Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie Aleñá?
0
Mam nadzieję że każdy z tych wymienionych zagra chociaż 90min w meczach na tournée.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@chavez zadzwoń na infolinię PlayStation
22 397 89 24
0
@chavez Przytrzymaj power przez pięć sekund daj tryb awaryjny i odbuduje bazę danych.
1
@Nazio87 Raczej to nie możliwe.
0
Serio Polsat nie udostępnia kanału Polsat Sport Extra dla nc +?
2
@TKWM Gillette z pięcioma ostrzami na ok 2,5msc. Raz w tygodniu a jak coś wypadnie to i dwa - trzy razy.
0
@DanielVeB Tylko że eteryczna nie ogolisz się tak dokładnie jak jednorazow.
0
@chudym Ale o co chodzi.
0
Nie można było lecieć gdzieś bliżej?
0
Można sprawdzić jakie urządzenia korzystają z routera?
0
@baczmus Nadrabiam zaległości ale wiem że oglądane wszystkie części :)
Wszystkiego po trochu jest.
4
Podobno nowa firma ma być Cupra.
0
@adrix8 Wujek był półtora roku na L4 i ani jednej kontroli nie miał.
0
Jak sprawdzić która aplikacja uruchamia bluetooth?
0
@Lord_Vader Powiem Ci tylko jedno: Masz dobrego dilera.
0
Oby oby to przełożył na grę bo od czasów Iniesty i Xaviego nasza pomoc nie istnieje.
0
@Stanio87 No tak tylko znowu nie chce płacić w tysiącach za byle rzecz gdzie do innej marki kosztowałaby 300zl.
0
@Stanio87 Czyli co warto czy nie warto?
Jak spalanie?
0
Ma ktoś Insignie w OPC benzyna 2,8 litra?
0
@Tales_Omletu 70min przy Valverde? Obstawiam pierwszą zmianę w 85min druga w 90min i ostatnia w doliczonym czasie.
0
@MatiFCB2000 Ta wersja jest niezgodna z prawem. Jak już kupujesz to kup tak żeby było legalnie albo nie kupuj w ogóle a pobierz sobie z torentow.
0
@damian16161212 Dobrej jakości nie będzie do 13 sierpnia wtedy wychodzi na Blu Ray.
0
@kamilos1214 Bosch, Makita, De Walt to top marki nie kupuj przez neta tylko jedź do sklepu i sprawdź co i jak.
0
@Hubert102 Miałem miesiąc temu wydali po dziesięciu dniach.
1
Ile było ludzi?
0
@Hubert98 Tylko ze wzmocnienia są potrzebne a zwłaszcza LO
0
@danio1899 Gdyby wrócił
0
@Nano22 on juz w juve podobno