Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kto jak nie Messi.
0
I co jakiś to tytuł? Zaciekawiło mnie to.
0
Ciekawe który był za którym.
2
Wszyscy tacy utalentowani a zmienników dla pierwszego zespołu nie ma.
0
Ciekawe co by zrobił gdyby któraś drużyna zaoferowała mu drugie tyle co ma w Barcelonie.
0
No to dam Ci mój idealny przykład leczenie na fundusz 1,5 do 2 lat temu. Złamany ząb przedni, wszystkie plomby do poprawy, nie wyleczony do końca kanał, zostawienie lekarstwa do tego czasu aż trochę kości poszło. Koszty które wydałem na leczenie prywatne to 5 tyś a czeka mnie jeszcze minimum 5. Powiedziałem sobie że koniec z leczeniem na fundusz ważnych części ciała.
0
Jeżeli idziesz na fundusz to dam sobie rękę uciąć że będziesz coś czuł a jeżeli prywatnie to czujesz tylko nacisk ręki dentysty.
0
Ale głupi wiedział że może przejść do Barcelony to on podpisał kontrakt tym samym skreślając szansę na swój transfer.
1
Że tak powiem c.j z ładnej piłki skoro ta nie przynosi efektów.
1
Szpaku powiedział Gazemiro?
0
Nie nie tak od czasu do czasu tylko właśnie trzy lata minęło jak grałem w wyścigi a tak to przeważnie na bieżąco z premierami gier na PS4. Nawet wielkim fanem wyścigów nie jestem.
0
https://pl.factcool.com/index.php?route=product%2Fmain_category&path=20
Możliwe czy raczej fake?
0
Od kiedy jest na PlayStation?
0
Obojętnie.
0
A jak z F1 2017 i Dirt 4?
0
Noo w piąteczkę to się grało sporo ;}
0
Podobne gre zabijają mikropłatności. Szukam takiej w której nie trzeba płacić żeby wygrać lub być lepszym.
0
Wyszły od 2015 jakieś fajne gry wyścigowe na play station ? Ostatnio grałem w Need for speed z 2015 i świetnie się przy nim bawiłem.
0
Raczej po podróży do Japonii.
0
Gdzie gra teraz Bojan a gdzie Messi i jak daleko zaszli.
0
Brazylijczycy to tylko kasę umieją liczyć.
0
Chyba pierwszy młodzik o którego Valverde walczy .
19
Kolego ktoś taki jak Messi trafia się raz w życiu. Niektórzy potrzebują trochę więcej czasu.
0
Dream League Soccer.
1
O kurka jaka to jakość zdjęcia?
Super Premium Ultra HD?
0
Lewy??? Proszę cię.........
0
Ratamahatta
0
Gdyby Liverpool wygrał ligę mistrzów to Coutinho dostanie medal? Grał w fazie grupowej cały czas.
0
0
Rzeczy są oryginalne czy podróbki dobrej jakości?