0

Nie wiem zastanawiam się dopiero nad kupnem. Zależy co doradzą w sklepie.

0

Orientuje się ktoś ile miesięcznie zużywa prądu (w PLN) klimatyzator firmy gree z A+++?

7

Gdzie on miałby grać?
Wydamy 120mln a będzie taki sam jak Cou.

1

Noo i takie ciekawostki to ja lubię .

0

(I)

1

Połowę składu maja w kontuzjach.

0

Losowanie zaczyna się o 12 ale wiadomo że będą gadać jakiś czas o której mniej więcej można liczyć na prawidłowe losowanie? Pytam bo o 12:15 mam przerwę więc nie oglądane.

0

Oblak dużo zyskuje dzięki stylowi gry ATM.

0

A gdzie złapał kontuzje?
W meczu z Rayo czy Lyonem?

1

Cholera najgorsze że walczył o nic bo już było po meczu.

27

Luka Jović.

0

Tak musisz mieć wykupiony abonament PlayStation Plus. Co do samej Fify mogę udzielić jakiś rad ale raczej nie jakiś mistrzowskich.

0

Ile zarabia taki szeryf?

0

Źle to odebrałeś.

0

O co chodziło z tą Coca-Cola bo nie w temacie?

0

Haha Ajax lepszy od realu

0

Nie.

4

Żałosny jest ten łysy.

2

Brakuje tylko kary gdzieś na 100 tyś funtów. Drugiego takiego by nie było.

0

Casemiro "Jak on to *** zrobił też tak chcę".

0

Tylko ja to wysyłkowo robiłem.

6

Ale straszyliście firmą Lenovo że serwis mają do upy... A tu nie upłynęło więcej niż 48h i dostałem wiadomość że sprzęt został wymieniony na nowy i wysłany na podany adres.
Jak na razie nie powiem złego słowa na Lenovo.

1

Luka Jović a nie...

34

Real się cieszy jakby wygrał ligę mistrzów.

0

Najlepiej real madryt... Aaa oni już odpadli

1

Grałem i polecam. Teraz zabieram się na exodus jak tylko spadnie z ceny.

0

Jak poprawnie wypowiadać "Q"?

0

Moi? :)

0

Zapowiada się walka do samego końca o króla strzelców w Serie A.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?