubis dziękuje :)
1
@MichalZZZ Pierwsze 1917 a później 66'
0
@NaFazieHitman wiem ale czy coś wcześniej żeby była możliwość pobrania a zablokowane granie. Akurat mam bardzo wolny internet a chciałbym zagrać zaraz po pracy bez zbędnego pobierania w przypadku płyty.
0
Jeżeli kupię the last of US part II na PlayStation Stire to kiedy będzie możliwość pobrania?
1
@fcbarcafan19 Liverpool ja drugi jako Utd.
PS.
Ogólnie Live jest nie do przejścia
0
@NaFazieHitman Tak nadal tam gnije.