Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
#LEGENDA.
0
Polecam Yatour... tylko wpisz sobie swoją nazwę
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7160617996
0
Można wstać wcześniej :-)
0
Ostatnio widziałem u sąsiadki.
0
Polecam w nocy takie przerwy robić
0
Trochę szacunku .
0
Pewnie dlatego że w ciąży jest.
8
Nie jest to problem tylko podstawa.
1
Chciałbym.
15
Rok 2028 Barcelona wciąż czeka na eksplozję talentu Dembele.
0
Kiedy będzie nowa wersja strony?
2
Może aktualizacje strony. Gdzieś kiedyś czytałem że przed startem sezonu 18/19 ma być dostępna nowa wersja strony.
0
U mnie już rzeka wylała
0
Zapomnijcie o Pogbie.
Jest nie do wyjęcia sam transfer podobno ma kosztować 150mln plus jakieś 30 dla Raioli
0
Szanuję za Denisa w składzie.
Zawsze sprzedaje tych "najlepszych".
1
Mi najlepiej gra się właśnie Barceloną i mimo że wszystko jest gotowe trzeba grać uważnie a gra innymi klubami nie daje mi takiej satysfakcji.
0
Oryginał jest zawsze
0
Myślałem że po kupnie Blinda łatwiej sprzedażą de Jonga ale chyba się myliłem
0
Kylian Mbappé ma Facebook?
0
Polecacie jakieś mody do ETS 2?
Dodam że promods już mama chciałbym jakiegoś moda na tuning ciężarówek
0
Najlepiej iść do salonu. Często przez telefon są ukryte koszty.
0
Dwa pod rząd a z jego winy to już chyba z pięć.
7
To jest strona o Realu czy Barcelonie?
0
Odpuszczę sobie ten temat .
0
Za bardzo znanego nam użytkownika. Wręcz wszyscy go uwielbiamy tutaj :)
0
Jak to dobrze jest wrócić do was. :-):-):-)
1
Wrażenia ;-)
Telefon nie zdążył napisać a już dałem dodaj komentarz
0
Ma ktoś Xperie XZ Premium?
Jak wraze
1
Dobrze to dzisiaj narzekamy na QuentinTarantino
.
3
Zezo Cartoons w formie
https://www.facebook.com/152298371641685/posts/800381860166663/