Mówi się, że rocznik 2004 to najlepszy rocznik jaki kiedykolwiek widziano w La Masii. 11 meczów i 11 zwycięstw. 42 strzelone bramki i zaledwie 4 stracone. Nie ma prawie transmisji meczów tej drużyny, ponieważ wkrótce zawodnicy będą mogli podpisać profesjonalne kontrakty i wiele drużyny ma ograniczone możliwości obserwowania tych graczy. Widziałem w grze kilkukrotnie i wielu wygląda naprawdę fantastycznie. Liczę, że uda się ich zatrzymać w Barcy, bo wielu ma potencjał, by za rok grać już w Juvenilu A.
@daniel32778 Wszystkie są dostępne na https://rakuten.tv/pl. Wystarczy się zarejestrować (mail i hasło). Schodzi z jakieś 10 sekund. W ustawieniach zmieniasz, że chcesz napisy po polsku i oglądasz. Miłego seansu. :)
Pierwszy odcinek Matchday już za mną. Realizacja serialu jest świetna. Wiele ujęć z szatni, z domu Suareza, czy Pique. Kilkukrotnie ukazane, jak ich najbliżsi przeżywają mecz z Realem Madryt. W wielu momentach ciary. Polecam każdemu, by obejrzeć.
Aj, chciałem włączyć od razu po północy pierwszy odcinek Matchday, jednak jeszcze nie jest dostępny. Żadnej konkretnej godziny nie podali. Może zaraz będzie można włączyć, chwilę zaczekam i zobaczę. :)
To kolejne dobre spotkanie w wykonaniu Umtitiego. Mam ogromną nadzieję, że wraca do swojej najwyższej formy i nie będzie miał żadnych problemów z urazami. Świetny obrońca i jeden z moich ulubionych piłkarzy Barcy. Mam nadzieję, że duet Samu-Lenglet wyjdzie od pierwszych minut w spotkaniu z Atletico. Zasłużyli, razem wyglądają bardzo solidnie.
Na Papui Nowej Gwinei znajduje się jezioro meduz. Znajduje się ono na wyspie Raja Ampat. Żyjące w nich złote meduzy (Mystigias papua) utraciły zdolność polowania za pomocą komórek parzydełkowych.
@EmilZatopek Myślę, że to oczywiste. Nikt nie pomyśli, że Juvenil B czy Cadete A grają w lidze hiszpańskiej. To głównie ligi regionalne, podzielone na różne grupy. Faktu to nie zmienia, bo rywalizacja i tak jest duża.
Juvenil A odpadł wczoraj z Młodzieżowej Ligi Mistrzów i to po raz pierwszy po fazie grupowej. Oczywiście niektórzy mogli wtedy zadrwić z La Masii, przewijało się tutaj wiele ironicznych postów o "Wielkiej Masii" itd. To prawda, że Juvenil A w tym sezonie UYL prezentuje się słabo, ale mają też jedną z najmłodszych kadr ze wszystkich drużyn. Dodatkowo zmiana Valdesa w trakcie sezonie także nie pomogła. Nie wyszło i trzeba pracować dalej. Wyniki są ważne, ale nie najważniejsze. Wczoraj z Młodzieżowej Ligi Mistrzów odpadła także Chelsea, a przecież oni i Barca to dwie najbardziej utytułowane drużyny w historii UYL (7 sezonów). Po prostu zdarza się. Wczorajsze odpadnięcie Juvenilu A sprawiło, że dla niektórych cała La Masii stała się słaba, a cała szkółka była w dramatycznym stanie. Oczywiście tak nie jest, bo niemal każda drużyna La Masii dominuje w lidze. Juvenil A w tym sezonie ligowym przegrał tylko jedno spotkanie - z Espanyolem, z którym od zawsze mamy problemy i który ma jedną z najlepszych akademii w całej Hiszpanii. Juvenil B jest na pierwszym miejscu w tabeli, Cadete A rozwala dosłownie każdego w tym sezonie. Znakomity rocznik 2004. 10 meczów i 10 zwycięstw. 40 strzelonych bramek i tylko 4 stracone. Cadete B radzi sobie nieco słabiej, ale są skuteczni i także znajdują się na pozycji lidera. Świetnie sobie radzi także Infantil A (również lider, 1 porażka w tym sezonie), pokonali na początku sezonu 3:0 Espanyol. Infantil B również na 1. miejscu. Całkowita dominacja w lidze, bez żadnej porażki, tylko z 1 remisem i 7 straconymi bramkami. Alevi A po 9 meczach ma 9 zwycięstw i 84 strzelone bramki, a stracili zaledwie 5. Kompletna dominacja. Oczywiście w tabeli zajmują pierwsze miejsce. Alevi B, Alevi C, Alevi D, czy Benjami A podobnie. Także są na pierwszym miejscu. Zawodnicy tych drużyny to w większości przypadków aktualnie Pichichi w tych ligach. Wielu piłkarzy jest też aktualnie regularnie powoływanych do młodzieżowych reprezentacji Hiszpanii (U16, U18, U21). Nie muszę przypominać, że Juvenil A w zeszłym sezonie był półfinale Młodzieżowej Ligi Mistrzów, gdzie odpadli z Chelsea dopiero po rzutach karnych. A sezon wcześniej w Młodzieżowej Lidze Mistrzów triumfowali.
@Striker Też jestem dużym fanem jego talentu. Osobiście uważam, że mając wokół siebie dobrych zawodników, mógłby odpalić. Abel to '9', która by pasowała do nas stylem gry. Świetny w grze na jeden kontakt, dobry jeśli chodzi o grę tyłem do bramki, pomaga w obronie, niezłe umiejętności kreacji i drybling.
2
@Encore Błękitna krew.
3
@Striker Tak, na tej pozycji wygląda naprawdę dobrze. Na pomoc wygląda na to, że jest trochę trochę "ograniczony".
15
@Rewolucja123 Jeden z lepszych użytkowników, jeden z gorszych użytkowników. Przestańmy się bawić w szufladkowanie.
15
Oriol Busquets w wyjściowym składzie Twente na mecz z Ajaxem. Duży test.
https://pbs.twimg.com/media/EKsY1hwXsAA3H1z?format=jpg&name=small
77
@Chwytliwy Bez przesady. To dla mnie nie jest żadne oszustwo, a wtedy było to po prostu śmieszne.
15
@Nicko Xavi, a zaraz po nim Iniesta.
0
@Adamski69 Ten u góry po prawej, to ja.
10
Mówi się, że rocznik 2004 to najlepszy rocznik jaki kiedykolwiek widziano w La Masii. 11 meczów i 11 zwycięstw. 42 strzelone bramki i zaledwie 4 stracone. Nie ma prawie transmisji meczów tej drużyny, ponieważ wkrótce zawodnicy będą mogli podpisać profesjonalne kontrakty i wiele drużyny ma ograniczone możliwości obserwowania tych graczy. Widziałem w grze kilkukrotnie i wielu wygląda naprawdę fantastycznie. Liczę, że uda się ich zatrzymać w Barcy, bo wielu ma potencjał, by za rok grać już w Juvenilu A.
3
@Kengo Każde polecenie ze względu na Margot, a nie na opis. Nice try. :)
21
Martin Ødegaard dzisiaj:
- 1 gol
- 1 asysta
- 6 kluczowych podań
- 10 dryblingów i 8 udanych
Bramka:
https://streamvi.com/watch.php?video=1575132183
8
Martin Ødegaard jest znakomity. Jeden z najlepszych zawodników w tym sezonie w LaLidze.
1
@koksik2700 Uwielbiam takie bramki. :)
23
Bramka De Bruyne'a:
https://streamvi.com/watch.php?video=1575122999
1
@acids Wchodziłeś w ustawienia konta? Tam się zmienia. Zaznaczasz, że chcesz napisy w języku polskim.
5
@kubasa Są wszystkie.
2
@Hushovt W ustawieniach konta.
4
@daniel32778 Wszystkie są dostępne na https://rakuten.tv/pl. Wystarczy się zarejestrować (mail i hasło). Schodzi z jakieś 10 sekund. W ustawieniach zmieniasz, że chcesz napisy po polsku i oglądasz. Miłego seansu. :)
18
Pierwszy odcinek Matchday już za mną. Realizacja serialu jest świetna. Wiele ujęć z szatni, z domu Suareza, czy Pique. Kilkukrotnie ukazane, jak ich najbliżsi przeżywają mecz z Realem Madryt. W wielu momentach ciary. Polecam każdemu, by obejrzeć.
11
Bardzo dobrze się ogląda ten 1. odcinek Matchday. Super sprawa, podoba mi się.
Ciary przy oglądaniu.
1
@ulik10 Może trailer włączyłeś? :D
0
@ulik10 Trzeba się rejestrować.
0
Dobra, Matchday można już oglądać! Odpalamy, obejrzę chociaż kawałek pierwszego odcinka. :)
2
Aj, chciałem włączyć od razu po północy pierwszy odcinek Matchday, jednak jeszcze nie jest dostępny. Żadnej konkretnej godziny nie podali. Może zaraz będzie można włączyć, chwilę zaczekam i zobaczę. :)
1
@El dominatore 15 prób i 11 udanych. To musi być jakiś rekord w Lidze Mistrzów (lub bardzo wysoko).
55
To kolejne dobre spotkanie w wykonaniu Umtitiego. Mam ogromną nadzieję, że wraca do swojej najwyższej formy i nie będzie miał żadnych problemów z urazami. Świetny obrońca i jeden z moich ulubionych piłkarzy Barcy. Mam nadzieję, że duet Samu-Lenglet wyjdzie od pierwszych minut w spotkaniu z Atletico. Zasłużyli, razem wyglądają bardzo solidnie.
11
Na Papui Nowej Gwinei znajduje się jezioro meduz. Znajduje się ono na wyspie Raja Ampat. Żyjące w nich złote meduzy (Mystigias papua) utraciły zdolność polowania za pomocą komórek parzydełkowych.
https://streamable.com/imx8f
https://media.travelingyuk.com/wp-content/uploads/2018/11/Wayang-of-Raja-Ampat.jpg
Nieprawdopodobne i fascynujące. Ziemia jest niesamowita.
0
@EmilZatopek Myślę, że to oczywiste. Nikt nie pomyśli, że Juvenil B czy Cadete A grają w lidze hiszpańskiej. To głównie ligi regionalne, podzielone na różne grupy. Faktu to nie zmienia, bo rywalizacja i tak jest duża.
5
Juvenil A odpadł wczoraj z Młodzieżowej Ligi Mistrzów i to po raz pierwszy po fazie grupowej. Oczywiście niektórzy mogli wtedy zadrwić z La Masii, przewijało się tutaj wiele ironicznych postów o "Wielkiej Masii" itd. To prawda, że Juvenil A w tym sezonie UYL prezentuje się słabo, ale mają też jedną z najmłodszych kadr ze wszystkich drużyn. Dodatkowo zmiana Valdesa w trakcie sezonie także nie pomogła. Nie wyszło i trzeba pracować dalej. Wyniki są ważne, ale nie najważniejsze. Wczoraj z Młodzieżowej Ligi Mistrzów odpadła także Chelsea, a przecież oni i Barca to dwie najbardziej utytułowane drużyny w historii UYL (7 sezonów). Po prostu zdarza się. Wczorajsze odpadnięcie Juvenilu A sprawiło, że dla niektórych cała La Masii stała się słaba, a cała szkółka była w dramatycznym stanie. Oczywiście tak nie jest, bo niemal każda drużyna La Masii dominuje w lidze. Juvenil A w tym sezonie ligowym przegrał tylko jedno spotkanie - z Espanyolem, z którym od zawsze mamy problemy i który ma jedną z najlepszych akademii w całej Hiszpanii. Juvenil B jest na pierwszym miejscu w tabeli, Cadete A rozwala dosłownie każdego w tym sezonie. Znakomity rocznik 2004. 10 meczów i 10 zwycięstw. 40 strzelonych bramek i tylko 4 stracone. Cadete B radzi sobie nieco słabiej, ale są skuteczni i także znajdują się na pozycji lidera. Świetnie sobie radzi także Infantil A (również lider, 1 porażka w tym sezonie), pokonali na początku sezonu 3:0 Espanyol. Infantil B również na 1. miejscu. Całkowita dominacja w lidze, bez żadnej porażki, tylko z 1 remisem i 7 straconymi bramkami. Alevi A po 9 meczach ma 9 zwycięstw i 84 strzelone bramki, a stracili zaledwie 5. Kompletna dominacja. Oczywiście w tabeli zajmują pierwsze miejsce. Alevi B, Alevi C, Alevi D, czy Benjami A podobnie. Także są na pierwszym miejscu. Zawodnicy tych drużyny to w większości przypadków aktualnie Pichichi w tych ligach. Wielu piłkarzy jest też aktualnie regularnie powoływanych do młodzieżowych reprezentacji Hiszpanii (U16, U18, U21). Nie muszę przypominać, że Juvenil A w zeszłym sezonie był półfinale Młodzieżowej Ligi Mistrzów, gdzie odpadli z Chelsea dopiero po rzutach karnych. A sezon wcześniej w Młodzieżowej Lidze Mistrzów triumfowali.
0
@Striker Też jestem dużym fanem jego talentu. Osobiście uważam, że mając wokół siebie dobrych zawodników, mógłby odpalić. Abel to '9', która by pasowała do nas stylem gry. Świetny w grze na jeden kontakt, dobry jeśli chodzi o grę tyłem do bramki, pomaga w obronie, niezłe umiejętności kreacji i drybling.
1
@Striker Uważam, że z tym problemu nie będzie, bo latem sporo klubów chciało go wypożyczyć. Kilka z La Ligi, ale też Sporting Lizbona.