Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może nie to konto :)
0
No dobra może zarys drugiego :)
0
Ja mogę powiedzieć nawet ze dwa koty widze
0
Do kiedy Barcelona ma umowę z Konami?
0
No tak tak zgadza się.
0
Nc plus ma również ligę mistrzów. Polsat chyba sprzedał prawa.
2
Nie po co?
Jest Dembele, Messi, Suarez, Malcom i Coutinho. Jeśli dojdzie do transferów do których się przymierzamy dojdą jeszcze Griezmann lub Jović
7
Ajax to najlepsze miejsce do rozwinięcia swoich umiejętności.
7
W końcu prawdziwy remont na Bernabeu.
4
Nie grał coś ok pół roku więc oczekują że wejdzie na poziom taki jak przed kontuzją zaledwie w kilka minut?
0
Odczuwasz jakiś dyskomfort podczas sprintu?
1
Przelej mi ktoś 50k w fife na ps4 :))
0
Zna ktoś sklep bestcena.pl?
17
Żaden qwa Griezmanna. Jović wyjdzie taniej i pogra dłużej niż Pan reżyser.
2
Jović do Barcelony a Griezman niech liczy trofea w Atletico :)
0
Ten od pytań zatrzymał się w rozwoju na poziomie podstawowym.
0
W sumie to jest w tym trochu prawdy.
0
Czyli jak kupie teraz to dostanę paczki czy nie?
0
Czym się różni wersja gry fifa 19 od fifa 19 edycja mistrzowska?
17
Dla Griezmana nie ma już miejsca w Barcelonie.
0
Na 90% dostaniesz odmowę.
0
To polecam kontakt ze steam. Mi dwa razy pomogli w ciągu 48godzin. Ale warto też spróbować wcześniej usunąć całkowicie gre i ponownie zainstalować oraz zaktualizować do najnowszej wersji.
0
Oryginał czy pirat?
0
Agnieszka i Robert z doBarcelony.pl są tutaj obecni?
0
Sergej a nie Siergiej :))
0
Wróci jak mu tylko kasy braknie.
6
Trzeci najdroższy okazał się nie wypałem.
29
Wydaje mi się że to jest ta 9 której my potrzebujemy.
0
Rakitic będzie grał a Arthur albo De Jong będą grzać ławę...
21
Ty gościu co ty sobie myślisz... Z księżyca spadłeś?