Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znalazłem właśnie coś takiego na stronie Velux ale ceny są od 250 do nawet 4000 zł.
1
Jest może taki materiał do okien który nie przepuszcza światła?
0
Na Steam blokują szybko tak samo na PlayStation i Xbox. Sądzę że MOŻE zdążysz zagrać ok 5-8 godzin.
0
Może go do Barcelony odrazu kupić.
1
Tyle kamer a błędy sędziowskie jak były tak są.
0
Ten sam co był jedną nogą w Barcelonie?
1
Roberto brawo druga czerwona w ciągu ostatnich meczy.
0
Co z tym linkiem?
0
Poda ktoś linka do meczu?
0
Sprzedawca zbajerował na inny produkt.
0
Mediaexpert. Chodzi o soundbar kupiłem ten ct 390 a chciałem ht rt 3.
https://m.euro.com.pl/porownanie.bhtml?p1=12801350032&p2=12797889764
0
"Jeżeli kupiłem w sklepie stacjonarnym a sprzedawca wcisnął sprzęt mimo że chciałem inny jest możliwość przyjęcia czy nie?"
0
Jeżeli kupiłem w sklepie stacjonarnym a sprzedawca wcisnął sprzęt mimo że chciałem inny jest możliwość przyjęcia czy nie?
0
Do ilu dni można oddać zakupiony sprzęt?
0
Co się stało Sir Alexowi Fergusonie?
0
Nie dwóch napastników a nie jeden i ofensywny pomocnik. Najlepiej jak byś napisał na PW to mogę pomóc rozwinąć skrzydła
0
Potrzebuje to do TV.
0
Griezmanie witamy ponownie. Gdzie byłeś jak Cię nie było?
0
Rozumiem że jest to mecz "pożegnalny".
Jeżeli mogę Ci coś doradzić to ustaw taktykę z dwoma napastnikami bez def. pomocnika
0
Który lepszy?
https://m.euro.com.pl/porownanie.bhtml?p1=12801350032&p2=12797889764
2
Znowu zaczną się sny z meczami, przeczucia wygrania ...
0
Jest 4k
0
Pół roku do roku temu.
0
Tv to Sony za 4,5 k więc nie wiem :-)
1
Opłaca się teraz kupić PlayStation 4 Pro mając na uwadze to że posiadam zwykłą PS4 a PS5 może zadebiutować na przełomie 2019/2020 roku które i tak na pewno kupię?
4
Brakuje jednej opcji "nikogo"
0
Myślę że Rosjanin dokładnie wyjaśnił .
0
Dajmy mu jeszcze czas. Zobaczymy jak będzie wyglądał drugi sezon.
Oceniać piłkarzy po kilku miesiącach to nie w porządku jest.
0
Jakoś Atletico nie przejmuje się że stracą piłkarza za te 100+ mln kupią kilku no name a za kilka lat sprzedażą z ogromnym zyskiem. Szkoda że nasi tak nie potrafią.
0