@Witekk10 niżej pytał o najmłodszego strzelca w El Clasico, a więc odpowiadam. Najmłodszym zdobywcą bramki w tym meczu był Raul, który w momencie strzelenia bramki miał 18 lat i 95 dni. W Barcelonie najmłodszy jest Roger Garcia (18 lat i 289 dni). A więc tak - jeśli Ansu zagra w tym meczu i strzeli bramkę, to będzie najmłodszym strzelcem w historii El Clasico.
Pedri ponownie zagrał w pierwszym składzie Las Palmas, które dokonało remontady w meczu z Elche. Liczby 17-latka w tym spotkaniu:
- 41 kontaktów z piłką - 27 celnych podań (81% celności) - 1 kluczowe podanie - 3 długie piłki i 3 celne - 6 pojedynków i 3 wygrane - 2 odbiory
Elche prowadziło z Las Palmas 2:0, jednak drużyna z Wysp Kanaryjskich w drugiej połowie w 10 minut strzeliła 3 bramki i mecz wygrali. Liczę że w przyszłym sezonie będą grać w La Liga. Do miejsca gwarantującego grę w play-offach brakuje im 1 pkt.
Jandro Orellana rozpoczął ostatnie 5 meczów Barcy B od pierwszych minut. W 3 z nich rozegrał pełne 90 minut. Wygląda na to, że wywalczył wreszcie pierwszy skład. Bardzo mnie to cieszy, bo chłopak ma bardzo duży potencjał i gra rezerw z nim w składzie wygląda po prostu lepiej. Transfer Reisa wygląda na trochę bezsensowny.
@Hushovt Dlaczego mamy nie obserwować jednego z najbardziej utalentowanych pomocników na świecie U19? I po co porównujesz defensywnego pomocnika do Alenii i Puiga?
Podobno skauci Barcelony w dzisiejszym meczy Lyonu z Rennes uważnie obserwowali Eduardo Camavingę. Chłopak dopiero co skończył 17 lat, a jest jednym z najważniejszych zawodników Rennes i dzisiaj strzelił swojego pierwszego gola w Ligue 1. Żaden zawodnik nie ma więcej odbiorów (68) od niego w tym sezonie w lidze Francuskiej. Potencjał, by zostać jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie.
Jeszcze raz przypominam, że jeśli kogoś tutaj zabrakło, to za sprawą Waszych głosów. To Wy tak zdecydowaliście. ;) Za jakiś czas pojawi się nowa ankieta.
Dodatkowo dodam, że artykuły o ex-barcelonistach będą się teraz ukazywać co miesiąc.
Stan: Lautaro Martinez to napastnik, o którego będą się bić największe kluby Europy? Kowal: To może być taki typ napastnika jak Piątek. Że będzie mu pasować liga włoska i żadna inna.#StanFutbolu
@LuisSalvano Kiedy ja Cię ostatni raz oznaczyłem w jakimś moim poście? Jedynie odpowiadałem na Twoje komentarze, a nie wspominałem o Tobie w osobnej dyskusji.
@LuisSalvano Tak samo żałosne jest robienie z niego niewinnego i traktowanie nieprzychylnej informacji odnośnie Brazylijczyka, jako fałsz i wymyślone bzdury. Nawet jeśli pochodzi ona od dobrego, rzetelnego dziennikarza.
@LuisSalvano Jasne, żadne obrażanie nie jest dobre. Nikt nie zasługuje na takie coś. Po prostu będzie wielu, którzy Neymara nie trawią i będą po nim jechać cały czas. Sam sobie na to zasłużył.
Informacja niżej jest jednak z dobrego źródła i uważam, że jest prawdziwa.
3
@Mathew86 Dodałem Quaresmę.
20
@Witekk10 niżej pytał o najmłodszego strzelca w El Clasico, a więc odpowiadam. Najmłodszym zdobywcą bramki w tym meczu był Raul, który w momencie strzelenia bramki miał 18 lat i 95 dni. W Barcelonie najmłodszy jest Roger Garcia (18 lat i 289 dni). A więc tak - jeśli Ansu zagra w tym meczu i strzeli bramkę, to będzie najmłodszym strzelcem w historii El Clasico.
1
@clyde Fargo (!!), Ozark, The End of the Fu**ing world, Dexter, Breaking Bad, Mindhunter, Westworld, Terror, True Detective, Peaky Blinders, Twin Peaks, Yhe Boys, Punisher, Ostre przedmioty, Banshee, Długa noc.
5
@Chwytliwy Gattuso*.
18
Pedri ponownie zagrał w pierwszym składzie Las Palmas, które dokonało remontady w meczu z Elche. Liczby 17-latka w tym spotkaniu:
- 41 kontaktów z piłką
- 27 celnych podań (81% celności)
- 1 kluczowe podanie
- 3 długie piłki i 3 celne
- 6 pojedynków i 3 wygrane
- 2 odbiory
Elche prowadziło z Las Palmas 2:0, jednak drużyna z Wysp Kanaryjskich w drugiej połowie w 10 minut strzeliła 3 bramki i mecz wygrali. Liczę że w przyszłym sezonie będą grać w La Liga. Do miejsca gwarantującego grę w play-offach brakuje im 1 pkt.
9
Jandro Orellana rozpoczął ostatnie 5 meczów Barcy B od pierwszych minut. W 3 z nich rozegrał pełne 90 minut. Wygląda na to, że wywalczył wreszcie pierwszy skład. Bardzo mnie to cieszy, bo chłopak ma bardzo duży potencjał i gra rezerw z nim w składzie wygląda po prostu lepiej. Transfer Reisa wygląda na trochę bezsensowny.
45
Dzisiejsza bramka Camavingii:
https://streamja.com/BGz2
7
@Hushovt A kto powiedział, że już teraz miałby przychodzić do klubu?
9
@Hushovt Dlaczego mamy nie obserwować jednego z najbardziej utalentowanych pomocników na świecie U19? I po co porównujesz defensywnego pomocnika do Alenii i Puiga?
3
@Coutinho007 Nawet jakby awansowali, to nie miało by to najmniejszego sensu.
15
@Hushovt Nie będzie tani i branie go do Barcy B byłoby idiotyzmem.
37
Podobno skauci Barcelony w dzisiejszym meczy Lyonu z Rennes uważnie obserwowali Eduardo Camavingę. Chłopak dopiero co skończył 17 lat, a jest jednym z najważniejszych zawodników Rennes i dzisiaj strzelił swojego pierwszego gola w Ligue 1. Żaden zawodnik nie ma więcej odbiorów (68) od niego w tym sezonie w lidze Francuskiej. Potencjał, by zostać jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie.
2
@Mani3k Przecież w tytule jest, że miesięce październik i listopad.
2
@Mani3k Są aktualne, ale trzeba wpierw umieć czytać ze zrozumieniem. ;)
18
Riqui..
https://x.com/neurophate_/status/1206265827378507776
17
Juan Miranda dostaje minuty w Schalke. Pojawia się na boisku w 10. minucie.
5
Konrad de la Fuente w wyjściowym składzie Barcy B na mecz z Nucią!
14
Jeszcze raz przypominam, że jeśli kogoś tutaj zabrakło, to za sprawą Waszych głosów. To Wy tak zdecydowaliście. ;) Za jakiś czas pojawi się nowa ankieta.
Dodatkowo dodam, że artykuły o ex-barcelonistach będą się teraz ukazywać co miesiąc.
0
Ach, Ci znawcy na Weszło.
9
@Rewolucja123 Trener i lekarz w jednym. Niesamowite.
12
@Rewolucja123 Myślę, że klubowi lekarze znają się trochę lepiej.
2
@Gaucho Bo przecież Firpo w ostatnich meczach prezentował się znakomicie. Kto by się spodziewał, że nie będzie go w kadrze po powrocie Alby...
0
@Lord_Vader Na tych zdjęciach tak średnio wygląda.
0
@blaugrana16 Nico Gonzalez moim zdaniem zapowiada się lepiej niż Moriba.
5
@szczoszek Na naturalmarket, czy dobreziele masz sporo propozycji.
1
@LuisSalvano Tak, bo nie zauważę, bo jestem ślepy i nie mam Twittera.
4
@LuisSalvano Kiedy ja Cię ostatni raz oznaczyłem w jakimś moim poście? Jedynie odpowiadałem na Twoje komentarze, a nie wspominałem o Tobie w osobnej dyskusji.
5
@LuisSalvano Tak samo żałosne jest robienie z niego niewinnego i traktowanie nieprzychylnej informacji odnośnie Brazylijczyka, jako fałsz i wymyślone bzdury. Nawet jeśli pochodzi ona od dobrego, rzetelnego dziennikarza.
1
@LuisSalvano Jasne, żadne obrażanie nie jest dobre. Nikt nie zasługuje na takie coś. Po prostu będzie wielu, którzy Neymara nie trawią i będą po nim jechać cały czas. Sam sobie na to zasłużył.
Informacja niżej jest jednak z dobrego źródła i uważam, że jest prawdziwa.
5
@LuisSalvano Bo czasami jest i za co.