Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonik97 Dembele i ten nie strzelony gol na 4:0
0
@IronSanHybrid Nike i Rakuten wyślą przelew.
0
@IronSanHybrid z tego co wiem Neymar gra na lewej stronie a Dembele może grać z prawej strony.
0
Wszyscy widzowie oraz gracze przebywający na Evolution Championship Series powinni dokładnie sprawdzić swój stan zdrowia. Prawdopodobnie właśnie na EVO pojawiła się osoba zarażona wirusem odry, który jest jedną z najbardziej zaraźliwych chorób zakaźnych.
0
@BarcaInfo Oby nie zagrał dziś w ogóle.
1
@huberto286 Cou pakuje się do Bayernu.
2
Dlaczego składu Barcelony nie ma w grafice?
0
O to raczej znaczy że przyjdzie żyd.
0
W sklepie zgodafc jest duża wyprzedaż koszulek, korków i akcesoriów piłkarskich.
https://www.zgodafc.pl/products/wyprzedaz/flag,3/item,24/sort,5#utm_source=pepper&utm_medium=pepper&utm_campaign=summer_sale_pepper&utm_content=summer_sale_pepper?utm_source=awin&utm_content=digidip&zanpid=10284_1565977592_4f37cd21468c3c6c251700488d0cb015&awc=10284_1565977592_4f37cd21468c3c6c251700488d0cb015
1
@baginczyk Jak już coś Ci polecą z diesla to uderz na priva dam Ci znać czy warto się w to pchać.
0
No i co tych ocen? Meczu przegranego i tak nie wygrają...
Zrobić krótkie podsumowanie kto się wyróżnił a kto zagrał najsłabiej i tyle.
1
@Adamski69 Coutinho, Rakitić i 100mln.
5
@Katalończyk 99 hehe
0
@sendesara Nigdy nie ma meczów o nic.
0
@Witekk10 Musisz wykupić YouTube Premium.
0
@ściah Pięknie dziękuje.
5
No i gdzie ten artykuł?
2
Wszędzie Rakitić. Najlepiej wygląda skład Mundo Deportivo.
0
Co myślicie o programach typu CCleaner? Warto ich używać czy niekoniecznie zawsze tylko gdy użyje programu znajdzie ponad 3gb do zwolnienia a dziesięć sekund później ponownie wykonując skan znowu coś znajdzie.
0
@xJLx jak się używa z głową to nie złapią.
0
@damianex10 Mmmm ciekawie musiało być.
0
Dobra komedia na wieczór?
1
@PatrychoO Kibicuj Athleticowi w następnym meczu :)
6
@Sehzade1899 Świetnie napisane. Również liczę że Moneymar nie wróci do Barcelony.
3
@SeeleyBooth Człowieku zs amego rana z takim tematem?
0
@BlAugrAnAPolAnd pamiętasz Bojana?
Miałbyć nowy Messi a jak skończył dobrze wiemy.
5
Suarez zasługuje na miejsce drugie jak mało kto.
5
No i bardzo dobrze. Precz z Neymarem
6
"podczas gdy Barcelona negocjuje z PSG w Paryżu, Neymar imprezuje w Lizbonie."
Nic tylko imprezy i urodzony siostry... Po co on nam?
99% tych którzy chcą powrotu Neymara mają ból tyłka o trzy ligi mistrzów pod rząd Realu Madryt i kolejny fatalny rok w wykonaniu Barcelony w rozgrywkach europejskich.
0
@bartoszekkk To poczekaj na oficjalke Neymara zobaczysz jak Ci będzie fajnie chodzić.