Hmm, Espanyol znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli LaLiga. Liczę na to, że spadną. Wtedy dobrych informacji będzie więcej. Espanyol B znajduje się na 3. miejscu w 3. lidze i przez to nie będą mogli awansować do LaLiga2 (w tym momencie zagrać w fazie playoff), a Barcelona B dzięki temu będzie mogła podskoczyć o jedno miejsce w tabeli. W tej chwili brakuje nam 1 pkt. do fazy playoff.
@Striker Będę się uczył matmy i nie będę oglądał filmów, będę się uczył matmy i nie będę oglądał filmów, będę się uczył matmy i nie będę oglądał filmów...
@Jakchcesz Taa, filmik wkleiłem tylko dlatego, bo uznałem, że jest warty zobaczenia. Ale wiadomo, że w tej chwili większość zwierząt jest zabijana w humanitarny sposób, aby nie zadawać im cierpienia.
Trafiłem przez przypadek na taki filmik na YouTubie:
Świetnie zmontowane. Nie mam zamiaru, by kogokolwiek namawiać do przejścia na wegetarianizm, bo sam weganinem nie jestem i nigdy pewnie nie zostanę. Zapewne stałoby się to tylko w przypadku konkretnych problemów ze zdrowiem, które wymusiłyby na mnie taką zmianę.
Jandro Orellana rozgrywa moim zdaniem swój najlepszy mecz w barwach Barcy B. Kontrola, wychodzenie spod pressingu, długie zagranie, co jakiś czas krótkie prostopadłe podanie, niemal żadnej straty. Bardzo dobre spotkanie rozgrywa Riqui, solidny Collado, Chumi, Akieme i Monchu, który mógł strzelił dwie bramki. Oby coś wpadło w drugiej połowie.
Carles Aleñá na 99% zostanie wypożyczony w styczniu. Prawdopodobnym kierunkiem jest Real Betis. Getafe i jeszcze jeden europejski klub są nim zainteresowani. [SER]
0
@wierbafcb Hmm, wtedy Espanyol spada, a rezerwy grają w LaLiga.
W sumie to nie mam pojęcia, co by się wydarzyło.
10
@kulek22 Wolę awans Las Palmas.
55
Hmm, Espanyol znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli LaLiga. Liczę na to, że spadną. Wtedy dobrych informacji będzie więcej. Espanyol B znajduje się na 3. miejscu w 3. lidze i przez to nie będą mogli awansować do LaLiga2 (w tym momencie zagrać w fazie playoff), a Barcelona B dzięki temu będzie mogła podskoczyć o jedno miejsce w tabeli. W tej chwili brakuje nam 1 pkt. do fazy playoff.
1
@Kacstiff Ok, dzięki za opinię. :)
0
@Kacstiff Różne krążą opinie o tej stronie w internecie? Jak przebiegło zamówienie? Książki w dobrym stanie, szybko przyszły?
0
Mam pytanie - zamawiał ktoś z Was książki ze strony livro.pl?
1
@Striker Będę się uczył matmy i nie będę oglądał filmów, będę się uczył matmy i nie będę oglądał filmów, będę się uczył matmy i nie będę oglądał filmów...
4
@fcbarcafan19 Lewy pomocnik, prawy pomocnik, środkowy pomocnik, "10", na obu skrzydłach da radę. Ostatnio najwięcej z lewym boku pomocy.
7
Pedri w dzisiejszym meczu Las Palmas:
- 64 kontakty z piłką
- 31 celnych podań (81% celności)
- 1 kluczowe podanie
- 5 długich piłek i 5 celnych
- 3 dryblingi i 2 udane
- 11 pojedynków i 5 wygrane
- 1 raz faulowany
- 1 wybicie
- 1 odbiór
1
@Jakchcesz Taa, filmik wkleiłem tylko dlatego, bo uznałem, że jest warty zobaczenia. Ale wiadomo, że w tej chwili większość zwierząt jest zabijana w humanitarny sposób, aby nie zadawać im cierpienia.
4
Trafiłem przez przypadek na taki filmik na YouTubie:
Świetnie zmontowane. Nie mam zamiaru, by kogokolwiek namawiać do przejścia na wegetarianizm, bo sam weganinem nie jestem i nigdy pewnie nie zostanę. Zapewne stałoby się to tylko w przypadku konkretnych problemów ze zdrowiem, które wymusiłyby na mnie taką zmianę.
0
@SeeleyBooth Jasne, będzie ciężko i wszystko może się rozstrzygnąć w ostatniej kolejce. Ścisk w tabeli duży, ale mogą dać radę.
0
@SeeleyBooth Dlaczego małymi? Jak wygrają to będą mieć 2 punkty straty do Playoffów.
3
Pedri oczywiście ponownie w pierwszym składzie Las Palmas. O godz. 18. spotkanie z Numancią.
https://pbs.twimg.com/media/ELRsucAXsAU9Z3z?format=png&name=small
0
@daniel32778 Niech trzyma formę, to zobaczymy.
30
Emerson asysta. Już 4. w tym sezonie La Liga. :)
Bardzo ładnie, cieszy mnie to.
https://streamja.com/r4lv
1
@SergioTomas Napisałeś to tak, jakby Jandro był z rocznika 2002, czy 2003, a to rocznik 2000.
2
Jandro Orellana rozgrywa moim zdaniem swój najlepszy mecz w barwach Barcy B. Kontrola, wychodzenie spod pressingu, długie zagranie, co jakiś czas krótkie prostopadłe podanie, niemal żadnej straty. Bardzo dobre spotkanie rozgrywa Riqui, solidny Collado, Chumi, Akieme i Monchu, który mógł strzelił dwie bramki. Oby coś wpadło w drugiej połowie.
0
@matirix20 Włącz może lepiej mecz.
5
Transmisja meczu Barcy B:
Za 4 minuty zaczynamy show z Puigiem w roli głównej.
0
@JimMorrisonFCB Gra sporo. Ale nikt nie mówił, że grać nie będzie.
5
Skład Barcy B na mecz z Valencią B:
Inaki Pena - Guillem Jaime, Mingueza, Chumi, Akieme - Monchu, Jandro Orellana, Riqui Puig - Collado, Abel Ruiz, Hiroki Abe.
Abel wraca do składu, piękna linia pomocy.
30
Oriol Busquets z kolejnym bardzo solidnym meczem w Twente. Ponownie zagrał na środku obrony.
- 10 wybić
- 1 odbiór
- 3 pojedynki i 3 wygrane
- 64 kontakty z piłką
- 44 celne podania (92% celności)
- 5 długich piłek i 4 celne
- 1 drybling i 1 udany
16
Carles Aleñá na 99% zostanie wypożyczony w styczniu. Prawdopodobnym kierunkiem jest Real Betis. Getafe i jeszcze jeden europejski klub są nim zainteresowani. [SER]
0
@Eto'o9 R10 Wątpię w aż tak duże rotacje. Już w tym składzie co podałem są duże zmiany.
0
@Kidd Też tak sądzę. Puig raczej wejdzie z ławki. Jeśli Alena wyjdzie od pierwszych minut, to będzie dobrze.
0
@Colon To trzeba na spokojnie, usiąść i zobaczyć.
0
@Colon Nie wiem, nie testowałem termosa. :)
11
Z Interem ma zagrać Neto. Liczę, że skład będzie wyglądał tak:
https://zapodaj.net/1a695fc3401ae.png.html
4
@SeeleyBooth To niby kiedy mamy rotować? Inter w formie? I co z tego? Nie wystawimy samej młodzieży, niech grają.