Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Proszę Cię do Lucho to mu daleko.
0
Za tą cenę proponuję smartwatch kupić.
1
Ściąganie z sieci + legalnie to mnie rozbawiło.
3
Haha.
0
Ważne też czy w umowie masz "do 120mb" czy "stałe 120mb".
Jeżeli masz "do" to nic im nie zrobisz bo wywiązują się z umowy. Miałem taką sytuacje tylko że z Orange.
0
Korupcja.
4
To jest filmik po którym został podyktowany rzut karny?
https://mobile.twitter.com/Mateusz_1899/status/1099781666967572480
0
Dobra skończ pitolić bo nie che mi się z Tobą gadać. Robisz problem z niczego.
0
Co w nim jest trudnego?
Od premiery pierwszego smartwatcha w Polsce.
Lepiej?
0
Ma ktoś tu smartwatch od premiery pierwszego?
0
Mam i polecam.
https://www.mediaexpert.pl/podstawki-chlodzace/podstawka-chlodzaca-omega-do-laptopa-17-cali-coolwave-41250-czarny,id-674546?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiAnsnjBRB6EiwATkM1Xm5CJPO78kq7tnNBUuJ5uccO6HrJ27Tj23mj_9EnAV8v6no5htTG9RoCXpgQAvD_BwE
0
Jak w Huawei ustawić liczenie kroków na ekranie blokady?
1
Nie ma co się dziwić. Wrócił po trzech miesiącach i na głęboką wodę trafił. Mecz za meczem i będzie coraz lepiej a na ligę mistrzów przyda się jak mało kto.
1
Ale jest przy wadze.
12
Co ten Alba głupi?
To przecież dopiero piąty piłkarz.
31
#ValverdeOut
0
Kolejny z okresem gorszym niż u kobiety.
0
Czy korzystając z telefonu Sony można sparować bez problemu?
0
"Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej"
0
Chłopie gdybym chciał byle jaki to bym tak zrobił ale wydając 1000zł chce żeby pochodził z 10lat a nie dwa tygodnie.
0
Znajdzie się jakiś smartwatch do 1000?
0
Ile ja bym dał żeby ktoś taki jak Simeone trenował Barcelone.
0
Zobaczcie na komentarze.
https://www.facebook.com/197394889304/posts/10157528711229305/
0
Umtiti na trybunach?
2
De Ligt powinien przyjść obowiązkowo. Todibo dostanie tyle szans ile Malcom.
2
Coutinho
0
Uważacie że Piątek to sezonowiec czy będzie się rozwijał na lepszego napadziora?
16
Widzę że sędziowie to w każdej dyscyplinie są ślepi. Teraz czas na puchar króla w wykonaniu piłkarzy piłki nożnej..
0
Nie zagra 90min liczę skromne 15min.
0
Jak wyprasować t shirt na jakiej temperaturze? Dodam że mam ich mnóstwo z racji robienia porządków i nie uśmiecha mi się zmieniać temperatury co chwilę.