0

@Katalończyk 99 Jutro rano zamiast kawy wypije yerbe zobaczymy co będzie tylko tym razem wyspie 3-4 miarki.

0

@fart Po wypiciu ten susz się wyrzuca czy co robi?

1

Taka bez szału ta yerba. Wypałem jedną miarę tego dozownik dołączonego do zestawu.

0

@Kudlaty215 Bez rewelacji. Spodziewałem się czegoś lepszego po takich opiniach.

0

@Barwindg OK dzięki. Jakieś wskazówki jeszcze?

0

@Barwindg Zwykle pije kubek rano i kubek po pracy ok 16-17. Zasypiam bez problemu koło 24.
Mate to któraś z tych.
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-5888-OGROMNY-Zestaw-STARTOWY-Yerba-Mate-10x50g.html
Przymierzam się do frutos tropikales czy jakoś tak.

0

Jak bardzo pobudza mate?
Właśnie dostałem i chciałbym spróbować tylko nie wiem czy jest sens tak późno.

1

@l0Messini Trzymaj się z daleka od firmy Acer.

0

@ściah Napisałbym coś ale złapię bana więc zachowam to dla siebie. A Ty następnym razem przemyśl dwa razy zanim coś napiszesz

0

@Lamora 1.0 i 110km to nie może być dobre.

1

@ściah Nie wiem kim jesteś ale jesteś z redakcji a to jej nie przystoi. Reszta mnie nie interesuje.

5

Trochę słabo jak na moderatora fcbarca.com

0

@Fabik87 Mnie również przekonał chociaż na początku sobie odmówiłem to jednak dzisiaj złożyłem zamówienie i czekam na dostawę.

0

@Lamora Czyli ten susz można kilka razy zalać a nie tylko raz jak w przypadku kawy?

0

@antiuu Zamówiłem sobie coś takiego.
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-5888-OGROMNY-Zestaw-STARTOWY-Yerba-Mate-10x50g.html
Ten kubek trzeba wyparzyc przy pierwszym użyciu czy za każdym razem? Jak to jest z tym że niektórzy piszą żeby czekać 10min itd.

0

@antiuu Dopiero zaczynam przygodę z yerba masz jakieś wskazówki dla początkującego?

0

@ViscaBarca123 Jednak zamówiłem zestaw który polecił KamQiX. Zobaczymy ile to warte, liczę na Twoją pomoc za kilka dni :)

0

@ViscaBarca123 Chyba jednak zrezygnuje po przeczytaniu kilku artykułów. Dużo z tym zachodu odstawienie kubka? Na 12 godzin, wcieranie masła!? Układanie suszu w dobrą stronę i wiele innych to nie dla mnie. Rano jak wstaje to mija może pięć minut od zalania kawy i zrobienia pierwszego łyku dodatkowo nie można słodzić a mi będzie ciężko się przestawić.

0

@ViscaBarca123 Nie można wsypać dowolnej ilości odczekać chwilę i pić?

0

@PanZagadka Nie wiem czy chce gaz do takiego auta

1

Macie jakieś opinie na temat Opla Insignii po lifcie(2013r w górę) 2.0 benzyna?

1

https://www.instagram.com/p/B0x6u7dpjpa/?igshid=140wnhluqgvmf
Zamiast De Jonga jakby był Iniesta na drugim zdjęciu ale kozak.

0

Gdzie artykuł o wypowiedzi trenera Arsenalu że wypełnienie trybun Camp Nou było czymś niesamowitym. Czy mniej więcej jakoś tak. Widziałem go przez chwilę a teraz nie ma nigdzie.

16

Jeżeli Barca dostanie bana na transfery to Bartek powinien pakować walizki.

27

Przy Valverde to z pewnością pogra.

0

@joloskyy No właśnie ale coś nie pykło.

0

@Nano22 O ile nie zrobiłem hard resetu.

0

Jak przenieść dane gry ze starego telefonu na nowy?
Chodzi dokładnie o Dream League Soccer. Na starym miałem fajny mocny skład a na nowym muszę wszytko od nowa.

0

@Striker Co ile pojawiają się nowe gry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?