Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co powiesz na alfe Romeo Giuliette?
W wersji Quadrifogllo Verde?
0
Co byś jeszcze polecił?
0
Właśnie Mercedes strasznie mi się podoba a reszta to już tak niezbyt. No może jeszcze Audi a5
PS. Jest jeszcze opcja kupienia Mercedesa clk
0
Dokładnie to nie wiem bo dopiero zaczynam szukać ale widzę że tak trzeba liczyć ok 40 tyś.
0
Nie opłacalne.
0
Mercedes CLS.
0
Dzięki. Wychodzi na to że lepiej szukać w Polsce auta.
0
Można to jakoś obejść?
0
3.0 Diesel.
0
Jaki jest koszt rejestracji auta z Niemiec.
0
Nawet z błędem znalazło :))
92
http://lmgtfy.com/?q=El+classico+2019
1
Mecz tak nudny że usypiam.
0
Dzięki wszystkim.
0
W jakim wieku może pojawić się rwa kulszowa?
47
Niedługo okaże się że wszystkie transfery dopina Leo a Bartek daje tylko kasę.
0
Grałem we wszystkie trzy i każdą gorąco polecam.
Najpierw zagrał bym w
Red dead redemption 2
God of War
Spider Man ta wydaje się taka dla dzieci ale tak nie jest.
0
Messi najwięcej zapłacą = klub uratowany :))
1
Jak wygląda drabina? Ile zarabiają dokładnie
0
Może by tak jeszcze dwie perły Ajaxu kupić De Ligta i Dolberga
0
Trzeba było kupić Kyliana.
0
Czy ja dobrze widzę Roberto na LO?!
1
Bardzo dobrze. Teraz tylko czekać na prezentacje i może kolejne wzmocnienia.
0
Veratti był na konferencji?
1
Ronaldo w więzieniu?
Oby w pierwszym dniu nie musiał podnosić mydła.
0
Tylko kto opuści?
Stawiam na Rakiticia tylko kto drugi .
0
No to nie jest jeszcze tak źle.
2
A tak dobrze szło. Wielka szkoda.
2
No to Semedo następny mecz zagra jak Roberto złapie kontuzje
1
Monster hunter world to bardziej taki wiedźmin czy soulsy?