0

@Gaucho Widziałem :)

0

@sokot Czyli najlepsze oglądałem :) a coś słabszego?

1

@sokot Oglądałem

0

Szukam fajnych filmów o snajperach tylko nie takich gdzie jest godzina gadania i piętnaście minut akcji.

1

@jacobFCB Życie na szczycie :))))

0

@DejMian111 Mój dream team w football manager składa się z
(N) Kylian Mbappe
(N) Borja Ramos - wychowanek (stworzony przez gre)
(N) Leonardo Fränkl (Stworzony przez gre)
(PS) Dembele
(LS) Asensio
(LS)(ŚP)(PS)(N) Felix
(ŚP) Pogba
(ŚP) Sergej
(ŚP) Arthur
(LO) Hernandez
(LO) Miranda
(ŚO) Škriniar
(ŚO) De Ligt
(ŚO) Umtiti
(PO) Alexander-Arnold
(PO) Roberto
(BR) Donnarumma

0

@IAmBackCules No właśnie wiedziałem że źle napisałem ale cóż :)

0

Szkoda że nie przeszło to wotum zaufania rok czy dwa lata temu.

1

@sebasek99 Mam za sobą całą kampanie dwa razy mnóstwo zadań pobocznych i tylko raz wyrzuciło mnie z gry. Gram od premiery wszystko na bieżąco aktualizuje i nie mam problemów.

0

@l0Messini Dziękuję za pomoc i za to że są jeszcze normalni ludzie.

0

@Misugi14 Normalnie zawiązać i przełożyć?

0

Jak wiązać buty żeby nie było widać sznurówek?

0

@damianex10 Już 100 a dopiero wczoraj wieczorem sprawdzałem było coś koło 94.

0

@macio_944 Myślisz że do budynków będzie można wchodzić? Mówię tutaj o każdym budynku a nie o takich które mają napisane skrypty.

0

@Grzesior667 Dzięki za pomoc. Jakiej prędkości mogę się spodziewać jeżeli będzie wszystko ok?

0

@voetballer Coś poważnego?

0

@Grzesior667 Jest coś lepiej teraz przynajmniej jest 100mb na drugim było 70 a na 2.0 szło po 25+ tylko że za każdym razem spada nawet do 5mb.

2

Lieke Martens złapała kontuzje?

0

@Jacek770
175/200

0

@Grzesior667 Ten program znalazł 24 sterowniki do aktualizacji pobiera teraz prawie 1200mb ale z tego co zauważyłem to sterowniki od usb są aktualne.

0

@Danny Gaucho Panie ale tam Cage gra a nie Statham.

0

@Grzesior667 No właśnie z tym jest problem bo każdy ma 2.0
Sprawdzę najpierw programem.

0

@Grzesior667 Jak je sprawdzić?

0

@Grzesior667 No dobrze mam oznaczenia SS jak i również sprawdziłem w magistrali szeregowej w takim razie dlaczego dysk przenośny "HD-B2BEU" przenosi dane z prędkością 20mb/s tak samo inne pendrivya podłączam właśnie do 3.0.

0

Posiadam laptopa Lenovo Legion Y520-15IKBN na różnych stronach pisze że posiada USB 3.0 z tego co wiem 3.0 jest oznaczone niebieskim kolorem a ja takiego nie mam w laptopie. Wie ktoś o co chodzi?

3

@BarcaInfo Czyli Barca wpłaciła za Antka i w niedługim czasie będzie oficjalka

0

Jak ustawić głośność głośników w kinie domowym 5.1 obecnie mam wszystkie na full tak samo ustawione.

1

@Striker Miranda ma potencjał na maksymalny na 155 są dużo lepsi. Jako rezerwowy nadaje się idealnie.

0

@Dziubusiek25 Jak nie masz najnowszej aktualizacji składów to wyciąg z ATM Lucasa Hernandeza za kilka lat najlepszy LO w FM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?