0

Co powiesz na alfe Romeo Giuliette?
W wersji Quadrifogllo Verde?

0

Co byś jeszcze polecił?

0

Właśnie Mercedes strasznie mi się podoba a reszta to już tak niezbyt. No może jeszcze Audi a5

PS. Jest jeszcze opcja kupienia Mercedesa clk

0

Dokładnie to nie wiem bo dopiero zaczynam szukać ale widzę że tak trzeba liczyć ok 40 tyś.

0

Nie opłacalne.

0

Mercedes CLS.

0

Dzięki. Wychodzi na to że lepiej szukać w Polsce auta.

0

Można to jakoś obejść?

0

3.0 Diesel.

0

Jaki jest koszt rejestracji auta z Niemiec.

0

Nawet z błędem znalazło :))

92

1

Mecz tak nudny że usypiam.

0

Dzięki wszystkim.

0

W jakim wieku może pojawić się rwa kulszowa?

47

Niedługo okaże się że wszystkie transfery dopina Leo a Bartek daje tylko kasę.

0

Grałem we wszystkie trzy i każdą gorąco polecam.
Najpierw zagrał bym w
Red dead redemption 2
God of War
Spider Man ta wydaje się taka dla dzieci ale tak nie jest.

0

Messi najwięcej zapłacą = klub uratowany :))

1

Jak wygląda drabina? Ile zarabiają dokładnie

0

Może by tak jeszcze dwie perły Ajaxu kupić De Ligta i Dolberga

0

Trzeba było kupić Kyliana.

0

Czy ja dobrze widzę Roberto na LO?!

1

Bardzo dobrze. Teraz tylko czekać na prezentacje i może kolejne wzmocnienia.

0

Veratti był na konferencji?

1

Ronaldo w więzieniu?
Oby w pierwszym dniu nie musiał podnosić mydła.

0

Tylko kto opuści?
Stawiam na Rakiticia tylko kto drugi .

0

No to nie jest jeszcze tak źle.

2

A tak dobrze szło. Wielka szkoda.

2

No to Semedo następny mecz zagra jak Roberto złapie kontuzje

1

Monster hunter world to bardziej taki wiedźmin czy soulsy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?