Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
21 lat ?
Mi on wygląda na 31. Porównajcie sobie Arthura albo De Jonga .
1
@marcin000019 za taką cene nikt nie kupi Cou. On jest wart połowę z tego a to że Liverpool zarobił na nim chyba 160 mln to juz tylko wina Bartka.
22
Griezmann i Coutinho tych transferów nigdy nie zrozumiem.
1
Teraz będą na siłę szukać napastnika ale wcześniej nie wiedzieli że będzie potrzebny...
0
@klemens100 Czytam trochę o tym i dochodzę do wniosku że to wada fabryczna.
0
Korzysta ktoś z Galaxy S10?
Mi po około pół godziny zrobił się ciepły nie wiem czy tak ma być czy nie. Dopiero co go pierwszy raz uruchomilem.
14
Każdy liczy na przebłysk Leo i myśli jakoś to będzie.
0
Co się dzieje z strona media expert nie działa mi już któryś dzień.
0
@Chicken1992 Ja też mam taką nadzieje to tylko zabawa.
0
Przypominam o zakładzie :)
https://www.fcbarca.com/93319-ousmane-dembele-wrocil-do-treningow-z-kolegami,dyskusja-8147128.html#comment-8147629
4
Stawiam flaszke że do miesiąca złapie kontuzje.
0
Setein ze łzami czy mi się wydawało?
0
Messiego to chyba nam ukradli.
0
Pomoc bardzo ładna. Teraz tylko po 3 punkty. Vamos Barca!
18
Chińczycy budują szpital w 10 dni a w Polsce 10 lat trwa termin na wizyte.
0
Działa Wam strona MediaExpert i zakładka "zaloguj"?
6
No to Atletico mamy z głowy. Pasuje odzyskać puchar po roku.
1
Piątek nie pasuje stylem do Barcy.
19
Nie wiem jak dla innych ale dla mnie świetnie było wczoraj obejrzeć wracającą stara dobra Barce
3
Liverpool mistrz mistrz mistrz!!!
3
Ter Stegen
Roberto Pique Lenglet Alba
Sergio
Arthur Puig
Messi Griezmann Fati
2
No i oby stawiał na młodzież ze słabymi drużynami albo dawał im wchodzić przy bezpiecznym wyniku a nie będzie trzeba robić transferów po 150mln
0
De Jong nadaje się na pozycje Sergio czy raczej nie? Bo jak tak to można by wystawiać
De Jong/Sergio
Arthur/Vidal Puig/Roberto
No i zapomniałem o Rakiticiu do rotacji na każdej pozycji w pomocy mógłby być.
1
@Mexo_fcb Dembele zielone światło dostał?
0
@draxidox https://lmgtfy.com/?q=metro+z+Bergamo+do+Mediolanu
10
Pique na 9 i skład gotowy. Gorzej od Boatenga nie zagra.
1
@Krzysiek872 Jak najbardziej trzeba dać każdemu szansę i wyczyścić konto na zero.
1
@Bartex Neymar nie jest 9.
0
Perez i Ansu to inwestycja na przyszłość. Nam potrzebny jest młody napastnik z doświadczeniem w najwyższych ligach.
0
Na pozycji Sergio ma kto grać a jako napastnik?