0

@Solimalhio Głównie chodzi o pobudzenie, to prawda. Jednak czasami trzeba się delektować bardziej owocowym i łagodniejszym smakiem. Mnie mimo wszystko pobudzają dobrze nawet te, które nie są zbyt mocne.

0

@Colon Już spokojnie, zamówiłem wczoraj. :P

11

Moje opinie o niektórych pitych Yerbach:

1. Amanda Elaborada - klasyka, dobrze pobudza, ma trochę więcej pyłu, ale nie jest też go tak dużo, by przeszkadzał w piciu zwykłą bombillą. Smaku na początku trochę mocny, ale potem jest bardzo przyjemna w piciu.

2. Green Mate Gotu Cola - przyjemna w smaku, nieco ziołowy i kwaskowy posmak. Jeśli ktoś szuka czegoś co nieźle pobudza, a nie jest mocne, to ta będzie w sam raz.

3. Green Mate Sarsparilla - aktualnie w materku, bardzo mi pasuje. Pierwszy zalew dosyć gorzki, ale później robi się delikatna. Czuć posmak trawy cytrynowej, orzeźwia i przyzwoicie pobudza.

4. Green Mate Amazonka - moim zdaniem podobna w smaku do Gotu Coli, ale nieco lepiej pobudza.

5. Taragui Naranja - świetna, jedna z najlepszych owocowych i świetnie pobudzająca. Pyłu ma oczywiście więcej niż odmiany Green Mate, ale mocno polecam.

6. Taragui Energia - miała być bardzo mocna, ale spodziewałem się czegoś więcej. Oczywiście pobudza bardzo dobrze i smaku też jest w porządku. Oczekiwałem, że będzie mocno gorzka, ale jest dość delikatna. Mimo wszystko warta polecenia.

7. Verde Mate Energia Guarana - jedna z najlepszych jakie piłem. Delikatna, nieco ziołowa i świetnie pobudzająca.

8. Verde Mate Frutos Tropicales - spodziewałem się, że będzie bardziej owocowa, a była i owoce będą bardziej wyczuwalne, ale tak nie było. Średnio mi pasowała, trochę taka nijaka.

9. Verde Mate Mas IQ - nie wiem, czy przybyło mi po niej IQ, ale wiem, że mogę ją polecić. Dobra w smaku i nieźle pobudzająca. Jedna z ciekawszych Mate.

30

Świetny zawodnik. Dodatkowo ma dopiero 21 lat. Barcelonie przydałby się prawy obrońca o takiej jakości.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Najlepsza 11 weekendu La Masii według Sportu:
https://pbs.twimg.com/media/EK2jT1wWsAAex39?format=jpg&name=small

Pablo Paez 'Gavi' został wybrany w tym sezonie już 5 razy do najlepszej jedenastki weekendu La Masii według Sportu. Najwięcej ze wszystkich zawodników.

6

Riqui - niby nic specjalnego, ale ładne. :)

https://streamable.com/h1u3w

1

@LeoMessi1994 Myślę, że jednak Puig jest bardziej utalentowany. Collado świetny, rozgrywa kolejny znakomity sezon, ale ciężko będzie liczyć na jego awans do pierwszej drużyny. Zapewne wypożyczenie po tym sezonie, a potem się zobaczy.

10

Collado wczoraj z kolejnym dobrym meczem i kolejną asystą.

https://x.com/navidjaaan/status/1201206440259674115

5

5 punktów na @Bartek22 poszło! Skoro @kerouac się nie załapał, to liczę, że o zwycięstwo powalczy osoba, która trzeźwo myśli i regularnie się udziela. ;)

0

@wawrzyn1 Lub załatwić zgodę.

3

@4drian0 Musisz mieć zaproszenie na galę prosto od FCBarca.com. Aby je wydrukować musisz skorzystać z konta Premium (koszt to około 50 złotych). Następnie przyjeżdżasz do Warszawy na adres podany na zaproszeniu. Obowiązuje strój galowy.

27

@Socjopata Przelew widzę, że już doszedł. :P

0

@VenoM Tak wybraliście w ankiecie. (-:

7

W nowym artykule o ex-barcelonistach zabraknie między innymi Cucurelli, Denisa Suareza, Adriano, Douglasa, Miny, czy Deulofeu.

28

Dryblingi Messiego w ostatnich meczach Barcy:

vs. Atletico: 12 prób i 9 udanych
vs. BVB: 17/11
vs. Leganes: 7/6
vs. Celta: 2/2
vs. Slavia: 10/6
vs. Levante: 4/2
vs. Valladolid: 9/7
vs. Slavia: 14/10
vs. Eibar: 6/4
vs. Sevilla: 11/10
vs. Inter: 11/10

103 próby dryblingów w ostatnich 11 meczach (średnio 9,4 na mecz). Udanych prób miał 77 (średnio 7 na mecz).

1

@Chwytliwy Super, niech trzyma formę. Mnie wciąż nie przekonuje.

26

Najlepsze po pierwszej połowie - kółeczko i podanie Arthura do Messiego i przyjęcie Leo.

28

Remontada Barcy B! Pokonujemy lidera 2:1. Playoffy blisko! Brawo!

7

Co za wylew Barcy B. Strata Jandro blisko pola karnego, potem złe wybicie i piłka po uderzeniu zawodnika Castellon uderza w Araujo i trafia do siatki...

2

@Rewolucja123 Grał wszędzie. Świetnie wyglądał nawet jako ofensywny pomocnik. Jako fałszywa dziewiątka wyglądał chyba najlepiej. Ostatnio zagrał tak w Hiszpanii U21.

24

Pedri w wyjściowym składzie Las Palmas na mecz z Extramadurą.

0

@Bartek22 Orellana zagra na każdej pozycji w środku pola, ale moim zdaniem najlepiej wygląda jako defensywny pomocnik. Reis szału nie robi, gra Barcy B wygląda znacznie lepiej z Jandro.

Ps. Czytałeś mój artykuł o Orellanie?

0

@Fake69 Dam tutaj:


0

@Mow_mi_Douglas Całkiem nieźle to wygląda. Hiroki w ostatnich dwóch meczach strzelił dwa gole.

4

Dwie dziewiątki - Abel Ruiz i Alejandro Marques siedzą w ostatnich meczach na ławce Barcy B. Pimienta decyduje się na grę z Hirokim Abe, który operuje jako fałszywa '9'. Na skrzydłach Kike i Alex Collado. W środku pola Riqui Puig, Monchu i Orellana. Cieszy, że ten ostatni zaczął grać regularnie i to na dobrym poziomie.

19

Chciałbym więcej zobaczyć Ansu w Barcelonie na pozycji środkowego napastnika. Fati miał znakomite wejście do pierwszej drużyny, ale potem już szału nie robił. Oczywiście nie oczekuję tego od 17-latka, który rozgrywa pierwszy sezon na profesjonalnym poziomie. Ansu nigdy nie był typowym lewym skrzydłowym, ale radził sobie na tej pozycji w Juvenilu świetnie. Z tym, że na pozycji '9' wyglądał znacznie lepiej. Mam nadzieję, że za jakiś czas dostanie szansę na tej pozycji.

1

Poleci ktoś do czytania jakiś dobry thriller/horror?

9

Lista powołanych na dzisiejszy mecz Barcy B. W kadrze ponownie Ilaix Moriba.

https://pbs.twimg.com/media/EKsifo6WwAE2k82?format=png&name=small

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?