0

@BarcaInfo Ale ta trampolina to fajna sprawa.

2

@Ireneuszp Jak Ci się nie podoba to po co tu jesteś? Julka wykonuje świetną prace.

2

@juliacicha Nie przejmuj się tym tylko wykonuj dalej swoją pracę. Można powiedzieć że jesteś wygraną bo nie każdemu jest dane przeprowadzić wywiad z znanym dziennikarzem. Ciekawy jestem rozmowy tych którzy krytykują jak oni będą rozmawiać gdy przed sobą będą mieli kamery, dziennikarza itd.

0

@juliacicha Nie przejmuj się tym tylko wykonuj dalej swoją pracę. Można powiedzieć że jesteś wygraną bo nie każdemu jest dane przeprowadzić wywiad z znanym dziennikarzem. Ciekawy jestem rozmowy tych którzy krytykują jak oni będą rozmawiać gdy przed sobą będą mieli kamery, dziennikarza itd.

0

@xVENUMx Kto wie czy tego nie zrobił specjalnie żeby zabłysnąć w sieci. Akurat w tym momencie kamerka wszystko idealnie ujęła.

0

Gdzie oglądacie seriale online?
Od czasu upadku fili ciężko cokolwiek znaleźć za każdą informacje z góry dziękuj.

0

@zawsze_barca Ale to tak można?

0

Czarno to widzę

3

@FranzMaurer Szkoda ze nie w domu bo byś sąsiadke przygarnął pod dach :)

4

Święta racja. Polać temu Panu.

8

Football Manager o "nowym" nabytku FCB.
https://zapodaj.net/453769fc0952b.jpg.html

0

Barcelona lubi przespać okazje kupić za dwa lata drożej o 100% a po kolejnych latach sprzedać taniej.

0

@betonito 10 nikt inny

3

7

Szkoda mi Pepa wolałem City niż to nudne PSG. Swoją drogą ciekawe że PSG nie złamało zasad kupując Neymara i Mbappe.

4

Nabijanie wyświetleń artykułów poziom expert.

0

Sklep modivo.pl sprzedaje używane produkty tak jak zalando longue?

0

Mówcie co chcecie ale brakuje go na boisku.

4

Wyleczyć i sprzedać w trybie natychmiastowym byle cokolwiek zarobić. Takiej szklanki to ja nie pamiętam.

5

Co jeśli lekarze wskażą na cztery miesiące i nie będzie można kupić. Można to jakość obejść? Bo to że Dembele złapie kontuzje jest więcej niż pewne.

0

Jaki jest przewidywalny powrót Luisa Suareza?

7

Var powinien być obsługiwany przez niezależną firmę zza granicy.

2

Mamy luty i pierwsze objawy przemęczenia do tego brak konkretnej 9 i można powiedzieć że sezon powoli się kończy.

1

Jakoś to wygląda tylko szkoda że napastnicy mają jakąś blokade odkąd przejął zespół Setien.

0

@luna666moon Daj spokój :)

0

@QuentinTarantino Nie ja jestem od tego. Są specjaliści którzy biorą gruby hajs za to.

6

Szczerze mówiąc to w Hiszpanii nie ma napastnika który uratuje Barcelone. Była szansa na sprowadzenie kogoś podczas zimowego okna ale zarząd przespał ten czas myśląc że Dembele w cudowny sposób przestanie łapać kontuzje. Jak zarząd mógł dopuścić do takiej sytuacji w której zostajemy bez konkretnej 9.

7

@Suzu na głupie pytania najlepsze są głupie odpowiedzi

0

K... Co za oferma, powinien podać się do dymisji razem z pseudo dyrektorem sportowym.

0

Brakuje nam napastników po odejściu Neymara nie ma nikogo kto weźmie ciężar gry na siebie. W sezonie 15/16 był Iniesta i Xavi ale czy byli tak decydujący jak zza najlepszych czasów?
Moim zdaniem trio MSN znacząco przyczyniło się do triumfu na każdym froncie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?