0

@Mns21 Oby za tyle samo lat ktoś był na miejscu Leo.

12

Jeszcze go w Barcelonie chcecie? KBP... Won od Barcy!

0

@SHIBA Ależ to jest piękne.

7

Dobrze prawi,
Neymar niech trzyma się z daleka od Barcelony.

0

@kkbarca Powiedz mi czy jest jakaś nieoficjalna łatka dodająca wszystkie ligi?

0

@Transu96 3@Transu96 3 x NIE.
Dziękujemy

2

@Dandy Dobrze gadasz. Piwo się należy jak nic.

5

No i mamy swojego Neymara :))

0

@ściah Gratuluję

0

@Janiama Cracitič 10 głosów ;o

0

@ściah Córka czy syn?

0

@LeoMessi1994 obstawiam na Asnu Griezman i Perez

0

To ciekawe kto teraz wyjdzie na Valencie :) ????

6

No to Fati występy ma zapewnione.

0

@sharkon Jedyną opcją będzie czekać aż ktoś coś takiego wyda na 20.

0

@xJLx Nie można wgrać łatki takiej nieoficjalnej?

0

@xJLx a jak wygląda sprawa z licencjami lig na ps4?

0

W pes 2020 będą dostępne napisy pl?

1

@Bobrowik Nie mam internetu.

0

@nammah Na którym kanale?

0

Gdzie obejrzę mecz Polek z Hiszpankami i o której?
Dzięki

0

@katalonia15 Szukaj Focusa w benzynie z dobrym wyposażeniem.

0

Jest tu ktoś kto grał w Hitmana z 2016?

1

@AmigoBlancos Ocenić transfer można dopiero po zakończeniu sezonu i o ile piłkarz zagra chociaż kilka meczy.

1

Ford Transit Hybryda?
To nie może dobrze wyjść.

0

@norbi77 Wiesz co choćby nie wiem jak piłkarz Barcelony zagrał źle nie powinno życzyć się źle.

0

@Vxb93 No i co z tego?
Myślisz że każdy siedzi 24/7 i czyta Ramble?

0

19

No i bardzo dobrze najlepsza informacja z rana. Niech gnije w P$G do końca kariery.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?