Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mózg (***) po przeczytaniu.
0
Lucho przy nim się chowa.
0
Może Valverde nie wie że zmian można dokonywać w każdej minucie spotkania a nie tylko pod koniec.
2
A gdzie Malcom?
12
Neymarowi dobrze wychodzi to wyjście z cienia Leo.
0
Nie no tego już za wiele.
https://zapodaj.net/upload.html
0
Nie, tylko Alba na tym traci.
0
W jakiej rozdzielczości nadaje Polsat kanały sportowe?
Coś tam chyba super HD tylko jaki to odpowiednik HD, Full HD czy 4K?
1
Pique trzyma forme
0
Oby to był początek lepszej formy .
0
Co się stało z tą murawą?!
1
Widzieliście nowy zwiastun Red Dead Redemption 2?
5
Jeżeli dla Bartka głównym celem jest liga to ja nie mam pytań.
7
Korupcja była jest i będzie.
0
To co on zrobił że ma takie problemy z tymi kolanami?
0
Fajnie jakby Piątek utrzymał formę i wygrał klasyfikację strzelców.
2
Skończycie wreszcie aktualizować tą stronę bo nerwicy można dostać.
0
Pamiętam ;).
0
https://www.instagram.com/p/BoPR9gelmcP/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1oapx6bm2i2z8
Ale Coutinho miał czupryne.
0
Mi tak Instagrama
0
W mediaexpert oddali kasę bez problemu.
1
Jak masz paragon i nie oderwane metki musi przyjąć.
0
Wszyscy mają po 26 dni nie ważne ile pracujesz. Dużo zależy też od pracodawcy. Mój np woli wypłacić kase żebym nie szedł na urlop.
0
Haha a więc jednak.
0
Nie jest to potwierdzone przez Sony.
2
Ciężko o dobrego pomocnika czy Pogba takim jest? Ciężko powiedzieć w Juve grał dobrze czasami świetnie a w Man Utd moim zdaniem gra przeciętnie. Zresztą pod wodzą Mou to nie ma się co dziwić.
1
Grałem z 10 lat temu.
0
Rozumiem jakby to był klasyk ale mecz z Girona? No proszę ...
1
W Barcelonie nie gra ktoś taki jak Langlet.
0
Jak taka sytuacja mogła być w ogóle sprawdzana przez var.