@Chwytliwy Też tak uważam. Jeśli odejdzie Vidal, Ivan i Alena na wypożyczenie, to ktoś do nas trafi. Gość z Twojego avataru ciekawa opcja. Ale dobrą opcją byłby też Aouar, może Sensi, nawet Tonali, Florentino z Benfiki, Haverzt lub Fabian.
W tej chwili to zabawa i zrobiony skład na szybko, ale moim zdaniem tak to może wyglądać w przyszłym sezonie. Tak, bez Vidala i Rakiticia, z ograniczoną rolą Busquetsa i z odważnym wprowadzaniem do zespołu Puiga oraz Todibo. Emerson może być dobrą opcją na prawą obronę, a atak powinien wzmocnić jakiś środkowy napastnik (najlepiej jakby radziłby sobie z grą na skrzydle).
@SeeleyBooth Ma profil inny niż reszta pomocników w naszym zespole i moim zdaniem powinien odgrywać większą rolę. Niektórzy zrobili z niego przeciętniaka, a Alena potrafił wykorzystywać większość swoich szans w pierwszym zespole. Dlatego uważam, że jest niedoceniany. Przez niektórych kibiców. Może i nie ma miejsca dla niego teraz w pierwszej drużynie, może trochę nie pasuje do koncepcji zespołu, ale dla mnie to wciąż bardzo dobry pomocnik. Jeśli ktoś obdarzy go zaufaniem i ustawi na odpowiedniej pozycji, to zobaczycie ile może dawać zespołowi.
@SeeleyBooth Dlaczego? Po prostu oglądam go od dawna i wiem, że z odpowiednim systemem gry i trenerem ten chłopak może wykręcać bardzo dobre liczby. To zawodnik, który może napędzać akcje zespołu, strzelać, asystować. Niestety w obecnej Barcelonie nie ma dla niego miejsca i w przyszłym sezonie też może nie być (zależy od trenera). Mimo wszystko bardzo mocno mu kibicuję.
Niżej pisałem o tym, że Alena jest niedoceniany przez kibiców i moim zdaniem powinien odgrywać większą rolę w Barcelonie, ale w tej chwili nie jest to możliwe. Najlepsze będzie wypożyczenie go na pół sezonu do którejś z drużyny LaLigi. Miejmy nadzieję, że zbierze tam sporo minut i będzie pokazywał się z dobrej strony i po 6 miesiącach wróci do Barcelony. Oby wtedy nowy trener na niego postawił. Teraz powinniśmy postawić na Puiga.
Wielu tutaj sobie wyrobiło opinię, że Alena jest za słaby i nie nadaje się do Barcelony. Carles został dla nich przeciętniakiem i liczy się w tej chwili tylko Puig. Gdy Alena grał na swojej pozycji, to zawsze był wartością dodatnią dla drużyny i dawał coś, czego nie dawał żaden z pomocników. Carles potrafi wykorzystywać swoje szansy i takie odsunięcie go od kadry jest po prostu smutne. Dzisiaj jeden z lepszych na boisku.
Świetny Riqui Puig. Asysta przy bramce Pereza, ale równie dobrze mógł to spotkanie skończyć z co najmniej 4 asystami na koncie. Około 5 kluczowych podań, cały czas aktywny, starający się napędzać akcje Barcelony. Bardzo dobrze. Już dawno powinien grać w pierwszej drużynie. Wstyd, że trzymamy takiego zawodnika w 3. lidze.
Bardzo dobre wejście Akieme, który był aktywny z przodu i zanotował asystę przy trafieniu Marquesa. Wcześniej świetnie dogrywał do Pereza. Niezłe wejście Collado, dobre zawody Alenii. Pewny Araujo, który zanotował z 3 ważne interwencje.
Riqui z dobrą pierwszą połową. Cały czas pod grą, stara się napędzać akcje, świetnie zagrywał do Morera, jednak ten nie zdołał opanować piłki, a chwilę później powinien mieć asystę po podaniu do Dembele.
Lucas de Vega w wyjściowym składzie Cartageny (numer 17). Wypożyczony z Barcy B Brazylijczyk. Świetna technika, obie nogi, szybki, z niezłym przerzutem.
@Ratamahatta Sam Mendy ma do siebie ogromny dystans i było nawet zdjęcie w samolocie z piłkarzami City i Francuza było słabo widać. Mendy skomentował zdjęcie podpisem - "zajęło mi 5 minut znalezienie się na tym zdjęciu". :) A w przypadku Bernardo komuś z góry to nie pasowało. Chore dokąd to wszystko zmierza.
Liczę, że dzisiaj minuty na lewej obronie dostanie Akieme. Bardzo podoba mi się jego gra w Barcy B. Lewy obrońca trafił do rezerw latem i w tym sezonie jest jednym z najlepszych zawodników drużyny Pimienty.
1
@Chwytliwy Aouar to kapitalny pomocnik. Chyba najbardziej mi pasuje jego profil.
0
@DonAndresFCB Bo nie jest kompletny. Dojdzie pomocnik, nowy napastnik, możliwe, że też jakiś obrońca.
2
@Homeopata8989 I kogo masz na myśli? Kimmicha, Arnolda, Cancelo? Nie ma szans na nich.
0
@Criss18Barca Chciałbym, ale wątpię, że do tego dojdzie. Kimmich, czy Arnold są nie do wyjęcia.
0
@Chwytliwy Też tak uważam. Jeśli odejdzie Vidal, Ivan i Alena na wypożyczenie, to ktoś do nas trafi. Gość z Twojego avataru ciekawa opcja. Ale dobrą opcją byłby też Aouar, może Sensi, nawet Tonali, Florentino z Benfiki, Haverzt lub Fabian.
6
Tak na szybko zrobiłem kadrę Barcelony na przyszły sezon:
4-2-3-1:
https://zapodaj.net/1e55fd12d4b04.png.html
W tej chwili to zabawa i zrobiony skład na szybko, ale moim zdaniem tak to może wyglądać w przyszłym sezonie. Tak, bez Vidala i Rakiticia, z ograniczoną rolą Busquetsa i z odważnym wprowadzaniem do zespołu Puiga oraz Todibo. Emerson może być dobrą opcją na prawą obronę, a atak powinien wzmocnić jakiś środkowy napastnik (najlepiej jakby radziłby sobie z grą na skrzydle).
1
@SeeleyBooth Ma profil inny niż reszta pomocników w naszym zespole i moim zdaniem powinien odgrywać większą rolę. Niektórzy zrobili z niego przeciętniaka, a Alena potrafił wykorzystywać większość swoich szans w pierwszym zespole. Dlatego uważam, że jest niedoceniany. Przez niektórych kibiców. Może i nie ma miejsca dla niego teraz w pierwszej drużynie, może trochę nie pasuje do koncepcji zespołu, ale dla mnie to wciąż bardzo dobry pomocnik. Jeśli ktoś obdarzy go zaufaniem i ustawi na odpowiedniej pozycji, to zobaczycie ile może dawać zespołowi.
ps. Piszę o grze w 2. lidze jak już. :)
7
@SeeleyBooth Dlaczego? Po prostu oglądam go od dawna i wiem, że z odpowiednim systemem gry i trenerem ten chłopak może wykręcać bardzo dobre liczby. To zawodnik, który może napędzać akcje zespołu, strzelać, asystować. Niestety w obecnej Barcelonie nie ma dla niego miejsca i w przyszłym sezonie też może nie być (zależy od trenera). Mimo wszystko bardzo mocno mu kibicuję.
9
Alena, Monchu, Collado, Oriol Busquets. Wkrótce może być co najmniej 4 młodych pomocników na wypożyczeniu z Barcelony.
15
Riqui Puig vs. Cartagena:
25
Niżej pisałem o tym, że Alena jest niedoceniany przez kibiców i moim zdaniem powinien odgrywać większą rolę w Barcelonie, ale w tej chwili nie jest to możliwe. Najlepsze będzie wypożyczenie go na pół sezonu do którejś z drużyny LaLigi. Miejmy nadzieję, że zbierze tam sporo minut i będzie pokazywał się z dobrej strony i po 6 miesiącach wróci do Barcelony. Oby wtedy nowy trener na niego postawił. Teraz powinniśmy postawić na Puiga.
0
@Sznejk Przyzwoite wejście.
0
@marcin000019 Po takim meczu nikt statystyk nie prowadzi.
11
Ach, Riqui...
32
Wielu tutaj sobie wyrobiło opinię, że Alena jest za słaby i nie nadaje się do Barcelony. Carles został dla nich przeciętniakiem i liczy się w tej chwili tylko Puig. Gdy Alena grał na swojej pozycji, to zawsze był wartością dodatnią dla drużyny i dawał coś, czego nie dawał żaden z pomocników. Carles potrafi wykorzystywać swoje szansy i takie odsunięcie go od kadry jest po prostu smutne. Dzisiaj jeden z lepszych na boisku.
2
@marcin000019 Ja jestem miły. Jeszcze.
3
@itmustbejoke Wystarczy zjechać niżej i przeczytać komentarze.
49
Świetny Riqui Puig. Asysta przy bramce Pereza, ale równie dobrze mógł to spotkanie skończyć z co najmniej 4 asystami na koncie. Około 5 kluczowych podań, cały czas aktywny, starający się napędzać akcje Barcelony. Bardzo dobrze. Już dawno powinien grać w pierwszej drużynie. Wstyd, że trzymamy takiego zawodnika w 3. lidze.
Bardzo dobre wejście Akieme, który był aktywny z przodu i zanotował asystę przy trafieniu Marquesa. Wcześniej świetnie dogrywał do Pereza. Niezłe wejście Collado, dobre zawody Alenii. Pewny Araujo, który zanotował z 3 ważne interwencje.
2
@JimMorrisonFCB Gra w Leganes. Od czasu do czasu dostaje minuty.
6
Riqui z dobrą pierwszą połową. Cały czas pod grą, stara się napędzać akcje, świetnie zagrywał do Morera, jednak ten nie zdołał opanować piłki, a chwilę później powinien mieć asystę po podaniu do Dembele.
17
Moussa Wague w wyjściowym składzie Senegalu na mecz z Kongo w eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki. Początek meczu o godzinie 20.
18
@Rewolucja123 On chce ich zniszczyć. Skur..nie ma serca!
38
Żeby wszystko było jasne: Ansu Fati jest w kadrze Hiszpanii U21, Todibo w kadrze Francji U20, a Wague w kadrze Senegalu.
5
Lucas de Vega w wyjściowym składzie Cartageny (numer 17). Wypożyczony z Barcy B Brazylijczyk. Świetna technika, obie nogi, szybki, z niezłym przerzutem.
0
@Colon Jeszcze nie wiem. Rozglądam się jeszcze, ale ten najbardziej mi się podoba.
0
@Colon Ten jest podobny i też spoko:
https://dobreziele.pl/sklep/akcesoria/termosy/termos-nierdzewny-z-dziobkiem-1litr
45
@Ratamahatta Sam Mendy ma do siebie ogromny dystans i było nawet zdjęcie w samolocie z piłkarzami City i Francuza było słabo widać. Mendy skomentował zdjęcie podpisem - "zajęło mi 5 minut znalezienie się na tym zdjęciu". :) A w przypadku Bernardo komuś z góry to nie pasowało. Chore dokąd to wszystko zmierza.
4
@Filip_10 Dokładnie.
8
Liczę, że dzisiaj minuty na lewej obronie dostanie Akieme. Bardzo podoba mi się jego gra w Barcy B. Lewy obrońca trafił do rezerw latem i w tym sezonie jest jednym z najlepszych zawodników drużyny Pimienty.
31
Taa, z humorem. Przecież to jest taka żenada, że aż szkoda nawet komentować. Ależ dno.