0

Coś Ty.

0

Oo dzięki.

0

Które?

0

Tylko że nie mają ligi mistrzów.

0

NC+ nie ma Polsatu

0

Na razie nie mają takiej opcji.

0

Ale lipa z tą telewizją. Nie ma nic ciekawego do wyboru
NC+ Nie ma LM
CP Nie ma Canal +

0

Ja bym chciał Kane

0

Tylko że ja już mam dość takiego oglądania.

0

Pewnie dopiero po dwóch latach takie coś by dali

0

Nie dzięki bawiłem się w streamy dwa lata.

0

Mają ofertę za 79 ale nie ma Discovery.

1

Taa połowa po rusku druga po chińsku i opóźnienia po 10min..

0

Znajdzie się jakaś oferta telewizyjna do 100zł na miesiąc żeby były mecze LM, Hiszpanii, Anglii, Włoch, Niemiec i Francji (oczywiście chodzi o mecze ligowe)
Dodatkowo kanaly Discovery, National Geographic i HBO za być może dodatkową opłatą.

0

Messi po pięknym rzucie wolnym.

0

http://www.enjoyeating.pl
Miałem i polecam.

0

Oo faktycznie ucina

1

Emotki na tej stronie nie działają być może dlatego skasowało.

1

Zależy od platformy.
Na konsolach tak a na PC nie.

0

Teraz to z pewnością kupi real tanio jak już okienka się zamykają.

0

Jeżeli włożę piwo i wódkę do zamrażarki to zamarznie?

0

Wiem że Polak rodak i nikomu źle się nie życzy ale wszystkiego nie najlepszego.

0

Jak wszyscy to wszyscy.
Pozdrowienia z Carrigaline ;-)

3

PES - My Club
FIFA - Ultimate Team
Osobiście wolę Fifę że względu na Fut zabawa z kartami, sbc, połączenie wszystkich piłkarzy to jest zabawa :-)

2

Metro 2033 i Last Light
Crysis 1,2,3

0

Taka tak jak real był faworytem przez ostatnie trzy lata.

0

Ten siódmy to kogo?

14

Nie rozumiem dlaczego Barcelona prowadzi jakiekolwiek rozmowy z PSG po nieudanej próbie kupna Marco i kupieniu Neymara.

0

Cieszą się jakby wygrali ligę mistrzów :-)

17

A po porażce będzie wisiał za eksperymenty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?