14

Czekam na artykuł w stylu
"Oficjalnie Ernesto Valverde zwolniony!"

Gdyby na miejscu Bartka był Perez po takich wynikach byłby już dawno zwolniony...

5

Całkiem ładne :)

2

Co z tego że jest miliard skoro wyników nie ma.

0

@Arkon To strona Realu czy Barcelony?

0

@PatrykBarcelona Luis Suarez?

0

@kolo123 Multi lige

1

@MesQueUnClub96 Może nie być fifa nie jest oficjalnym partnerem Barcelony.

0

@dawid230188 To trzeba było złożyć zażalenie.

0

@dawid230188 Alba złapał kontuzje a Junior był nie powołany. Nie można przewidzieć wszystkiego.

5

Obawiam się że Fati nie ogarnie ale obym się mylił i jutro gazety zachwycały się nad występem Ansu.

21

Milion w wieku 16 lat wiecie ile to jest? Niektórzy ludzie nawet tyle przez całe życie nie zarobią.

0

@Chakalaka Mam podobną tylko Umbro.

0

target="_blank" rel="nofollow">
target="_blank" rel="nofollow">

Tyle w temacie.
Jeden gol w lepszej jakości.
target="_blank" rel="nofollow">
target="_blank" rel="nofollow">

Edit. Coś to edytowanie tutaj słabo działa.

0

@Chakalaka Pytam dlatego że już mam dość wydawania pieniędzy na kurtki które nie są ciepłe a w zimie człowiek trzęsie się z zimna.

0

Potrzebujemy kogoś kto wejdzie z ławki i zrobi różnice tak jak ostatnio Luis Suarez czy jak to robił kiedyś Paulino.

0

0

0

0

Kupie jakąś fajną ciepłą kurtkę na zimę do 500zł?

2

Wróci Messi i Dembele to gdzie ma grać?

1

@PaPo Tylko @Socjopata może udzielić informacji.

0

@th@les Może szybo ulegną zniszczeniu ;)) Zapamiętam sobie antyrefleks, polaryzacja i lustrzanki

32

Taką wersję Luisa chce oglądać. A redakcję proszę o ustalenie minut od których się nie ocenia.

0

@th@les Właśnie odebrałem okulary trochę się zawiodłem bo myślałem że nie będzie widać oczu jak ktoś na mnie patrzy ogólnie nie są złe ale czuć że są byle jakie. Ważne że przynajmniej działają a mi na krótkich trasach może wystarcza.

0

0

@V e B 96 Piszesz słowo w słowo do tłumacza czy możesz skopiować? Bo ja akurat nie mogę skopiować i dlatego poprosiłem o tłumaczenie tutaj.

0

Taką wersję Luisa chce oglądać.

0

@Zbyszard aaa no tak wyleciało mi z głowy.

0

Jakaś żałoba Barcelony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?