Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli co De Ligt zaklepany
1
Będzie transmisja finału LM kobiet?
1
Miłych snów.
0
Nie wiem czy zauważyłeś ale to żart...
1
Że niby do Barcelony?!
Prędzej do Realu bo faks w Chelsea nie działa.
Kolejny staruch :)) przychodzi do Barcelony...
0
Drogie kochane PSG mamy Coutinho do sprzedania w promocji za jedyne 150mln nic tylko brać.
1
Nie tylko dwa.
Dopiero była premiera ocenę ma na poziomie 8.7.
0
Taa zajefajny jest.
4
Gorąco polecam nowy serial HBO pt. Czarnobyl
https://m.filmweb.pl/serial/Czarnobyl-2019-799827
Warto obejrzeć - ocena filmweb 8.7 - IMBD 9.5
1
Coutinho dostał swoją szanse ale jej nie wykorzystał więc trzeba zrobić to co konieczne.
5
Julia lepszy mikrofon obowiązkowo i mniej stresu.
3
Dla mnie brakuje kamery ;)
0
Dlaczego kobiety nie grają na Camp Nou,?
0
Jović podobno zaklepany przez Real Madryt a pomocników mamy dość.
1
Wstyd!!
7
Zawiedli zawodnicy a przede wszystkim trener.
16
Przez chwilę cieszyłem się że odszedł a to tytuł jak w Onecie...
0
Co ona zmieni?
Nic nie zmieni...
0
Teraz jak pomyślę że gdyby Dembele trafił w pierwszym spotkaniu to może byśmy byli w filane.
2
Nam potrzeba więcej Boatengow, Gomesow, Suarezow wtedy będziemy walczyć o puchar pietruszki.
0
Ten Hag
Koeman
Klopp
1
Najwyższy czas pożegnać pewnych ludzi i przywitać nowych.
0
Coutinho chyba coś o więcej wie na ten temat :))
1
Dać mu pograć kilka meczy. Idealny czas jest teraz majstra mamy pewnego to niech gra on i Puig.
0
W tv... Inne kanały mam w HD i dużo lepiej wyglądają na zbliżeniu.
0
Zobaczcie jak wygląda jakoś "Super HD" na kanale Polsat Sport Premium.
Zdjęcie z wczorajszego meczu.
https://zapodaj.net/9633cf63a5a24.jpg.html
7
Przecież krótko grał... Trzymajmy się tego że krótko grających nie oceniamy albo oceniamy wszystkich nawet tych którzy zagrali 30 sekund.
0
Jak on tego nie trafił?
2
Po zwycięstwo!
0
DeLonghi to koszt nawet czterech tysięcy.