Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
To jest ten var w Hiszpanii czy nie ma?
0
Gdzie jest VAR!?
0
Legenda wchodzi.
1
Płatności PayPal są bezpieczne?
1
@Dzemik55 Zapewniam że nie.
1
@PsychoFAn16 Dzwoń do dhl przedstaw sytuację powinni oddać kasę.
0
Barcelono obudź się!
0
@szkutnik91 Prawdopodobnie Wague i Aleñá wypada.
0
Real w dobrej formie jest.
0
@Suzu Nie bez dodatkowych kabli lepiej kupić pada którego potrzeba.
0
@marcin000019 Ja mam podaną w linku i polecam jeżeli nie musisz mieć sprzętu "Dla Graczy" to ta będzie bardzo dobra, bateria akurat w tej trzyma mi już 1,5 roku a często używam myszki. Ostatnio nawet zamówiłem do pracy taką i po kilku dniach ma całe biuro ;P
https://www.mediaexpert.pl/myszy-i-trackballe/mysz-asus-wt425-czarny,id-534139?gclid=Cj0KCQjwz8bsBRC6ARIsAEyNnvpvhvzRP4hMFb_XIJ-OpnZDsEtDZR6tOMiW3DChHE9TAfwL4thY6K8aAg5REALw_wcB&gclsrc=aw.ds
1
Chyba BVB podmieniło Dembele.
0
O występie Leo z Interem można zapomnieć lepiej żeby doszedł do siebie na 100% a nie tak jak ostatnio.
0
Grilował ktoś w mikrofali? Jak to wychodzi?
1
Haha to już przesada.
2
@TheNekro94 Często sama butelka jest więcej warta od zawartości.
0
@Dzemix111 No pięknie nie dość że ukradłeś to jeszcze się przyznajesz :))
0
O kurcze chyba Barca polegnie po takiej karze.
37
Pomoc powinna składać się z Artura, Busquetsa i De Jonga.
0
@dylanwzgw Sprawdź sobie opinie o sklepie :)
0
@adambądkowski93 Ile?! Kupuje gry w media expert kilka lat i nigdy nie zapłaciłem tyle za grę w dniu premiery.
1
@dylanwzgw Takie oferty na allegro są nie legalne i możesz liczyć się z tym że Twoje konto dostanie bana od Sony a jak znalazłeś ofertę w normalnym sklepie za 177 to nie ma nad czym się zastanawiać. Wydatek ~ 200zł na rok to nie tak dużo biorąc pod uwagę jakie gry dostajemy w Plusie a Ty jeżeli jesteś nowym graczem na PlayStation znajdziesz dużo gier w które warto zagrać.
0
@Janiama Czyli zakładając sprawę zgłoszona o mobbing w pracy to prawa są po stronie pracownika nawet jeżeli pracodawca ma swoich sędziów itd?
0
Jest ktoś tu kto zna prawa pracownika, pracodawcy?
0
@MikusBarca Pierwsza połowa przyszłego roku zapowiada się bardzo ciekawie.
0
@deszczyk89 Będzie murowany hit. Urlop w pracy zarezerwowany :))
4
Dla tych co nie widzieli - wczorajszy zwiastun The Last of Us II.
3
21.02.2020 premiera tlou 2 zwiastun mega
0
Pique już ma 4 żółte kartki?
2
W 2015 mniej więcej tak samo wyglądał nasz start a skończyło się to dopiero w Berlinie.