0

Ja tam jakoś zaskoczony nie jestem.

0

Ja mam chyba najlepiej ;) podczas mistrzostw Europy oglądaliśmy mecz na komputerze w pracy przychodzi szefowa mówi " o chłopaki piłkę oglądacie jak nam idzie?" Za jakiś czas przychodzi szef i pyta o wynik meczu ;-):-)

1

Sony ma zdecydowanie najlepszy obraz.

0

Jeżeli nie mam DVD to jak mogę zainstalować gre na lapku?

0

Dzisiaj ok 21:15 La Rambla będzie w ogniu.

0

Która to już oficjalka w tym roku?

0

Nie chodzi o to że nie umiem kogoś zabić czy coś takiego tylko nie ma mini mapy i ciężko jest cokolwiek zlokalizować.

0

Będę oglądał i grał? Poza tym będzie spoiler.

0

Zagrałem ostatnio w Wolfenstein The New Order ale za nic nie mogę poradzić sobie z przejściami do następnego etapu. Biegam po mapie bez celu bo nie ma zaznaczonego gdzie mam się udać i tak na ślepo chodzę. Można jakoś to rozwiązać? Gram na PS4.

0

Dembele był warty tyle ile Barca zapłaciła?

23

100mln i może iść. Mam nadzieję że zarząd postąpi tak samo jak BVB.

4

Haha

Polska Senegal 3:0?

Lewandowski będzie szukał formy przez pięć meczy i tyle z nieg.

8

Ewentualne szybkie odpadnięcie Hiszpanii będzie zwalone na real przez ogłoszenie decyzji przed MŚ.

0

Lucho będzie miał trudne zadanie po MŚ dużo piłkarzy zapowiedziało koniec kariery w reprezentacji. Ciekawe jak sobie z tym poradzi.

0

Ooo ogolił się i ściął włosy. Od razu lepiej wygląda.

0

Wiadomo jak wyglądają zarobki młodych piłkarzy ?

0

Usnąłem chyba w momencie gdy DiCaprio schodził do latarni później obudziłem się pod koniec filmu jak siedzieli na schodach. Jutro oglądam jeszcze raz.

0

Dzięki a więc wyspa tajemnic.

0

Serio takie g ... Za 180zł

0

Mam trzy filmy do wyboru na dzisiejszy wieczór, który wybrać?
1. Raport Mniejszości
2. Dzień Patriotów
3. Wyspa Tajemnic

0

Żadnego piłkarza Barcelony na nowym zwiastunie Fify 19. Wiem że Barca współpracuje z Konami ale ea mogło dać chociaż na pół sekundy

0

Jeszcze Detroit become human ma duże szanse.

0

Zajefajna obowiązkowa dla każdego posiadacza PlayStation.

0

Oo tak De Jong, Arthur, Lenglet, De Ligt. Gdyby tak chociaż dwóch przyszło i dwóch odpaliło :-)

0

0

Gdzieś widziałem informacje o 240-250 funtów.

0

A co to Lanzini zerwał więzadła?

2

Ale kasa jest na obu nawet zostanie jeszcze.

0

No właśnie a w fifie czy w football manager (nie pamiętam już) było na odwrót.

0

Jeżeli drużyna wygrywa mecz 4:0 ale dostaje walkower to jakim wynikiem kończy się mecz i kto zbiera punkty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?