Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adam34689 yerba mate.
1
@zander Dzięki za odpowiedź :)
0
Podczas ostatniego ligowego meczu była kamera tak zwana POV z sytuacji sam na sam z Markiem jak zostało to wykonane skoro piłkarze nie mają na sobie kamer?
0
@Zodiac Nie dziękuje jeden Dembele nam wystarczy. Ten młodszy weźmie przykład od starszego i zrobi się nieciekawie
1
@Criss18Barca Mi najlepiej weszła frutos tropikales i zwykła yerba 100% tylko sypie po pół matero a nie całe.
0
@patrykzmc2000 Zmień Luis Suarez na Lionel Messi i jeszcze lepiej będzie.
0
@BlauGrana1404 Rafa, Antek i Perez
1
Hehe nic nowego.
2
Pozbyć się i zapomnieć o tej wpadce...
0
@Zodiac Widocznie Ty też mia dałeś kiedyś taką herbate :))
0
@WiernyDoKoncaFCB Również zaliczone.
0
@Kubox Właśnie wiem bo szukałem liczyłem że ktoś coś ma ciekawego :)
0
Gry typowo snajperskie?
Seria Sniper Ghost Warrior i Sniper Elite zaliczone.
0
@Kozinho. Ciekawe ja mam któryś rok i ani razu mnie nie zawiódł.
0
@Kozinho. Co z njm nie tak?
0
@SuperPatsonFCB Skontaktuj się z bok.
0
@AmigoBlancos Ja za pakiet mistrzostwa piłka czyli wszystkie kanały eleven, canal, polsat płaciłem 99zł teraz zaproponowli mi full pakiet z wszystkim co tylko mają za 150zl.
PS. Jak będziesz chciał coś podpisać to targuj się i nie daj za wygraną ja z 200zł za wspomniany abonament wyciągnąłem 150zł.
0
@Kris_Barca A Barca po spadek z LaLigi...
0
@Zodiac Ale Barca powinna zdobyć 114pkt i wygrać wszystkie mecze o LM, puchar króla itd. Bo to przecież Barca i musi wszystkie mecze w sezonie wygrać.
0
@jeonek Nie porównuj LaLigi do Bundesligi gdzie poziom obrońców jest na niskim poziomie. Kilku lepszych gra w BVB i Bayernie.
0
@4drian0 Więc dlaczego są dostępne?
0
@4drian0 tak na pierwszy rzut oka nie widziałem serii Dead Space, Mass Effect, fight night champion.
Co ile dodają nowe gry?
0
Gdzie znajdę pełna liste gier dostępnych w ea access?
Pod tym linkiem https://www.ea.com/pl-pl/ea-access/games są niby wszystkie a jak wejdę na konsoli to jest zaledwie dziesięć.
2
@Madridista798 Hazard ma kontuzje :))))
0
@msmsms Chodzić obserwować nie panikować.
8
Odpalam karierę Athletikiem w FM zobaczymy ile warty ten Aduriz.
0
@kkbarca Ta niech wpadnie remis lub porażka to cały skład zostanie sprzedany przez Lambre a o EV to już lepiej nie wspominać.
7
@xavi890 Tak sprzedać cały skład i kupić Pogbe, Neymara, Kanea, De Ligta, Oblaka i całą resztę wtedy można grać normalnie a nie jakieś de Jongi i inne alenie
1
Czemu nie ma powołania Arthura?
Mam nadzieję że nie idzie do P$G
0
Już jest!! Transmisja.