0

@Bamek94 Podchodzisz dajesz L2 i masz tam do wyboru klikasz to oznaczone jako sprzedaj i ląduje w obozie.

0

Myślicie że będzie jeszcze jakaś bomba transferowa? Oczywiście oprócz Neymara

0

@barcelonaLM Widziałem to już chyba trzeci albo czwarty raz słowo w słowo. Nawet ilość sklepów się zgadza i ta mina na końcu.

2

Coutinho to taki przegrany ostatnio odszedł z LFC by zdobyć upragnioną LM a tym samym roku LFC dochodzi do finału gdzie ulega RLM, rok później LFC zdobywa LM a Cou nie ma pewnego miejsca w składzie, brak formy i teraz chcą go wymienić/sprzedać do PSG którym może wygrać śmieszną L1 której nawet nikt nie chce transmitować.

2

Chłopaki z Barcy B to z pewnością zagrają.

18

Najmocniejsze chyba i tak pozostanie MSN.

0

@BlAugrAnAPolAnd Kolejny napastnik?
Penwie wystawmy taką 11 jak Ibra.
https://www.instagram.com/p/BzpJVrFnS-G/?igshid=nro7altko549

0

@Delolen No to zrobić obowiązek jeżeli chce się przeglądać najnowsze artykuły i komentować.
Najnowsze artykuły dla tych bez zapłaty pojawiały by się dopiero 24 godziny później albo i dłużej.

12

Zróbmy zbiórkę na nowy serwer. Jest nas aktualnie online 2184 a w szczytowych momentach pewnie nawet ponad 4000. Gdyby każdy zapłacił złotówkę lub dwa złote na taki serwer myślę że by wystarczyło spokojnie.

0

Co za barany w tym zarządzie siedzą.

4

Liczyłem że nie dojdzie do tego transferu.

2

@CiroDiMarzio Może skończ z tymi obrazami...

0

Rodzice wydali 5000zł na prezentacje z welmaxu w zamian dostali odkurzacz piorący, przenośny klimatyzator, tablet, czajnik i kołdrę o łącznej wartości nie przekraczającej 1000zł za wszystko. Chcielibyśmy to zwrócić bez poniesienia kosztów wie ktoś co trzeba żeby wyjść na tym dobrze?

0

@GeFcIo Napisz na pw mam szwagra w dpd to zapytam jak przyjedzie ale to dopiero koło 20.

0

@kulka po około dziewięciu miesiącach? Spoiler alert pisze się do miesiąca góra do dwóch.

0

P.K aktualizacje na windowsie 10 muszę każda aplikacje odinstalować i zainstalować ponownie bo nie działają po aktualizacji

0

@kulka SPOILER serio?

0

Jest nareszcie deszcz pierwszy od Maja.

0

@ViscaBarca123 ooo gratuluję redaktora. Nareszcie ktoś kto wykonuje dobra prace a nie tylko CTRL + C, CTRL + V

0

Z tyłu łokcia lewej ręki zrobiło się mi takie jakby małe kurze jajo dodatkowo wyszła opuchlizna i trochę boli. Miał ktoś coś takiego?

1

@kerouac Idź już spać. Ludzie o tej porze nie myślą.

0

@salandrill2 Codziennie koło 24, wstaje o 7:50 do pracy na 9

0

@Rewolucja123 Co to kara finansowa na Leo. Co innego gdy y kara była dostosowana do zarobków.

1

@Grzesior667 Chyba mam rozwiązanie.
Cytat z PC Format
"folder BUDA tworzy się gdy podłączasz pendrive do kina domowego to takie miejsce na wymianę informacji BD-LIVE to taki folder wymiany plików"

1

@MichalZZZ Ale nie zdążę.

1

@MichalZZZ A jak wszystko chce zobaczyć to jak?

0

@Grzesior667 Tylko że ten folder jest pusty. Wszystko kupione w sklepie jako nowe a nie od Rumunów.

0

@Grzesior667 Wolę zostawić :) Myślałem że wiesz coś więcej.

0

@Grzesior667 Tak dokładnie. Za każdym razem po podłączeniu do kina pojawia się właśnie ten folder a na komputerze mogę usuwać ile dusza zapragnie a i tak pojawi się.

0

@Grzesior667 Dwa foldery "Marvel" i "Filmy".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?