14

@HEDARN Widzieli, ja widziałem. Problem w tym, że Puig grał wtedy w Juvenilu B (często na fałszywej dziewiątce), a na początku sezonu w Juvenilu A wcale tak nie zachwycał. Był rzucany po różnych pozycjach, nie mógł ustabilizować formy. Potem zaczął grać fantastycznie i zdobyli Młodzieżową Ligę Mistrzów. Poleciał na presezon z pierwszym zespołem po tym sezonie. Powinien być od tego sezonu zawodnikiem pierwszego zespołu, a na koncie mieć już co najmniej te 1500 minut, ale wyszło inaczej. Też chcę, żeby się to zmieniło, bo Puig jest za dobry na 3. ligę. Ale nie pisz mi, że 3 lata temu powinniśmy go wprowadzać do pierwszej drużyny, bo nie masz pojęcia o czym piszesz.

Edit. Cóż za idiotyczna docinka na końcu. Brawo, zostałeś zaorany i musisz się czegoś takiego chwytać? Trochę wstyd.

26

@HEDARN 3 lata nie miałeś pojęcia kim był Puig i na jakim etapie kariery był. Podpowiem - nie był gotowy na pierwszą drużyną. Daleko od tego było 3 lata temu.

Tak, manipulacja. I teraz kolejna, bo w zeszłym sezonie Foden rozegrał w Premier League 327 minut. Naprawdę, skończ się ośmieszać.

10

@vangoor "praktycznie nigdy nie grał" - zaledwie 117 występów. Czasami lepiej coś sprawdźcie, bo aż szkoda czytać takie pierdoły.

47

@HEDARN Valverde po tym sezonie odejdzie i Puig zapewne awansuje do pierwszego składu. Już w styczniu z klubem pożegna się Rakitić i Alena i miejmy nadzieję, że Riqui dostanie minuty.

I piękna manipulacja w Twoim komentarzu. Regularnie grający Foden u Pepa? Tak regularnie, że w tym sezonie rozegrał w Premier League 30 minut, a w Lidze Mistrzów 82 minuty? Kosmos, rzeczywiście regularnie.

1

@Bartek22 Tego nie wiem. Wydaje się, że Getafe jak da 6 mln euro, to go wykupi i nie mamy nic do gadania.

1

@Krzychuuuu14 Kwota mała, a Cucurella jest tam kluczowym zawodnikiem i jednym z najlepszych w tym sezonie. Wątpię.

28

Moussa Wague rozegrał wczoraj 90 minut dla reprezentacji Senegalu w meczu z Kongo w eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki. Senegal wygrał 2:0.

6

@Krzychuuuu14 Tak, mają. Byłem jednak przekonany, że my też będziemy mieć opcję wykupu, jeśli Getafe go wykupi. Jednak nie mamy...tylko 40% od przyszłego transferu. Co to ma być :D

12

Marc Cucurella w tym sezonie LaLigi:

- 13 meczów
- 1169 minut
- 4 asysty
- 100% rozegranych minut w lidze
- bezpośredni udział w 22% bramek Getafe w LaLidze

I teraz statystyki w przeliczeniu na mecz:
- 2,5 odbioru
- 0,8 interwencji obronnej
- 2,2 popełnionego faulu
- 0,8 przechwytu
- 1,2 kluczowego podania
- 0,8 dryblingu
- 1,4 razy faulowany
- 32 podania (66% celności)
- 1,3 długiej piłki

Rozgrywa naprawdę dobry sezon. Jeśli będzie się tak dalej rozwijał, to może trafić do czołowego klubu, a my na nim sporo zarobimy.

6

Przewidywany skład Hiszpanii U21 na dzisiejszy mecz z Macedonią:

Álvaro Fernández; Aitor Buñuel, Eric García, José Amo, Pedrosa; Pol Lozano, Fran Beltran; Ferrán Torres, Mano García, Abel Ruiz i Ansu Fati. [MD]

0

@matirix20 Środkowy obrońca, zagra też na boku. Jest dobry, ale on już zaklepany przez Arsenal i jest wypożyczony.

1

@matirix20 Trochę miejsca potrzebuje, bo to jest trochę zawodnik w stylu Kaki.

3 zawodników, których bym wybrał? Trudny wybór. Zapewne powrót Erica Garcii i Roberta Navarro, a na trzecim miejscu bym dał Camavingę. Ale na pierwszą dwójkę nie ma szans, więc może Ihattaren i Aouchiche. Dalej bym wymienił Reiniera, Tallesa Magno, Adeyemiego.

1

@LuisSalvano Lepiej zainwestować w kogoś innego niż wydać co najmniej 150 mln na Neymara i mieć kolejną sagę transferową. Wciąż ma problemy z urazami, a wkrótce będzie miał 28 lat. W sierpniu to już będzie 28 lat i 6 miesięcy. Nie widzę sensu w tej chwili.

1

@SkN Wątpię, że mamy w tej chwili taką kasę i teraz nie ma szans na jego transfer. Za jakieś 2 sezony może i tak, ale w grę będą wchodziły naprawdę ogromne pieniądze.

1

@Avada Kedavra 50 mln Neymar na pewno nie kosztował. Trochę zmieniając to co napisałem - Reinier będzie wkrótce kosztował ponad 100 mln.

5

Reinier w nocy z kolejną asystą. 553 rozegrane minuty w Brasileiro, a na koncie 4 gole i 3 asysty. Chłopak z rocznika 2002. Przedłużył kontrakt do 2024 roku, a teraz regularnie będzie zbierał minuty i jego wartość będzie rosła. Jeśli pogra w Brasileiro jeszcze z 2 sezony to może kosztować więcej niż Neymar. Fantastyczny chłopak.

17

Reinier z asystą dla Flamengo w 2. minucie meczu...

1

@Szczupakinho Naturalmarket albo Yerbamarket.

2

@puyol_presidend5 Ihattaren dalej radzi sobie dobrze. Kangin dobry zawodnik, ale niech zbiera doświadczenie w Valencii.

4

Reinier w wyjściowym składzie Flamengo na mecz z Vasco da Gamą. :)

8

Najlepsi zawodnicy Barcy B w tym sezonie: Inaki Pena, Morer, Akieme, Riqui Puig, Alex Collado.

0

@Bartek22 Ansu cały czas nie będzie grał. Messi będzie grał głównie na 10, a Griezmann na 9. Olmo z powodzeniem może grać na prawym skrzydle, jeśli Dembele będzie grał na lewej stronie. Sam może też wystąpić na 10. Sezon jest długi i swoje by zagrał.

0

@Coutinho007 Ciekawa opcja, ale wolę Aouara.

0

@ForcaMilosz Nie jest wciśnięty na siłę. Dostałby sporo minut w sezonie. Na prawym skrzydle by pograł, mógłby uzupełnić od czasu do czasu linię pomocy.

0

@MesQueUnClub96 Bo był już łączony z Barceloną i cały czas go obserwujemy. W tym sezonie radzi sobie znakomicie i będzie do wyjęcia za około 30-40 mln.

20

@itmustbejoke Oby nie. Teraz nie ma sensu. Lepiej wydać te pieniądze na transfer nowej dziewiątki i pomocnika.

0

@MesQueUnClub96 A co Ci nie pasuje?

11

Jeszcze raz kadra Barcy na kolejny sezon, ale już z bardziej konkretnymi nazwiskami.
https://zapodaj.net/7cc632a48bd78.png.html

Olmo może być świetną i tanią opcją na prawe skrzydło. Będzie znacznie lepszy od Pereza i zagra też w pomocy. Atak może wzmocnić Lautaro, ale przyglądałbym się także Leao, Haalandowi, Malenowi i Boadu. Prawą obronę możliwe, że wzmocni Emerson, ale ciekawymi opcjami wydaje się także Dest z Ajaxu i Atal z Nicei. Aouar w linii pomocy w Puigiem, Frenkiem i Arthurem mógłby wyglądać świetnie.

1

@Homeopata8989 Atal bardzo ciekawy piłkarz. Przyglądałbym się także Destowi z Ajaxu (moim zdaniem lepszy niż Mazraoui).

0

@Coutinho007 Tolisso...błagam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?