0

Może i jest słaby ale na tą chwilę nie mamy nikogo lepszego.

10

Messi Suarez Coutinho innej opcji nie widzę.

0

Będzie grane można śmiało brać na premierę. Głos to nie czasem Jacek Rozenek?

35

Tak jest!
Eleven dobra robota.

0

Przecież wiem napisałem to żartem.

0

Mało realistyczna ta gra wyszedł mi Malcom w 54min a on nie zagra przecież.

0

Dwa może trzy dziwne transfery między innymi Murillo, Boateng i Todibo. Zrozumiem transfer Boatenga bo Suarez bez naturalnego zmiennika.

0

Czy bedzie zacinać możesz sprawdzić pobierając demo.

0

kup oryginał problem sam się rozwiąże ;]

1

Tylko tyle?
Myślałem że jakaś osoba mniej ważna pracująca w klubie

17

Gdzie są żelazne płuca Rakiticia?

0

Kto to jest ten Gerard RomerO?

5

Piwo dla tego Pana.

0

De Ligt za Pique który pogra pewnie do 2020.
Umtiti nie wiadomo czy będzie w ogóle mógł grać.
Lenglet do rotacji z Todibo a reszta na sprzedaż.

0

Transmisja czasem nie jest na eleven 4?

0

Nie ma właśnie tylko 1920*1080 pełny ekran.

0

Wie ktoś jak naprawić żeby nie było takie duże?
https://zapodaj.net/e170b93fffced.jpg.html
https://zapodaj.net/5ab69db7a4d09.jpg.html

0

Akurat w tym sklepie co jestem codziennie jest kartka że od 10 zł można płacić kartą a zakupy które robię codziennie lub co drugi dzień to kwota właśnie 3,50. Nie chcę robić awantury bo to ludzie mnie znają i często przyjmują bez kolejki ale znowu nie tak dobrze się znamy żeby robić dla mnie wyjątek przy płatności.

0

Chciałbym założyć sobie konto w banku i jednocześnie nie nosić przy sobie gotówki. Jest coś takiego w ogóle możliwego ? Jeżeli tak to od jakiej kwoty można płacić telefonem lub kartą zbliżeniowo? Ile pobierają opłaty za utrzymanie konta i za każdą dokonaną płatność, kupując coś za 3,50 moge zapłacić telefonem czy nie?

0

Serio takie wydarzenie i nikt tego nie transmituje...

0

Kiedy jest to całe super bowl i na jakim kanale?

6

Z Todibo będzie ta sama sytuacja co z Malcomem.

3

Z tą 6 to przesadzili.

0

Emerson niby prezentuje?

3

Przecież jest Semedo i Roberto zawsze kogoś można przesunąć z młodzików w razie kontuzji. Na lewej sam Alba bez naturalnego zmiennika.

0

Da radę takie zdjęcie znaleźć w full HD?

3

Najgorsza dzisiaj wiadomość

0

Gramy dobrze czy źle?

0

Co takiego odpoczynku w pierwszym meczu skoro w rewanżu muszą grać pod presją i once de gala.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?