Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Mam takie wrażenie że tylko Coutinho zależy na grze reszta to tak gra bo gra.
0
Wyleczyć sprzedać lub zwolnić z kontraktu zapomnieć że taki piłkarz grał w Barcelonie.
28
Transfer do City.
0
Wie ktoś jaka jest liczba ludności w mieście Detroit w 2018?
0
Mi wyrzuca do kosza nie miałem potrzeby z wyrzutem bocznym.
0
Mam chyba starszy model nie mam takiej funkcji :-)
0
Potrzebny Ci ten wyrzut boczny tak naprawdę?
Co do tej rączki to nie ma jakiejś wielkiej różnicy jest to wykonane porządnie a z kółkami różnie bywa to już musisz wybrać sam.
0
Rączka od regulacji wysokości koszenia?
Jeżeli tak jest to genialne rozwiązanie nie trzeba biegać dookoła kosiarki żeby podnieść tylko chwytasz za rączkę i gotowe.
0
Dokładnie tak. To jest ta sama firma.
1
Co ma wspólnego gra z życiem?
To jest tylko gra a jak się potoczy decyduje sporo szczegółów.
1
No dokładnie tyle że u mnie Barcelona jest cały czas poniżej 3 miejsca. A w LM wychodzi tylko z grupy a i nieraz z kłopotami.
0
TOTS.
1
Jak sobie radzi Barcelona w karierach football managera? Tylko nie prowadzona przez Was tylko komputer. U mnie wygląda to tragicznie.
0
Również polecam Sthila sam używam już czwarty lub piąty rok i jestem zadowolony.
0
Oled to jest tylko zakrzywienie tv.
2
Dekoder musisz wymienić nie będzie odbierał 4k. A jeśli chodzi o jakość to jeżeli coś jest faktycznie nagrane w 4k to jest różnica gołym okiem tylko oczywiście musi być telewizor z 4k i HDR 10+.
1
Wie ktoś czemu mogą nie działać nowe głośniki tylne i jeden centralny z kina domowego? Przednie normalnie działają a te już nie. Wszystko podłączone sprawdzane trzy razy.
0
Ale naciągają w sklepach typu mediaexpert na dodatkowe zakupy...
0
Zdecydowanie polecam Sthila
2
Do Realu go. :-)
0
Tak samo jak grając w najlepszej drużynie i przejść do "amatorskiego" klubu.
0
No i to jest szacunek.
0
Ooo o to mi chchodziło.
0
No to kto strzelał na bramkę przed Coutinho.
0
Dwieście milionów dla PSG to nie jest dużo.
1
Kto zaliczył asystę przy golu Coutinho?
0
Ma ktoś zdjęcie żółtej łodzi którą dostał Andres?
0
Gdzie Marek walczy o zamore przecież.
0
Coraz więcej bzdur.
1
Jeżeli chodzi Ci o pirata to ostatnim jakiego można pobrać jest FM 16. Wyższe mają skuteczne zabezpieczenia a jeżeli legalnie to tylko steam.