2

Taka manita by wystarczyła :)

0

Poszukaj pumy albo nike ze skóry są droższe ale w zimie dają radę.

0

Nie młodszych tylko ogranych.

1

Sergio ma już 30lat nadal nie ma zmiennika/następcy prezentującego wysoki poziom, to samo dotyczy Pique

1

Perły Ajaxu trafią razem do jakiegoś klubu. Raczej nie będą chcieć się rozdzielić.

1

Bardzo dobrze w Barcelonie nie ma miejsca na takich piłkarzy. To samo dotyczy Rafinhi, Vermy i innych połamańców.

1

Jak grali De Ligt i De Jong we wczorajszym meczu?

24

Masz tu "???" bo mało ich jest.

1

Co?

0

Dołóż do Mercedesa w209Albo Audi a6 c6

1

Jestem jak najbardziej za.

0

BarcaInfo jak Messi.
Swoją drogą gdzie odbyła się gala wręczenia nagród?

0

Spokojnie dostaną ok 80min 88 i 90

2

Messi dzisiaj na nieosiągalnym poziomie.

0

Dogadać z Ajaksem kupić De Jonga plus De Ligta za ok 100mln plus zmienne.

0

Nie wiem czy byś uzbierał 100zł

0

Psg daje 75 mln za De Jonga?

1

Ja mam coś takiego i bardzo dobrze się gra.
Zbieram teraz na De Gee i jakąś ikonę.
https://www.futbin.com/19/squad/2686662

1

Zmień lewego obrońcę nie pasuje w ogóle.

0

Weteran Rami.

0

W mojej karierze w FM 19 Juan Miranda został sprzedany za 90mln + 20mln w ratach do Arsenalu :))

2

Można pomyśleć nad zmianą nazwy z tiki taki na coś innego taka nazwa to bardziej związanego coś z taktyką/stylem gry.
Po przeczytaniu samego tematu pomyślałem że będą jakieś analizy taktyczne itd.
Proponuję Szybkie strzały/wiadomości
PS.
Proponuję żeby BarcaInfo z ViscaelBarca prowadzili częściowo ten dział.

52

Nie powinno być czegoś takiego jak automatyczne przedłużenie umowy bez zgody właściciela. Tak samo jak Orange poleciało sobie ze mną w kulki i pół roku przed końcem umowy zostałem poinformowany o przedłużeniu umowy na okres dwóch lat.

7

Xavi i Iniesta nie takie sezony rozgrywali a nigdy nagrody nie dostali. Złota piłka zeszła na psy w ostatnich latach.

0

A zmiennika dla Busiego to nie?

1

Jeszcze De Jonga zaklepać i okno w lecie będzie można uznać za udane.

0

Tak dla Rabiota jedynie w przypadku odejścia Rafinhi, Denisa, Vermy i innych którzy grają po kilka minut. No i oczywiście nie 10-12mln za kontakt

17

Pique zawsze tak zaczyna.

0

Oczywiście że warto. Polecam również serię gier metro.

1

Nie pamiętam dobrze ale chyba w Blackwater można również grać o duże stawki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?