Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepszy składzik Asa.
0
HP.
5
Wystawić wszystkich możliwych i rozbić ten śmieszny klubik. Co się z nim stało... Kiedyś można było się dogadać bez problemu.
1
Lara Croft + Arthur Morgan = miesiąc L4 ;-):-)
0
O tym nie wiedziałem. Jak się nazywa ten kanał?
1
To o tym kudłatym i łysym?
Fajne to bylo ale tam głównie remontowali auta stare i sprzedawali.
0
Co myślicie o Miłośnikach czterech kółek?
0
U mnie piekło 36 w cieniu do słońca to pewnie ze 40+ będzie.
0
Wpłaca 400mln to Barca i tak nie ma nic do gadania.
0
A co zrobił Man UTD z Pogba?
1
Nie pajacuj tylko grzecznie.
17
Alleluja Gomes odchodzi.
3
Przy bezpiecznym wyniku chętnie zobaczyłbym ta dwójkę na boisku. Nie koniecznie w pierwszym meczu w sezonie.
21
20 na dzień dobry?
Przecież on za trzy lata chciałby dostać premię do 25-30.
0
Malcom Malcom Malcom Malcom Malcom Malcom
Zapamiętajcie sobie. Nie jakiś Malcolm
0
De Gea.
4
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona_cat/status/1026517385967280129/photo/3
Fantastyczna czwórka
0
Tak z polskich sklepów. Na gearbest nie ma możliwości płatności przy odbiorze a ja wolę sobie oglądnąć coś zanim tyle zapłacę.
0
Mi mix 2s kosztuje teraz ok 2000zł a mi mix 3 ma kosztować 2100 ? Coś tu nie tak.
1
Oj chyba jest różnica.
1
No tak ale niby Sony to Sony a nie jakieś chińskie Xiaomi.
0
Znacie sklep bestcena ,co o nim sądzicie?
Druga sprawa to Xiaomi Mi Mix 2S czy Sony Xperia XZ Premium?
0
Coraz częściej pojawia się...
https://zapodaj.net/387bd4d262fa8.png.html
0
Tak nawet może A4 b8 lub S3 jak lubi trochę emocji;-)
Fajne są również Hondy Accord 7
0
A coś od Audi?
0
Normalnie pod 998 czy lepiej udać się do jednostki?
0
Mogłem się tego spodziewać.
0
Tyle że są kominie gazowym a gaz jest używany codziennie i im to nie przeszkadza
1
Szerszenie w kominie co można zrobić?
0
Dembele i Vidal to dwie różne pozycje.