Pojawiają się informacje o tym, że Barcelona jest obecnie bardzo zadowolona z rozwoju i gry Emersona w tym sezonie w Betisie. Brazylijczyk rozgrywa bardzo dobry sezon i może być tanią i ciekawą opcją na prawą obronę. Oby utrzymał formę.
@marcin000019 Tej akurat nie piłem, ale próbowałem wiele innych od Verde Mate. Smak mi smakuje. Lekko owocowy smak, ale też oczywiście czuć goryczką (szczególnie przy końcowych pociągnięciach). Smak jest dobry, już dawno się przyzwyczaiłem i pasują mi nawet te bardziej gorzkie smaki, gdzie jest też więcej pyłu.
@Shroud O drewniane matera trzeba dbać, to prawda. Dlatego ja piję z ceramicznego, bo można łatwo czyścić i jak susz postoi w materku z dwa dni to nic się nie stanie. :)
Pytanie do tych co piją Yerbę - jak dużo pijecie w ciągu dnia? U mnie jest różnie, bo czasami wypijam około 800/900 ml, a czasami jest co najmniej 1500 ml. W wakacje zdarzało się, że piłem około 2 litrów. Są też dni, kiedy nie piję w ogóle. Jestem ciekawy ile Wy pijecie. :) @Colon@nabial@TheNekro94
Od razu prośba o polecenie jakiejś dobrej Yerby, bo czas zamówić coś nowego. Piłem niedawno z Yerbę z Guaraną od Verde Mate, a także Taragui. Obie mi smakowały. Mam zamiar spróbować także wkrótce Green Mate, ale może macie coś ciekawego.
To już 4 dni bez wypowiedzi Rivaldo na FCBarca.com. Zaczynam się powoli niepokoić z powodu tego, że Brazylijczyk tak długo milczy. Mam nadzieję, że wkrótce przeczytamy jego nieocenioną opinię na konkretny temat, oby dziennikarze niedługo znowu się zwrócili do wielkiej wyroczni. Czekam z niecierpliwością.
@MiczenS Gra, ostatnio wychodził nawet od pierwszych minut. Radzi sobie przyzwoicie, ale szału też nie robi. W jednym spotkaniu jednak moim zdaniem można było wybrać go zawodnikiem meczu. Dość szybki, dobrze kontroluje piłkę, niezły balans ciała, od czasu do czasu potrafi uderzyć z dystansu, technika też na przyzwoitym poziomie. Nic wyjątkowego w nim nie ma, ale dla Barcy B będzie dobrym wzmocnieniem.
@xofcbxo Śledzę. Jeśli nie Aouchiche, to MVP turnieju powędruje do Hansena. Chyba, że ktoś z Brazylii da jakieś show. 6 bramek i 3 asysty w tym momencie. Głównie środkowy napastnik, ale na skrzydle też sobie radzi bardzo dobrze. Szybki, z świetną techniką, bardzo dobrym wykończeniem, kreatywny, nie boi się wchodzić w pojedynki jeden na jeden. Dobry w kreacji. Jeden z najciekawiej zapowiadających się młodych zawodników w Ajaksie.
32
Emerson w tym sezonie LaLigi:
- 10 meczów
- 900 rozegranych minut
- 2 gole
- 3 asysty
- bezpośredni udział w bramce Betisu średnio co 180 minut
I teraz liczby w przeliczeniu na mecz:
- 2,4 odbioru
- 0,8 interwencji obronnej
- 1,5 przechwytu
- 0,8 kluczowego podania
- 0,5 dryblingu
- 2,7 razy faulowany
- 38 podań (75% celności)
- 1,9 długiej piłki
7
@Brusu Taa, składy 3 godziny przed meczem.
8
@cules100pro Mam nadzieję, że nie obejmie Barcy B, bo tam wszystko funkcjonuje bardzo dobrze. Zwolnienie Pimienty byłoby głupotą.
36
Pojawiają się informacje o tym, że Barcelona jest obecnie bardzo zadowolona z rozwoju i gry Emersona w tym sezonie w Betisie. Brazylijczyk rozgrywa bardzo dobry sezon i może być tanią i ciekawą opcją na prawą obronę. Oby utrzymał formę.
1
@aldrie To zależy ile będą kosztowały loty. Ja dałem chyba z 450 zł w dwie strony za osobę. Może teraz będzie taniej.
1
@aldrie Porto jest piękne. Bardzo polecam.
Na pewno warto rozważyć Korfu, Majorkę, Wyspy Kanaryjskie, Sardynię, czy Ibizę.
1
@marcin000019 Mas IQ i Energia Guarana były świetne. Frutos Tropicales także dobre.
0
@marcin000019 Tej akurat nie piłem, ale próbowałem wiele innych od Verde Mate. Smak mi smakuje. Lekko owocowy smak, ale też oczywiście czuć goryczką (szczególnie przy końcowych pociągnięciach). Smak jest dobry, już dawno się przyzwyczaiłem i pasują mi nawet te bardziej gorzkie smaki, gdzie jest też więcej pyłu.
0
@Colon Szkoda...
0
@Colon Oglądałem. Dużo tego suszu nasypał i dodatkowo mieszał bombillą (jak tak nie robię nigdy).
0
@Colon Fajny ten termos. Gdzie taki można kupić?
1
@Shroud O drewniane matera trzeba dbać, to prawda. Dlatego ja piję z ceramicznego, bo można łatwo czyścić i jak susz postoi w materku z dwa dni to nic się nie stanie. :)
0
@Colon Wciąż nie kupiłem. :D
Ja mam materko o pojemności 350 ml, ale zapewne przez susz nalewam tam około 250-300 ml.
1
Pytanie do tych co piją Yerbę - jak dużo pijecie w ciągu dnia? U mnie jest różnie, bo czasami wypijam około 800/900 ml, a czasami jest co najmniej 1500 ml. W wakacje zdarzało się, że piłem około 2 litrów. Są też dni, kiedy nie piję w ogóle. Jestem ciekawy ile Wy pijecie. :) @Colon @nabial @TheNekro94
Od razu prośba o polecenie jakiejś dobrej Yerby, bo czas zamówić coś nowego. Piłem niedawno z Yerbę z Guaraną od Verde Mate, a także Taragui. Obie mi smakowały. Mam zamiar spróbować także wkrótce Green Mate, ale może macie coś ciekawego.
0
@Rewolucja123 Środkowy napastnik. Dołączył do Juvenilu A pod koniec sierpnia.
3
Najmłodsi zawodnicy Juvenilu A:
1. Alejandro Balde
2. Louie Barry
3. Ilaix Moriba
4. Gerard Peque
5. Jaume Jardi
Najmłodsi zawodnicy Juvenilu B:
1. Juan Larios
2. Marc Casado
3. Mamadou Saidou
4. Carles Gallego
5. Chadi Riad
1
@Skaramuczi Jasne. W La Masii mamy jeszcze kilku zawodników o podobnym potencjale co Pedri, Puig itd. Nie wymieniałem wszystkich.
9
@T_TG A gdyby tak za 3 lata Barcelonie naprawdę odpalił skład z Dembele, Todibo, Ansu Fatim, Puigiem, Inakim Peną/Arnau Tenasem, Wague/Emersonem itp?
0
@Jordi10 Do Rivaldo nic nie mam, zawsze szacunek do jego gry i umiejętności.
58
To już 4 dni bez wypowiedzi Rivaldo na FCBarca.com. Zaczynam się powoli niepokoić z powodu tego, że Brazylijczyk tak długo milczy. Mam nadzieję, że wkrótce przeczytamy jego nieocenioną opinię na konkretny temat, oby dziennikarze niedługo znowu się zwrócili do wielkiej wyroczni. Czekam z niecierpliwością.
19
@MiczenS Gra, ostatnio wychodził nawet od pierwszych minut. Radzi sobie przyzwoicie, ale szału też nie robi. W jednym spotkaniu jednak moim zdaniem można było wybrać go zawodnikiem meczu. Dość szybki, dobrze kontroluje piłkę, niezły balans ciała, od czasu do czasu potrafi uderzyć z dystansu, technika też na przyzwoitym poziomie. Nic wyjątkowego w nim nie ma, ale dla Barcy B będzie dobrym wzmocnieniem.
1
@Mesi12 Niby czemu?
14
Lista powołanych na jutrzejszy mecz z Cartageną:
0
@damianex10 Dokładnie, wszystko przez słabą grę Bayernie.
2
@Rewolucja123 @Coutinho007 @BigShaq Ludzie, pomyślcie odrobinę.
25
Ansu Fati na treningu reprezentacji Hiszpanii z Thiago:
https://pbs.twimg.com/media/EJIAimzW4AEUi4q?format=jpg&name=small
1
@Messibestplayerintheworld Wszystko jest napisane.
0
@Kcprlxx Niby czemu nie?
9
Dobra, czas zabrać go z PSG. :-)
3
@xofcbxo Śledzę. Jeśli nie Aouchiche, to MVP turnieju powędruje do Hansena. Chyba, że ktoś z Brazylii da jakieś show. 6 bramek i 3 asysty w tym momencie. Głównie środkowy napastnik, ale na skrzydle też sobie radzi bardzo dobrze. Szybki, z świetną techniką, bardzo dobrym wykończeniem, kreatywny, nie boi się wchodzić w pojedynki jeden na jeden. Dobry w kreacji. Jeden z najciekawiej zapowiadających się młodych zawodników w Ajaksie.