0

Lepszy składzik Asa.

0

HP.

5

Wystawić wszystkich możliwych i rozbić ten śmieszny klubik. Co się z nim stało... Kiedyś można było się dogadać bez problemu.

1

Lara Croft + Arthur Morgan = miesiąc L4 ;-):-)

0

O tym nie wiedziałem. Jak się nazywa ten kanał?

1

To o tym kudłatym i łysym?

Fajne to bylo ale tam głównie remontowali auta stare i sprzedawali.

0

Co myślicie o Miłośnikach czterech kółek?

0

U mnie piekło 36 w cieniu do słońca to pewnie ze 40+ będzie.

0

Wpłaca 400mln to Barca i tak nie ma nic do gadania.

0

A co zrobił Man UTD z Pogba?

1

Nie pajacuj tylko grzecznie.

17

Alleluja Gomes odchodzi.

3

Przy bezpiecznym wyniku chętnie zobaczyłbym ta dwójkę na boisku. Nie koniecznie w pierwszym meczu w sezonie.

21

20 na dzień dobry?
Przecież on za trzy lata chciałby dostać premię do 25-30.

0

Malcom Malcom Malcom Malcom Malcom Malcom
Zapamiętajcie sobie. Nie jakiś Malcolm

0

De Gea.

0

Tak z polskich sklepów. Na gearbest nie ma możliwości płatności przy odbiorze a ja wolę sobie oglądnąć coś zanim tyle zapłacę.

0

Mi mix 2s kosztuje teraz ok 2000zł a mi mix 3 ma kosztować 2100 ? Coś tu nie tak.

1

Oj chyba jest różnica.

1

No tak ale niby Sony to Sony a nie jakieś chińskie Xiaomi.

0

Znacie sklep bestcena ,co o nim sądzicie?
Druga sprawa to Xiaomi Mi Mix 2S czy Sony Xperia XZ Premium?

0

Coraz częściej pojawia się...
https://zapodaj.net/387bd4d262fa8.png.html

0

Tak nawet może A4 b8 lub S3 jak lubi trochę emocji;-)
Fajne są również Hondy Accord 7

0

A coś od Audi?

0

Normalnie pod 998 czy lepiej udać się do jednostki?

0

Mogłem się tego spodziewać.

0

Tyle że są kominie gazowym a gaz jest używany codziennie i im to nie przeszkadza

1

Szerszenie w kominie co można zrobić?

0

Dembele i Vidal to dwie różne pozycje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?