Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam jakoś zaskoczony nie jestem.
0
Ja mam chyba najlepiej ;) podczas mistrzostw Europy oglądaliśmy mecz na komputerze w pracy przychodzi szefowa mówi " o chłopaki piłkę oglądacie jak nam idzie?" Za jakiś czas przychodzi szef i pyta o wynik meczu ;-):-)
1
Sony ma zdecydowanie najlepszy obraz.
0
Jeżeli nie mam DVD to jak mogę zainstalować gre na lapku?
0
Dzisiaj ok 21:15 La Rambla będzie w ogniu.
0
Która to już oficjalka w tym roku?
0
Nie chodzi o to że nie umiem kogoś zabić czy coś takiego tylko nie ma mini mapy i ciężko jest cokolwiek zlokalizować.
0
Będę oglądał i grał? Poza tym będzie spoiler.
0
Zagrałem ostatnio w Wolfenstein The New Order ale za nic nie mogę poradzić sobie z przejściami do następnego etapu. Biegam po mapie bez celu bo nie ma zaznaczonego gdzie mam się udać i tak na ślepo chodzę. Można jakoś to rozwiązać? Gram na PS4.
0
Dembele był warty tyle ile Barca zapłaciła?
23
100mln i może iść. Mam nadzieję że zarząd postąpi tak samo jak BVB.
4
Haha
Polska Senegal 3:0?
Lewandowski będzie szukał formy przez pięć meczy i tyle z nieg.
8
Ewentualne szybkie odpadnięcie Hiszpanii będzie zwalone na real przez ogłoszenie decyzji przed MŚ.
0
Lucho będzie miał trudne zadanie po MŚ dużo piłkarzy zapowiedziało koniec kariery w reprezentacji. Ciekawe jak sobie z tym poradzi.
0
Ooo ogolił się i ściął włosy. Od razu lepiej wygląda.
0
Wiadomo jak wyglądają zarobki młodych piłkarzy ?
0
Usnąłem chyba w momencie gdy DiCaprio schodził do latarni później obudziłem się pod koniec filmu jak siedzieli na schodach. Jutro oglądam jeszcze raz.
0
Dzięki a więc wyspa tajemnic.
0
Serio takie g ... Za 180zł
0
Mam trzy filmy do wyboru na dzisiejszy wieczór, który wybrać?
1. Raport Mniejszości
2. Dzień Patriotów
3. Wyspa Tajemnic
0
Żadnego piłkarza Barcelony na nowym zwiastunie Fify 19. Wiem że Barca współpracuje z Konami ale ea mogło dać chociaż na pół sekundy
0
Jeszcze Detroit become human ma duże szanse.
0
Zajefajna obowiązkowa dla każdego posiadacza PlayStation.
0
Oo tak De Jong, Arthur, Lenglet, De Ligt. Gdyby tak chociaż dwóch przyszło i dwóch odpaliło :-)
0
O co z tym czymś chodzi?
https://zapodaj.net/083ab9c57f6cf.png.html
0
Gdzieś widziałem informacje o 240-250 funtów.
0
A co to Lanzini zerwał więzadła?
2
Ale kasa jest na obu nawet zostanie jeszcze.
0
No właśnie a w fifie czy w football manager (nie pamiętam już) było na odwrót.
0
Jeżeli drużyna wygrywa mecz 4:0 ale dostaje walkower to jakim wynikiem kończy się mecz i kto zbiera punkty?