Dokładnie!
Typowy Polak który nie mieszka w Barcelonie,nie żyje na co dzień z klubem,nie chodzi na żadne spotkanie a i tak będzie krytykował wybór socio.Prezydenta wybrali ludzie którzy się znają na piłce i należy uszanować ich wybór i cieszyć się tym,że kibicujemy najlepszemu klubowi na świecie!
Amerykański senator Blumenthal:
,,Porównanie FIFA do mafii jest obraźliwe dla mafii. W żadnej mafii korupcja nie była tak oczywista, jawna i bezczelna, jak w FIFA."
Doskonałe słowa :)
Dotychczasowy pracodawca 23-latka - Club Brugge - potwierdził osiągnięcie porozumienia z hiszpańskim klubem. Reprezentant Australii przejdzie wkrótce testy medyczne, po których złoży podpis pod kontraktem. Czas trwania umowy ani kwota transferu nie zostały ujawnione - szacuje się, że Belgowie przystali na ofertę w okolicach ośmiu milionów euro.
Tym samym Valencia rozwiązała jeden ze swoich największych problemów. Ryan to bowiem bramkarz, którego sztab szkoleniowy szukał od zakończenia minionego sezonu, gdy podstawowy golkiper - Diego Alves - zerwał więzadła krzyżowe. Australijczyk, który został wybrany najlepszym portero belijskiej ekstraklasy, ma zapewnić drużynie odpowiednią jakość na początku rozgrywek, a zwłaszcza w walce o Ligę Mistrzów.
Ronaldinho spóźnił się o 48 minut na swoją własną prezentację we Fluminense.
Ronnie jak zwykle uśmiechnięty ogłosił potem,że jest w 100% oddany klubowi :)
Benedito był jednak zadowolony ze swojej kampanii wyborczej, którą uznał za „bardzo dobrą i udaną”
Socio raczej nie byli zadowoleni z jego kampanii,obiecywanie Verrattiego który obecnie jest nie do wyciągnięcia z PSG i do tego mówienie,że jeśli wygra wybory odsprzeda Turana.
Tak ślepi...Socio żyją z tym klubem na co dzień i raczej wiedzieli co jest najlepsze dla klubu jeżeli wybrali Bartomeu to należy to uszanować.Jeszcze powiedz,że starsi socio są głupsi od ciebie to już się w ogóle ośmieszysz...
3
Dokładnie!
Typowy Polak który nie mieszka w Barcelonie,nie żyje na co dzień z klubem,nie chodzi na żadne spotkanie a i tak będzie krytykował wybór socio.Prezydenta wybrali ludzie którzy się znają na piłce i należy uszanować ich wybór i cieszyć się tym,że kibicujemy najlepszemu klubowi na świecie!
34
Amerykański senator Blumenthal:
,,Porównanie FIFA do mafii jest obraźliwe dla mafii. W żadnej mafii korupcja nie była tak oczywista, jawna i bezczelna, jak w FIFA."
Doskonałe słowa :)
0
https://pbs.twimg.com/media/CKXIq0AUwAEk2RU.jpg :)
0
Mathew Ryan przenosi się do Valencii.
Dotychczasowy pracodawca 23-latka - Club Brugge - potwierdził osiągnięcie porozumienia z hiszpańskim klubem. Reprezentant Australii przejdzie wkrótce testy medyczne, po których złoży podpis pod kontraktem. Czas trwania umowy ani kwota transferu nie zostały ujawnione - szacuje się, że Belgowie przystali na ofertę w okolicach ośmiu milionów euro.
Tym samym Valencia rozwiązała jeden ze swoich największych problemów. Ryan to bowiem bramkarz, którego sztab szkoleniowy szukał od zakończenia minionego sezonu, gdy podstawowy golkiper - Diego Alves - zerwał więzadła krzyżowe. Australijczyk, który został wybrany najlepszym portero belijskiej ekstraklasy, ma zapewnić drużynie odpowiednią jakość na początku rozgrywek, a zwłaszcza w walce o Ligę Mistrzów.
7
Podobno już w tym tygodniu ma zostać domknięty transfer Adriano do Romy.[Sky]
2
Pedro ma zastąpić w Manchesterze United Di Marię, który podczas tych wakacji prawdopodobnie odejdzie do PSG. [Daily Mirror]
Stoke oferowało Konoplance 5M€ netto rocznie. Roma i Atlético - 4M€. W Sevilli dostał 3M€ rocznie na rękę. Widać, że chciał tam trafić :)
5
Ronaldinho spóźnił się o 48 minut na swoją własną prezentację we Fluminense.
Ronnie jak zwykle uśmiechnięty ogłosił potem,że jest w 100% oddany klubowi :)
0
Ludovic Obraniak po ośmiu latach powraca do FC Metz!
38
https://pbs.twimg.com/media/CKNmn4EUkAAXqtk.png :)
5
Messi strzelał gola w pierwszej kolejce w La Liga w trzech sezonach.
W 2008/09
-2010/11
-2014/15
Barca zawsze wtedy wygrywała La Ligę i LM :)
8
Dziś o godzinie 19h odbędzie się pierwsze posiedzenie nowo wybranego Zarządu Bartomeu.[MD]
Pedro powiedział do swoich przyjaciół że zamierza odejść do Man.Utd.[@MOgdenTelegraph]
22
Rakuten może zastąpić Qatar Airways
na koszulkach Barcy.[MD]
Zarząd Barcy rozważa ofertę firmy Rakuten.Japończycy mają oferować Barcelonie blisko 70 mln euro rocznie za reklamę na koszulkach.[MD]
40
Lepiej wypluj te słowa.
0
Lepiej dzisiaj nastaw :)
0
Te koszulki są wspaniałe :)
3
Równe 9 lat temu Zambrotta oraz Thuram zostali zawodnikami Barcelony. :)
11
Ostatnich 3 zawodników Barcelony którzy strzelali gole w pierwszym oraz ostatnim meczu ligi:
- 05/06: Eto'o
- 13/14: Alexis
- 14/15: Messi
3
100 dolarów trzeba zapłacić, aby zobaczyć na żywo trening Barcelony. Dochód z biletów trafi do fundacji LA Galaxy. [LAGalaxy]
1
Nad morzem mieszkasz?
0
Oczywiście wygrane mecze.Pomyłka.Dzięki za zwrócenie uwagi :) Jeszcze przy tamtym komentarzu nie mam opcji edytuj...
7
Messi w Barcelonie na Camp Nou rozegrał 231 meczów i strzelił 231 goli.
Barca B wygrała 8:0 z Navata.Gole strzelali:
Maxi Rolon -4
-Adama 2
-Camara, Campins-1
3
http://allegro.pl/koszulka-nike-fc-barcelona-core-plus-421-roz-xl-i5522802331.html :)
5
Był Pedro jest i Rakitić:
https://pbs.twimg.com/media/CKRQae-WwAAODG4.jpg :)
11
Barcelona rozegrała w tym sezonie 23 wyjazdowe mecze i strzeliła w nich 78 goli.Oba wyniki to rekordy w historii klubu.
26
Równe 50 dni temu Messi strzelił tego cudownego gola w finale Copa del Rey z Bilbao:
https://vine.co/v/ehb9Z5Llzbd
Geniusz :)
1
Stefan Savić na dniach dołączy do Atlético Madryt. [AS] ,[Sky Italia]
30
Idź dalej grać w Fife...
47
Rakitić jak ojciec z synem :)
16
Benedito był jednak zadowolony ze swojej kampanii wyborczej, którą uznał za „bardzo dobrą i udaną”
Socio raczej nie byli zadowoleni z jego kampanii,obiecywanie Verrattiego który obecnie jest nie do wyciągnięcia z PSG i do tego mówienie,że jeśli wygra wybory odsprzeda Turana.
4
Tak ślepi...Socio żyją z tym klubem na co dzień i raczej wiedzieli co jest najlepsze dla klubu jeżeli wybrali Bartomeu to należy to uszanować.Jeszcze powiedz,że starsi socio są głupsi od ciebie to już się w ogóle ośmieszysz...