1

@adam34689 yerba mate.

1

@zander Dzięki za odpowiedź :)

0

Podczas ostatniego ligowego meczu była kamera tak zwana POV z sytuacji sam na sam z Markiem jak zostało to wykonane skoro piłkarze nie mają na sobie kamer?

0

@Zodiac Nie dziękuje jeden Dembele nam wystarczy. Ten młodszy weźmie przykład od starszego i zrobi się nieciekawie

1

@Criss18Barca Mi najlepiej weszła frutos tropikales i zwykła yerba 100% tylko sypie po pół matero a nie całe.

0

@patrykzmc2000 Zmień Luis Suarez na Lionel Messi i jeszcze lepiej będzie.

0

@BlauGrana1404 Rafa, Antek i Perez

1

Hehe nic nowego.

2

Pozbyć się i zapomnieć o tej wpadce...

0

@Zodiac Widocznie Ty też mia dałeś kiedyś taką herbate :))

0

@WiernyDoKoncaFCB Również zaliczone.

0

@Kubox Właśnie wiem bo szukałem liczyłem że ktoś coś ma ciekawego :)

0

Gry typowo snajperskie?
Seria Sniper Ghost Warrior i Sniper Elite zaliczone.

0

@Kozinho. Ciekawe ja mam któryś rok i ani razu mnie nie zawiódł.

0

@Kozinho. Co z njm nie tak?

0

@SuperPatsonFCB Skontaktuj się z bok.

0

@AmigoBlancos Ja za pakiet mistrzostwa piłka czyli wszystkie kanały eleven, canal, polsat płaciłem 99zł teraz zaproponowli mi full pakiet z wszystkim co tylko mają za 150zl.
PS. Jak będziesz chciał coś podpisać to targuj się i nie daj za wygraną ja z 200zł za wspomniany abonament wyciągnąłem 150zł.

0

@Kris_Barca A Barca po spadek z LaLigi...

0

@Zodiac Ale Barca powinna zdobyć 114pkt i wygrać wszystkie mecze o LM, puchar króla itd. Bo to przecież Barca i musi wszystkie mecze w sezonie wygrać.

0

@jeonek Nie porównuj LaLigi do Bundesligi gdzie poziom obrońców jest na niskim poziomie. Kilku lepszych gra w BVB i Bayernie.

0

@4drian0 Więc dlaczego są dostępne?

0

@4drian0 tak na pierwszy rzut oka nie widziałem serii Dead Space, Mass Effect, fight night champion.
Co ile dodają nowe gry?

0

Gdzie znajdę pełna liste gier dostępnych w ea access?
Pod tym linkiem https://www.ea.com/pl-pl/ea-access/games są niby wszystkie a jak wejdę na konsoli to jest zaledwie dziesięć.

2

@Madridista798 Hazard ma kontuzje :))))

0

@msmsms Chodzić obserwować nie panikować.

8

Odpalam karierę Athletikiem w FM zobaczymy ile warty ten Aduriz.

0

@kkbarca Ta niech wpadnie remis lub porażka to cały skład zostanie sprzedany przez Lambre a o EV to już lepiej nie wspominać.

7

@xavi890 Tak sprzedać cały skład i kupić Pogbe, Neymara, Kanea, De Ligta, Oblaka i całą resztę wtedy można grać normalnie a nie jakieś de Jongi i inne alenie

1

Czemu nie ma powołania Arthura?
Mam nadzieję że nie idzie do P$G

0

Już jest!! Transmisja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?