Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może i jest słaby ale na tą chwilę nie mamy nikogo lepszego.
10
Messi Suarez Coutinho innej opcji nie widzę.
0
Będzie grane można śmiało brać na premierę. Głos to nie czasem Jacek Rozenek?
35
Tak jest!
Eleven dobra robota.
0
Przecież wiem napisałem to żartem.
0
Mało realistyczna ta gra wyszedł mi Malcom w 54min a on nie zagra przecież.
0
Dwa może trzy dziwne transfery między innymi Murillo, Boateng i Todibo. Zrozumiem transfer Boatenga bo Suarez bez naturalnego zmiennika.
0
Czy bedzie zacinać możesz sprawdzić pobierając demo.
0
kup oryginał problem sam się rozwiąże ;]
1
Tylko tyle?
Myślałem że jakaś osoba mniej ważna pracująca w klubie
17
Gdzie są żelazne płuca Rakiticia?
0
Kto to jest ten Gerard RomerO?
5
Piwo dla tego Pana.
0
De Ligt za Pique który pogra pewnie do 2020.
Umtiti nie wiadomo czy będzie w ogóle mógł grać.
Lenglet do rotacji z Todibo a reszta na sprzedaż.
0
Transmisja czasem nie jest na eleven 4?
0
Nie ma właśnie tylko 1920*1080 pełny ekran.
0
Wie ktoś jak naprawić żeby nie było takie duże?
https://zapodaj.net/e170b93fffced.jpg.html
https://zapodaj.net/5ab69db7a4d09.jpg.html
0
Akurat w tym sklepie co jestem codziennie jest kartka że od 10 zł można płacić kartą a zakupy które robię codziennie lub co drugi dzień to kwota właśnie 3,50. Nie chcę robić awantury bo to ludzie mnie znają i często przyjmują bez kolejki ale znowu nie tak dobrze się znamy żeby robić dla mnie wyjątek przy płatności.
0
Chciałbym założyć sobie konto w banku i jednocześnie nie nosić przy sobie gotówki. Jest coś takiego w ogóle możliwego ? Jeżeli tak to od jakiej kwoty można płacić telefonem lub kartą zbliżeniowo? Ile pobierają opłaty za utrzymanie konta i za każdą dokonaną płatność, kupując coś za 3,50 moge zapłacić telefonem czy nie?
0
Serio takie wydarzenie i nikt tego nie transmituje...
0
Kiedy jest to całe super bowl i na jakim kanale?
6
Z Todibo będzie ta sama sytuacja co z Malcomem.
3
Z tą 6 to przesadzili.
0
Emerson niby prezentuje?
3
Przecież jest Semedo i Roberto zawsze kogoś można przesunąć z młodzików w razie kontuzji. Na lewej sam Alba bez naturalnego zmiennika.
0
Da radę takie zdjęcie znaleźć w full HD?
3
Najgorsza dzisiaj wiadomość
0
Gramy dobrze czy źle?
0
Co takiego odpoczynku w pierwszym meczu skoro w rewanżu muszą grać pod presją i once de gala.
0
Najbardziej podoba się cls i clk.
Trzymaj link do Alfy.
https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-75-tbi-235-km-rej-12-2010-b-najbogatsza-wersja-pewny-ID6BrCBN.html