Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@etobzyk za dobry soundbar musisz sporo dać. Wiem to sam po sobie.
0
Nie zgadzam się z 9 i 7 gdy grali nie zawodzili a że ich kariera potoczyła się jak się potoczyła to już należy winy szukać gdzie indzij.
PS. Brak Coutinho to śmiech na sali. Gość kosztował grubo ponad 100mln a kopie się po czole.
0
Podejdzie ten dysk do Lenovo Legion Y520 - 15IKBN?
https://m.euro.com.pl/dyski-wewnetrzne-ssd/samsung-860-qvo-1tb-2-5-.bhtml
9
Eee myślałem ze ojcem został.
0
@Serek Może coś się jeszcze zmienić?
0
Czyli PiS sam rządzi?
0
@kenneth99 Czyli później wystarczy zalogować się na swoje konto?
0
@bartekvisca Możesz podpowiedzieć jaki to program?
0
@kenneth99 Tak Win 10 na jakiej stronie utworzyć takie konto żeby mieć pewność?
0
@MaziFCB Tak laptop ale nie ma go nigdzie sprawdzałem z każdej strony.
0
Mam zainstalowany oryginalnego Windowsa chciałbym zmienić dysk z HDD na SDD jak mam zrobić żeby ponownie aktywować tego samego Windowsa skoro nie mam nigdzie kodu?
0
Zabawne, sześć miesięcy temu nikt nie znał Ansu a tu nagle takie niespodzianki.
0
@Czak18 R3. Powodzenia
0
@Sonia17 Oby nie było po stronie.
0
@Witekk10 No właśnie... Oby nie było po stronie.
0
Działa wam fili?
0
@Maker0 Zawsze to ławka mniejsza.
0
@Kompletny o to już czwartek ale zleciał ten tydzień.
4
Lahoz dobrze wiedział co robi widocznie wpłynął przelew ze stolicy...
0
Arthur podobnie wskoczył później opadł na chwilę i znowu wraca na właściwie tory.
1
Za co te kartki...
1
@neymarjr_143 aaa ja przeczytałem Martens :)
0
@neymarjr_143 Nie ma tego. Gdzie Ty to znalazłeś?
0
@Rini_Cule Moim zdaniem warto. Tylko wybierz specyfikacje z dobrym prockiem i dyskiem ssd
0
Sezon 2014/2015
Dom
W tym sezonie na dobre włączyłem się do kibicowania i przeżywania ze wszykim co związane z Barcelona również wtedy kupiłem swoją pierwszą koszulkę która ma najbardziej naturalne kolory ze wszystkich.
0
@Rini_Cule Miałem dawno nie był to drogi sprzęt ale więcej siedział w serwisie niż go używałem. Co chilwa coś padało
0
@Rini_Cule Z pewnością nie Acer, ja mam lenovo i mogę polecić dobry jest też ten dell.
0
@zodiak_10 Powinni zamienić statuty
.
0
Czy te okładki nie są spóźnione jakby jeden dzień?
1
Pierwsza i nie zasłużona. Oby anulowali chociaż wątpię.