Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dodatek "the city that never sleeps" do gry Marvel Spider Man zawiera wszystkie dodatki jakie wyszły?
16
Jeśli plotki o Kane są prawdziwie to tylko on. Nie żadne Wernery czy Gomesy.
1
Gdyby poddał się operacji od razu to teraz grał y normalnie.
0
Ciekawe co z nim jest w jakim stanie jest.
3
Taa wtedy będzie miał 28 lat i faktycznie na długo zastąpi. Zastąpić to mógłby ktoś w wieku Mbappe.
1
Pewnie jest za białymi)
37
Nie ma miejsca w Barcelonie dla Neymara nawet za darmo.
0
Arthur to bardziej za Inieste.
0
Franek bardziej przychodzi jako zmiennik Busquetsa a Adrian za Rakiticia.
Dolberg jakoś mnie nie przekonuje wolę nawet tego Maxi Gomesa.
0
Wieże że uda nam się kupić dwie perły Ajaxu.
29
Tak bardzo bym chciał żeby Espanyol spadł z ligi.
0
Dostaliście jakie paczki na święta od pracodawcy?
11
Oho za 9 miesięcy będzie nowy kibic Barcelony :)
3
Niech idzie bez możliwości powrotu.
0
Dokładnie mam to samo.
Myślałem że to wina starego telefonu ale wymieniłem na nowy i dalej to samo.
1
Amerykanie podobno mają około 8500 bomb atomowych za nimi są Ruscy 7500-8000 dalej Anglia, Francja 250-350.
Mimo że Amerykanie są bardziej zaawansowani militarnie to wydaje mi się że Chińczycy by nas zadeptali to samo dotyczy Indii.
6
Mina odszedł dlatego że nie ma miejsca na zawodnika spoza Unii mamy już 3/3
44
Psg gra w lidze ogorkowej więc tylko City można liczyć.
16
Kolejne oczko w stronę Barcelony a Bartek kupi Douglasa.
2
Wolę 100 razy De Jonga niż Pogbe.
0
Gdzie mogę obejrzeć wszystkie odcinki The Grand Tour z polskimi napisami?
0
Na którym kanale i o której godz?
8
(...)"Są dwoma goleadorami, a ponadto asystują."
No właśnie a nie tak jak niektórzy tylko bramki ładują.
0
32,59 :).
0
Coś w ten deseń że Pele to więcej w reklamach występuje... I nie pamiętam
5
Ale podsumowali Pele w Eleven.
0
Weź sobie w tym rankingu daj XZ Premium dual sim od zwykłej różni się tylko właśnie simem a ocen ma więcej.
0
Tylko Sony nie jakieś szajsungi, ****wuje czy inne wynalazki.
0
Premium.
19
Unikajcie Orange jak ognia najgorszy dostawca usług telewizji, telefonu i internetu.