1

Z całym szacunkiem dla Jana ale uważam że jego sukces polega tylko na stylowi gry ATM.

13

Najważniejsze to pozbyć piłkarzy którzy w Barcelonie nie powinni się znaleźć nigdy w życiu.

0

Ten drugi to chyba nie wychodzi ze szpitala.

1

Za darmo Ci to zrobią. Wiem bo byłem przed świętami.

3

A niech... Następny biedny Neymar.

0

Rozumiem kluby mniejsze ale taki Tottenham!?

3

7 godzin z Zakopanego do Nowego Targu co normalnie jedzie się do maksymalnie 20min.

0

Danka!

16

Jakie wielkie łapy.

0

Co ona i ma na plecach?

2

Gorąca woda + vizir zostaw na godzinę albo na noc i wrzuć do pralki.

0

Gol zostaje uznany gdy piłka przekroczy całym obwodem linie bramkową czy wystarczy że przejdzie większą połową?

0

Proszę o więcej.

0

No coś mi nie pyklo ;-)

0

Inaczej mówić Lenglet wygrał na kontuzji Samuela.

10

Nie nie. Był ojciec Neymara będzie teraz matka Rabiota oboje warci swego...

0

Zrobiłem sobie dream team w football manager 2019
De Gea na bramce i od prawej
Trent Alexander/Roberto, De Ligt, Umtiti/Varane, Alba/ Lucas Hernandez
De Jong/Busquets
Pogba/Arthur, Savic/Golovin
Messi/Dembele, Coutinho/Lozano/Martial
Kane/Mbappe/Jesus
Efekt końcowy sezonu 2020/2021
Mistrzostwo ligi zapewnione w marcu
Wygrana Liga mistrzów i puchar króla.
W lidze najmniej straconych bramek zaledwie trzy i coś około 35 czystych kont nie pamiętam dobrze.
No i oczywiście najwięcej bramek w każdej z rozgrywek. Złota piłka dla Leo po tym jak Diego Costa??!! zdobył rok temu. Zostały jeszcze do rozegrania mecze finałowe.

1

Warto warto i jeszcze raz warto. Nie żałuję ani złotówki. Najlepsza gra na jaka wyszła.

48

Dobrze że ludzie głosują przeciwko Neymarowi i są za Dembele.

0

Powodzenia, ja zrezygnowałem z pracy w Holandii po ok 7-8 może więcej miesiącach.

0

Czyżby do Tesli?

0

Myślałem że to Gabriel Jesus na miniaturce.

25

Przecież tam masz tyle cukru że się w ... nie mieści.

1

Ale on chce kupić jakiś klub i tam rządzić.

22

Wywalczenie pierwszego składu u Valdka?
Prędzej Rakitic jako obrońca będzie grał niż Murillo w pierwszym składzie :)

0

Tak z chęcią poczytam :)

0

Takie głupoty to możesz sam sobie robić a nie komuś wciskać kit.

0

Ok dzięki.
Zobaczymy ile w tym prawdy ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?