Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem zastanawiam się dopiero nad kupnem. Zależy co doradzą w sklepie.
0
Orientuje się ktoś ile miesięcznie zużywa prądu (w PLN) klimatyzator firmy gree z A+++?
7
Gdzie on miałby grać?
Wydamy 120mln a będzie taki sam jak Cou.
1
Noo i takie ciekawostki to ja lubię .
0
(I)
1
Połowę składu maja w kontuzjach.
0
Losowanie zaczyna się o 12 ale wiadomo że będą gadać jakiś czas o której mniej więcej można liczyć na prawidłowe losowanie? Pytam bo o 12:15 mam przerwę więc nie oglądane.
0
Oblak dużo zyskuje dzięki stylowi gry ATM.
0
A gdzie złapał kontuzje?
W meczu z Rayo czy Lyonem?
1
Cholera najgorsze że walczył o nic bo już było po meczu.
27
Luka Jović.
0
Tak musisz mieć wykupiony abonament PlayStation Plus. Co do samej Fify mogę udzielić jakiś rad ale raczej nie jakiś mistrzowskich.
0
Ile zarabia taki szeryf?
0
Korzysta ktoś z tego?
https://allegro.pl/oferta/podstawka-chlodzaca-pionowa-ps4-ladowarka-move-gry-7860913723?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
0
Źle to odebrałeś.
0
O co chodziło z tą Coca-Cola bo nie w temacie?
0
Haha Ajax lepszy od realu
0
Nie.
4
Żałosny jest ten łysy.
2
Brakuje tylko kary gdzieś na 100 tyś funtów. Drugiego takiego by nie było.
0
Casemiro "Jak on to *** zrobił też tak chcę".
0
Tylko ja to wysyłkowo robiłem.
6
Ale straszyliście firmą Lenovo że serwis mają do upy... A tu nie upłynęło więcej niż 48h i dostałem wiadomość że sprzęt został wymieniony na nowy i wysłany na podany adres.
Jak na razie nie powiem złego słowa na Lenovo.
1
Luka Jović a nie...
34
Real się cieszy jakby wygrał ligę mistrzów.
0
Najlepiej real madryt... Aaa oni już odpadli
1
Grałem i polecam. Teraz zabieram się na exodus jak tylko spadnie z ceny.
0
Jak poprawnie wypowiadać "Q"?
0
Moi? :)
0
Zapowiada się walka do samego końca o króla strzelców w Serie A.