Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bamek94 Podchodzisz dajesz L2 i masz tam do wyboru klikasz to oznaczone jako sprzedaj i ląduje w obozie.
0
Myślicie że będzie jeszcze jakaś bomba transferowa? Oczywiście oprócz Neymara
0
@barcelonaLM Widziałem to już chyba trzeci albo czwarty raz słowo w słowo. Nawet ilość sklepów się zgadza i ta mina na końcu.
2
Coutinho to taki przegrany ostatnio odszedł z LFC by zdobyć upragnioną LM a tym samym roku LFC dochodzi do finału gdzie ulega RLM, rok później LFC zdobywa LM a Cou nie ma pewnego miejsca w składzie, brak formy i teraz chcą go wymienić/sprzedać do PSG którym może wygrać śmieszną L1 której nawet nikt nie chce transmitować.
2
Chłopaki z Barcy B to z pewnością zagrają.
18
Najmocniejsze chyba i tak pozostanie MSN.
0
@BlAugrAnAPolAnd Kolejny napastnik?
Penwie wystawmy taką 11 jak Ibra.
https://www.instagram.com/p/BzpJVrFnS-G/?igshid=nro7altko549
0
@Delolen No to zrobić obowiązek jeżeli chce się przeglądać najnowsze artykuły i komentować.
Najnowsze artykuły dla tych bez zapłaty pojawiały by się dopiero 24 godziny później albo i dłużej.
12
Zróbmy zbiórkę na nowy serwer. Jest nas aktualnie online 2184 a w szczytowych momentach pewnie nawet ponad 4000. Gdyby każdy zapłacił złotówkę lub dwa złote na taki serwer myślę że by wystarczyło spokojnie.
0
Co za barany w tym zarządzie siedzą.
4
Liczyłem że nie dojdzie do tego transferu.
2
@CiroDiMarzio Może skończ z tymi obrazami...
0
Rodzice wydali 5000zł na prezentacje z welmaxu w zamian dostali odkurzacz piorący, przenośny klimatyzator, tablet, czajnik i kołdrę o łącznej wartości nie przekraczającej 1000zł za wszystko. Chcielibyśmy to zwrócić bez poniesienia kosztów wie ktoś co trzeba żeby wyjść na tym dobrze?
0
@GeFcIo Napisz na pw mam szwagra w dpd to zapytam jak przyjedzie ale to dopiero koło 20.
0
@kulka po około dziewięciu miesiącach? Spoiler alert pisze się do miesiąca góra do dwóch.
0
P.K aktualizacje na windowsie 10 muszę każda aplikacje odinstalować i zainstalować ponownie bo nie działają po aktualizacji
0
@kulka SPOILER serio?
0
Jest nareszcie deszcz pierwszy od Maja.
0
@ViscaBarca123 ooo gratuluję redaktora. Nareszcie ktoś kto wykonuje dobra prace a nie tylko CTRL + C, CTRL + V
0
Z tyłu łokcia lewej ręki zrobiło się mi takie jakby małe kurze jajo dodatkowo wyszła opuchlizna i trochę boli. Miał ktoś coś takiego?
1
@kerouac Idź już spać. Ludzie o tej porze nie myślą.
0
@salandrill2 Codziennie koło 24, wstaje o 7:50 do pracy na 9
0
@Rewolucja123 Co to kara finansowa na Leo. Co innego gdy y kara była dostosowana do zarobków.
1
@Grzesior667 Chyba mam rozwiązanie.
Cytat z PC Format
"folder BUDA tworzy się gdy podłączasz pendrive do kina domowego to takie miejsce na wymianę informacji BD-LIVE to taki folder wymiany plików"
1
@MichalZZZ Ale nie zdążę.
1
@MichalZZZ A jak wszystko chce zobaczyć to jak?
0
@Grzesior667 Tylko że ten folder jest pusty. Wszystko kupione w sklepie jako nowe a nie od Rumunów.
0
@Grzesior667 Wolę zostawić :) Myślałem że wiesz coś więcej.
0
@Grzesior667 Tak dokładnie. Za każdym razem po podłączeniu do kina pojawia się właśnie ten folder a na komputerze mogę usuwać ile dusza zapragnie a i tak pojawi się.
0
@Grzesior667 Dwa foldery "Marvel" i "Filmy".