Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś Ty.
0
Oo dzięki.
0
Które?
0
Tylko że nie mają ligi mistrzów.
0
NC+ nie ma Polsatu
0
Na razie nie mają takiej opcji.
0
Ale lipa z tą telewizją. Nie ma nic ciekawego do wyboru
NC+ Nie ma LM
CP Nie ma Canal +
0
Ja bym chciał Kane
0
Tylko że ja już mam dość takiego oglądania.
0
Pewnie dopiero po dwóch latach takie coś by dali
0
Nie dzięki bawiłem się w streamy dwa lata.
0
Mają ofertę za 79 ale nie ma Discovery.
1
Taa połowa po rusku druga po chińsku i opóźnienia po 10min..
0
Znajdzie się jakaś oferta telewizyjna do 100zł na miesiąc żeby były mecze LM, Hiszpanii, Anglii, Włoch, Niemiec i Francji (oczywiście chodzi o mecze ligowe)
Dodatkowo kanaly Discovery, National Geographic i HBO za być może dodatkową opłatą.
0
Messi po pięknym rzucie wolnym.
0
http://www.enjoyeating.pl
Miałem i polecam.
0
Oo faktycznie ucina
1
Emotki na tej stronie nie działają być może dlatego skasowało.
1
Zależy od platformy.
Na konsolach tak a na PC nie.
0
Teraz to z pewnością kupi real tanio jak już okienka się zamykają.
0
Jeżeli włożę piwo i wódkę do zamrażarki to zamarznie?
0
Wiem że Polak rodak i nikomu źle się nie życzy ale wszystkiego nie najlepszego.
0
Jak wszyscy to wszyscy.
Pozdrowienia z Carrigaline ;-)
3
PES - My Club
FIFA - Ultimate Team
Osobiście wolę Fifę że względu na Fut zabawa z kartami, sbc, połączenie wszystkich piłkarzy to jest zabawa :-)
2
Metro 2033 i Last Light
Crysis 1,2,3
0
Taka tak jak real był faworytem przez ostatnie trzy lata.
0
Ten siódmy to kogo?
14
Nie rozumiem dlaczego Barcelona prowadzi jakiekolwiek rozmowy z PSG po nieudanej próbie kupna Marco i kupieniu Neymara.
0
Cieszą się jakby wygrali ligę mistrzów :-)
17
A po porażce będzie wisiał za eksperymenty.