2

@Coutinho007 Do niego też był porównywany w Brazylii. :)

17

Emerson notuje 3. asystę w tym sezonie LaLigi. o tego strzelił 2 gole.

9

Co za gość.


2

13

Oriol w dzisiejszym meczu:

- 55 minut
- 5 wybić
- 1 przechwyt
- 3 pojedynki powietrzne i 2 wygrane
- 1 faul
- 36 kontaktów z piłką
- 27 podań (93% celności)
- 4 długie piłki i 4 celne

Z każdym meczem lepszy na środku obrony. Wciąż musi się mnóstwo nauczyć, ale cieszy, że gra regularnie.

3

@Bernard777 Aż takie opóźnienia w transmisji? Już dawno po meczu.

17

Messi rozgrzewający się z Ansu przed wczorajszym meczem. ;-)

https://x.com/LioMessiStuff/status/1193511815302529029

2

@Stanio87 Śledzę i co tutaj dużo pisać...po prostu nie gra. Ale jestem spokojny, bo w Schalke będzie przez 2 lata. Pozna klub, miasto i moim zdaniem zacznie w końcu grać. Taką mam nadzieję.

5

@msmsms Oszalałeś? To nie jest FIFA, kto tu niby ma bronić?!

5

Oriol Busquets ponownie w pierwszym składzie Twente. Kolejny raz zagra na środku obrony.
https://pbs.twimg.com/media/EJA8QmdW4AAW5A5?format=png&name=small

1

@MokrySum Także świetny zawodnik i chciałbym go zobaczyć w lepszym klubie jak najszybciej. Ndidi także bestia. :)

6

Pamiętam Tielemansa w Anderlechcie (jak pewnie wielu tutaj) i byłem fanem jego gry. Świetnie się go oglądało i jego bramki z dystansu niemal w każdym meczu. Trafił do Monaco, gdzie nie do końca wypaliło, bo nie imponował liczbami, nie zawsze też grał. Jednak po transferze do Leicester pokazuje swój ogromny potencjał. W 15 spotkaniach w tym sezonie strzelił 5 goli oraz zanotował 5 asyst. Ogólnie w Leicester rozegrał już 28 spotkań. Liczby? 8 goli i 10 asyst. Wygląda to bardzo dobrze i jeśli dalej będzie tak grał, to latem może trafić do jeszcze lepszego klubu. Mocno mu kibicuję. W wieku 22 lat rozegrał już prawie 300 meczów na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

1

@damianex10 Douglas na zawsze w naszych sercach.

9

@Cave Tutaj już niektórzy są uprzedzeni do trenerów i zawodników z Ameryki Południowej. Arthur to kolejny Douglas przecież miał być...

7

Bramka Ronalda Araujo w 95. minucie dla Barcy B! Gol na 1;1, bardzo ważny! Tak jest!

4

@damianex10 Nie ma go w La Masii. Jest w jednej ze szkółek rozrzuconych po świecie. Nie wiem, w której konkretnie, bo zbytnio Barca Academy się nie interesuję.

5

Reinier przedłużył kontrakt z Flamengo do 2024 roku. Za jakiś czas ktoś wyłoży za chłopaka ogromne pieniądze.

6

@Cave To akurat niezbyt. Lepiej moim zdaniem było to zrealizowane w LOTR.

0

@masq Ja miałem dwa takie ogromne kiedyś na drzwiach na plakacie. Usłyszałem w nocy jak coś chodziło po tym plakacie. Ubiłem dwa jednym ciosem, bez serca. Na drugi dzień wylazł taki trzeci. Cała rodzina wybita. Na drugi dzień musiałem wysprzątać cały pokój, bo mnie to brzydziło.

1

@didzejos Chyba że mieszkasz w Australii. :-)

2

@kerouac Dużo tego nie było, ale kilka spotkań widziałem. Podobało mi się to co widziałem.

0

@ściah Bo jak wygrywamy to jest to zasługa piłkarzy. Nie wiesz takich prostych rzeczy?! :-)

0

@Rewolucja123 Skończcie zadawać mi takie pytania... :)

0

@Rewolucja123 Pedri i Riqui.

16

Las Palmas z Pedrim w składzie:
- 10 meczów
- 2 porażki
- 3 remisy
- 5 zwycięstw
- 14 strzelonych bramek
- 7 straconych

Las Palmas bez Pedriego:
- 4 mecze
- 4 porażki
- 11 straconych goli
- 1 strzelony

5

@Suzu W przyszłości na pewno. Teraz mógłby dostawać jakieś minuty od czasu do czasu.

5

@MacixxPL Tak. Jak najbardziej.

22

Munir był zaangażowany w bramkę Sevilli w ostatnich 6 meczach w rozgrywkach europejskich (6 kolejnych spotkań, 7 goli i 1 asysta). Żaden zawodnik Sevilli nie można pochwalić się lepszym wynikiem. Wczoraj Munir wyrównał osiągniecie Bacci z 2015 roku oraz Gameiro z 2016 roku. [OptaJose]

0

@Mundial2018 Bez przesady z tymi 20 bramkami. Jakby liczyli na większy zarobek, to sami mogli zerwać umowę z Watfordem i czekać na większą ofertę. Oczywiście musieliby zapłacić kilka milionów, ale pewnie by im się to zwróciło.

2

@Mundial2018 Co będzie znakomitym transferem. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?