0

Może nie to konto :)

0

No dobra może zarys drugiego :)

0

Ja mogę powiedzieć nawet ze dwa koty widze

0

Do kiedy Barcelona ma umowę z Konami?

0

No tak tak zgadza się.

0

Nc plus ma również ligę mistrzów. Polsat chyba sprzedał prawa.

2

Nie po co?
Jest Dembele, Messi, Suarez, Malcom i Coutinho. Jeśli dojdzie do transferów do których się przymierzamy dojdą jeszcze Griezmann lub Jović

7

Ajax to najlepsze miejsce do rozwinięcia swoich umiejętności.

7

W końcu prawdziwy remont na Bernabeu.

4

Nie grał coś ok pół roku więc oczekują że wejdzie na poziom taki jak przed kontuzją zaledwie w kilka minut?

0

Odczuwasz jakiś dyskomfort podczas sprintu?

1

Przelej mi ktoś 50k w fife na ps4 :))

0

Zna ktoś sklep bestcena.pl?

17

Żaden qwa Griezmanna. Jović wyjdzie taniej i pogra dłużej niż Pan reżyser.

2

Jović do Barcelony a Griezman niech liczy trofea w Atletico :)

0

Ten od pytań zatrzymał się w rozwoju na poziomie podstawowym.

0

W sumie to jest w tym trochu prawdy.

0

Czyli jak kupie teraz to dostanę paczki czy nie?

0

Czym się różni wersja gry fifa 19 od fifa 19 edycja mistrzowska?

17

Dla Griezmana nie ma już miejsca w Barcelonie.

0

Na 90% dostaniesz odmowę.

0

To polecam kontakt ze steam. Mi dwa razy pomogli w ciągu 48godzin. Ale warto też spróbować wcześniej usunąć całkowicie gre i ponownie zainstalować oraz zaktualizować do najnowszej wersji.

0

Oryginał czy pirat?

0

Agnieszka i Robert z doBarcelony.pl są tutaj obecni?

0

Sergej a nie Siergiej :))

0

Wróci jak mu tylko kasy braknie.

6

Trzeci najdroższy okazał się nie wypałem.

29

Wydaje mi się że to jest ta 9 której my potrzebujemy.

0

Rakitic będzie grał a Arthur albo De Jong będą grzać ławę...

21

Ty gościu co ty sobie myślisz... Z księżyca spadłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?