Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Taka manita by wystarczyła :)
0
Poszukaj pumy albo nike ze skóry są droższe ale w zimie dają radę.
0
Nie młodszych tylko ogranych.
1
Sergio ma już 30lat nadal nie ma zmiennika/następcy prezentującego wysoki poziom, to samo dotyczy Pique
1
Perły Ajaxu trafią razem do jakiegoś klubu. Raczej nie będą chcieć się rozdzielić.
1
Bardzo dobrze w Barcelonie nie ma miejsca na takich piłkarzy. To samo dotyczy Rafinhi, Vermy i innych połamańców.
1
Jak grali De Ligt i De Jong we wczorajszym meczu?
24
Masz tu "???" bo mało ich jest.
1
Co?
0
Dołóż do Mercedesa w209Albo Audi a6 c6
1
Jestem jak najbardziej za.
0
BarcaInfo jak Messi.
Swoją drogą gdzie odbyła się gala wręczenia nagród?
0
Spokojnie dostaną ok 80min 88 i 90
2
Messi dzisiaj na nieosiągalnym poziomie.
0
Dogadać z Ajaksem kupić De Jonga plus De Ligta za ok 100mln plus zmienne.
0
Nie wiem czy byś uzbierał 100zł
0
Psg daje 75 mln za De Jonga?
1
Ja mam coś takiego i bardzo dobrze się gra.
Zbieram teraz na De Gee i jakąś ikonę.
https://www.futbin.com/19/squad/2686662
1
Zmień lewego obrońcę nie pasuje w ogóle.
0
Weteran Rami.
0
W mojej karierze w FM 19 Juan Miranda został sprzedany za 90mln + 20mln w ratach do Arsenalu :))
2
Można pomyśleć nad zmianą nazwy z tiki taki na coś innego taka nazwa to bardziej związanego coś z taktyką/stylem gry.
Po przeczytaniu samego tematu pomyślałem że będą jakieś analizy taktyczne itd.
Proponuję Szybkie strzały/wiadomości
PS.
Proponuję żeby BarcaInfo z ViscaelBarca prowadzili częściowo ten dział.
52
Nie powinno być czegoś takiego jak automatyczne przedłużenie umowy bez zgody właściciela. Tak samo jak Orange poleciało sobie ze mną w kulki i pół roku przed końcem umowy zostałem poinformowany o przedłużeniu umowy na okres dwóch lat.
7
Xavi i Iniesta nie takie sezony rozgrywali a nigdy nagrody nie dostali. Złota piłka zeszła na psy w ostatnich latach.
0
A zmiennika dla Busiego to nie?
1
Jeszcze De Jonga zaklepać i okno w lecie będzie można uznać za udane.
0
Tak dla Rabiota jedynie w przypadku odejścia Rafinhi, Denisa, Vermy i innych którzy grają po kilka minut. No i oczywiście nie 10-12mln za kontakt
17
Pique zawsze tak zaczyna.
0
Oczywiście że warto. Polecam również serię gier metro.
1
Nie pamiętam dobrze ale chyba w Blackwater można również grać o duże stawki