Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Co ile pojawiają się nowe gry?
1
Opłaca się wykupić abonament EA Access?
0
W jakiej cenie jest bilet do Disneylandu?
6
Szkoda chłopaka.
0
@Aurik1223 Zagrałbym w to z miłą chęcią ale z kimś bo samemu to nudno.
0
@matirix20 NIE NIE NIE
Gdzie w tym Dembele, Coutinho i Malcom? Arthur na pozycji defensywnego pomocnika?
6
@Moderacja
@Robertinho
Kiedy wiadomości prywatne zostaną przystosowane do wersji mobilnej nie wspominając już o wersji 4.0; Jest coś w ogóle takiego w planach?
0
@PanZagadka Focus mk1 2002
1.8 tdci 115km jakie powinno być ciśnienie/doładowanie turbiny?
1
Są tu jacyś mechanicy?
0
@Szakalaka12369 Musi być koniecznie firmowa?
0
Zna ktoś tą firmę?
Warta zaufania czy raczej nie?
https://monaro.pl/
0
@kamson24 Szkoda że nie w lidze.
0
Co to się stanęło?
https://zapodaj.net/bdc3cca385d4e.png.html
0
@damianex10 Jakbyś był z Małopolski to bym kupił dużo.
1
@kamilos1214@kamilos1214 https://www.decathlon.pl/C-411385-rowery/N-417996-cena~od-600-do-900~z%C5%82
0
@hardmind Najlepsze jest to że w oddziale nic nie widzieli ale wszystkie dane mBanku były zgodne.
0
@Avada Kedavra Tak tylko komórki nigdy konta.
0
Przychodzą wam wiadomości od kontakt@kompaktfinanse.pl
Jest to coś połączonego z mBankiem a ja nigdy nie miałem konta w tym banku taką samą wiadomość tyko że list dostali rodzice żeby podać nr konta na który mają zostać przelane pieniądze i tak samo nie mieli nigdy konta.
1
@Pawlak1992 Taa z pewnością...
46
Haha już mowa o nowej umowie i podwyżce :)
4
@ViscaBarca123 Kto to jest?
1
@SHIBA ooo tego jeszcze nie było. Gratuluję pomysłu.
0
@XBlairrX żeby to nie była prawda.
0
@ViscaBarca123 Panie redaktorze Pan lepiej poruszy temat lepszego serwera dla strony.
0
@4drian0 A skąd miałem wiedzieć że to redaktor nagrał?
1
@Objectivo A to przepraszam bardzo zwracam honor.
15
@ViscaBarca123 Mamy 21 wiek a ludzie nadal nagrywają kartoflami.
1
@Objectivo Napisze to jeszcze sto osób nie ma o co się spinać.
9
Kurza twarz przez chwilę myślałem że dostałem bana...
5
Fatalna wiadomość liczyłem na to że kiedyś zagra w pierwszym zespole :/
Teraz nie liczy się miłość do klubu tylko kasa...