0

@Katalonik97 Dembele i ten nie strzelony gol na 4:0

0

@IronSanHybrid Nike i Rakuten wyślą przelew.

0

@IronSanHybrid z tego co wiem Neymar gra na lewej stronie a Dembele może grać z prawej strony.

0

Wszyscy widzowie oraz gracze przebywający na Evolution Championship Series powinni dokładnie sprawdzić swój stan zdrowia. Prawdopodobnie właśnie na EVO pojawiła się osoba zarażona wirusem odry, który jest jedną z najbardziej zaraźliwych chorób zakaźnych.

0

@BarcaInfo Oby nie zagrał dziś w ogóle.

1

@huberto286 Cou pakuje się do Bayernu.

2

Dlaczego składu Barcelony nie ma w grafice?

0

O to raczej znaczy że przyjdzie żyd.

1

@baginczyk Jak już coś Ci polecą z diesla to uderz na priva dam Ci znać czy warto się w to pchać.

0

No i co tych ocen? Meczu przegranego i tak nie wygrają...
Zrobić krótkie podsumowanie kto się wyróżnił a kto zagrał najsłabiej i tyle.

1

@Adamski69 Coutinho, Rakitić i 100mln.

5

0

@sendesara Nigdy nie ma meczów o nic.

0

@Witekk10 Musisz wykupić YouTube Premium.

0

@ściah Pięknie dziękuje.

5

No i gdzie ten artykuł?

2

Wszędzie Rakitić. Najlepiej wygląda skład Mundo Deportivo.

0

Co myślicie o programach typu CCleaner? Warto ich używać czy niekoniecznie zawsze tylko gdy użyje programu znajdzie ponad 3gb do zwolnienia a dziesięć sekund później ponownie wykonując skan znowu coś znajdzie.

0

@xJLx jak się używa z głową to nie złapią.

0

@damianex10 Mmmm ciekawie musiało być.

0

Dobra komedia na wieczór?

1

@PatrychoO Kibicuj Athleticowi w następnym meczu :)

6

@Sehzade1899 Świetnie napisane. Również liczę że Moneymar nie wróci do Barcelony.

3

@SeeleyBooth Człowieku zs amego rana z takim tematem?

0

@BlAugrAnAPolAnd pamiętasz Bojana?
Miałbyć nowy Messi a jak skończył dobrze wiemy.

5

Suarez zasługuje na miejsce drugie jak mało kto.

5

No i bardzo dobrze. Precz z Neymarem

6

"podczas gdy Barcelona negocjuje z PSG w Paryżu, Neymar imprezuje w Lizbonie."
Nic tylko imprezy i urodzony siostry... Po co on nam?
99% tych którzy chcą powrotu Neymara mają ból tyłka o trzy ligi mistrzów pod rząd Realu Madryt i kolejny fatalny rok w wykonaniu Barcelony w rozgrywkach europejskich.

0

@bartoszekkk To poczekaj na oficjalke Neymara zobaczysz jak Ci będzie fajnie chodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?