Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atak ponownie
Ansu Griezman Perez a za nimi De Jong, Busquets i Arthur.
0
Ivan musisz. :)
0
@malyras Miałem iść dziś rano ale łóżko wygrało.
2
Dobra grupa zweryfikuje Barcelone na początku.
0
@kkbarca Byłem?
Kilka dni temu gdy była sensacja na zdjęcie dziennikarki pisałaś albo pisałeś jako kobieta...
0
@Ingiel Podlicz sobie ile kosztuje roczny ps plus i ile kosztują gry które dostaje się za darmo.
1
@MadafakinGuy a w plusie jest za free.
0
@msmsms Zależy czym się bawimy.
0
@klopx Liczę po cichu że ta operacja jednak się nie powiedzie.
4
@Trexas Nigdy w życiu nie popełniłeś błędów?
0
@Yoshi94 Znając życie to złapie kontuzje dzień przed urodzinami siostry.
0
@Cwaniak4 A kobiety to już złe?
4
Teraz pozostaje liczyć tylko na Dembele że nie zaakceptuje takiej wymiany.
20
Szejku trzymaj się swojego do końca.
44
3x NIE
Nie jest tu potrzebny. Niech gra sobie jako gwiazda w Paryżu tu taką panienka nie będzie.
0
@PatrickoBarca Po co w ogóle wracali?
Tylko kasę na samolot wydają niepotrzebnie.
PRECZ Z NEYMAREM!
0
@Salwik92 Albo 31.08 o 23:59.
0
Co ten Pique znowu wymyślił jaki puchar Davisa?
0
@MessiGoldenBall Dobrze że my mamy to szczęście i wygrywamy ligę mistrzów co rok :))
0
@Kidd Jak ktoś nie wie to nie powinien nazywać się kibicem klubu.
1
@MesQueUnClub96 Messiego w wieku 16 lat.
0
@bafi Jeżeli idziesz prywatnie to weź sobie znieczulenie i po problemie.
2
Jutro chciałbym zobaczyć taki składzik
Ansu, Antek, Perez
De Jong, Busquets, Arthur
Alba, Lenglet, Pique, Semedo
Ter Stegen
Ryzykownie czy nie podań do tyłu Rakiticia nie chce oglądać
1
Świetna animacja Coutinho...
17
Szkoda słów i bana na tego... Modlę się o to żeby nie trafił do Barcelony.
0
@Munio Za tysiąca to możesz kupić sobie 1/4 drona.
0
Jeszcze osiem i pół dnia gadania o $$$€€€.
0
Zna ktoś monaro.pl? Warto kupować u nich?
1
@Jordi10 Nic dziwnego że Marc tak dobrze broni skoro trenuje z mistrzem :)
0
W pracy zrobiłem sobie popcorn 3min zostało sporo ziaren, w domu ponownie zrobiłem tylko na 4 min i spalony... Ta sama temperatura i ten sam popcorn.