Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Jutro rano zamiast kawy wypije yerbe zobaczymy co będzie tylko tym razem wyspie 3-4 miarki.
0
@fart Po wypiciu ten susz się wyrzuca czy co robi?
1
Taka bez szału ta yerba. Wypałem jedną miarę tego dozownik dołączonego do zestawu.
0
@Kudlaty215 Bez rewelacji. Spodziewałem się czegoś lepszego po takich opiniach.
0
@Barwindg OK dzięki. Jakieś wskazówki jeszcze?
0
@Barwindg Zwykle pije kubek rano i kubek po pracy ok 16-17. Zasypiam bez problemu koło 24.
Mate to któraś z tych.
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-5888-OGROMNY-Zestaw-STARTOWY-Yerba-Mate-10x50g.html
Przymierzam się do frutos tropikales czy jakoś tak.
0
Jak bardzo pobudza mate?
Właśnie dostałem i chciałbym spróbować tylko nie wiem czy jest sens tak późno.
1
@l0Messini Trzymaj się z daleka od firmy Acer.
0
@OnnN https://hbogo.pl/seriale/slepnac-od-swiatel/sezon-1
0
@ściah Napisałbym coś ale złapię bana więc zachowam to dla siebie. A Ty następnym razem przemyśl dwa razy zanim coś napiszesz
0
@Lamora 1.0 i 110km to nie może być dobre.
1
@ściah Nie wiem kim jesteś ale jesteś z redakcji a to jej nie przystoi. Reszta mnie nie interesuje.
5
Trochę słabo jak na moderatora fcbarca.com
0
@Fabik87 Mnie również przekonał chociaż na początku sobie odmówiłem to jednak dzisiaj złożyłem zamówienie i czekam na dostawę.
0
@Lamora Czyli ten susz można kilka razy zalać a nie tylko raz jak w przypadku kawy?
0
@antiuu Zamówiłem sobie coś takiego.
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-5888-OGROMNY-Zestaw-STARTOWY-Yerba-Mate-10x50g.html
Ten kubek trzeba wyparzyc przy pierwszym użyciu czy za każdym razem? Jak to jest z tym że niektórzy piszą żeby czekać 10min itd.
0
@antiuu Dopiero zaczynam przygodę z yerba masz jakieś wskazówki dla początkującego?
0
@ViscaBarca123 Jednak zamówiłem zestaw który polecił KamQiX. Zobaczymy ile to warte, liczę na Twoją pomoc za kilka dni :)
0
@ViscaBarca123 Chyba jednak zrezygnuje po przeczytaniu kilku artykułów. Dużo z tym zachodu odstawienie kubka? Na 12 godzin, wcieranie masła!? Układanie suszu w dobrą stronę i wiele innych to nie dla mnie. Rano jak wstaje to mija może pięć minut od zalania kawy i zrobienia pierwszego łyku dodatkowo nie można słodzić a mi będzie ciężko się przestawić.
0
@ViscaBarca123 Nie można wsypać dowolnej ilości odczekać chwilę i pić?
0
@PanZagadka Nie wiem czy chce gaz do takiego auta
1
Macie jakieś opinie na temat Opla Insignii po lifcie(2013r w górę) 2.0 benzyna?
1
https://www.instagram.com/p/B0x6u7dpjpa/?igshid=140wnhluqgvmf
Zamiast De Jonga jakby był Iniesta na drugim zdjęciu ale kozak.
0
Gdzie artykuł o wypowiedzi trenera Arsenalu że wypełnienie trybun Camp Nou było czymś niesamowitym. Czy mniej więcej jakoś tak. Widziałem go przez chwilę a teraz nie ma nigdzie.
16
Jeżeli Barca dostanie bana na transfery to Bartek powinien pakować walizki.
27
Przy Valverde to z pewnością pogra.
0
@joloskyy No właśnie ale coś nie pykło.
0
@Nano22 O ile nie zrobiłem hard resetu.
0
Jak przenieść dane gry ze starego telefonu na nowy?
Chodzi dokładnie o Dream League Soccer. Na starym miałem fajny mocny skład a na nowym muszę wszytko od nowa.
0
@Striker Co ile pojawiają się nowe gry?