6

21 lat ?
Mi on wygląda na 31. Porównajcie sobie Arthura albo De Jonga .

1

@marcin000019 za taką cene nikt nie kupi Cou. On jest wart połowę z tego a to że Liverpool zarobił na nim chyba 160 mln to juz tylko wina Bartka.

22

Griezmann i Coutinho tych transferów nigdy nie zrozumiem.

1

Teraz będą na siłę szukać napastnika ale wcześniej nie wiedzieli że będzie potrzebny...

0

@klemens100 Czytam trochę o tym i dochodzę do wniosku że to wada fabryczna.

0

Korzysta ktoś z Galaxy S10?
Mi po około pół godziny zrobił się ciepły nie wiem czy tak ma być czy nie. Dopiero co go pierwszy raz uruchomilem.

14

Każdy liczy na przebłysk Leo i myśli jakoś to będzie.

0

Co się dzieje z strona media expert nie działa mi już któryś dzień.

0

@Chicken1992 Ja też mam taką nadzieje to tylko zabawa.

4

Stawiam flaszke że do miesiąca złapie kontuzje.

0

Setein ze łzami czy mi się wydawało?

0

Messiego to chyba nam ukradli.

0

Pomoc bardzo ładna. Teraz tylko po 3 punkty. Vamos Barca!

18

Chińczycy budują szpital w 10 dni a w Polsce 10 lat trwa termin na wizyte.

0

Działa Wam strona MediaExpert i zakładka "zaloguj"?

6

No to Atletico mamy z głowy. Pasuje odzyskać puchar po roku.

1

Piątek nie pasuje stylem do Barcy.

19

Nie wiem jak dla innych ale dla mnie świetnie było wczoraj obejrzeć wracającą stara dobra Barce

3

Liverpool mistrz mistrz mistrz!!!

3

Ter Stegen
Roberto Pique Lenglet Alba
Sergio
Arthur Puig
Messi Griezmann Fati

2

No i oby stawiał na młodzież ze słabymi drużynami albo dawał im wchodzić przy bezpiecznym wyniku a nie będzie trzeba robić transferów po 150mln

0

De Jong nadaje się na pozycje Sergio czy raczej nie? Bo jak tak to można by wystawiać
De Jong/Sergio
Arthur/Vidal Puig/Roberto
No i zapomniałem o Rakiticiu do rotacji na każdej pozycji w pomocy mógłby być.

1

@Mexo_fcb Dembele zielone światło dostał?

10

Pique na 9 i skład gotowy. Gorzej od Boatenga nie zagra.

1

@Krzysiek872 Jak najbardziej trzeba dać każdemu szansę i wyczyścić konto na zero.

1

@Bartex Neymar nie jest 9.

0

Perez i Ansu to inwestycja na przyszłość. Nam potrzebny jest młody napastnik z doświadczeniem w najwyższych ligach.

0

Na pozycji Sergio ma kto grać a jako napastnik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?