Redaktor serwisu FCBarca.com
19 lipca 2015, 15:34
2
Xavi: "Nie wiem czy wrócę za 3 czy 4 lata,ale moim celem jest powrót do Barcy,to mój dom,lecz najpierw muszę odpocząć" #Barcastat
19 lipca 2015, 14:10
Pedro coraz bliżej transferu do Man.Utd.Anglicy w przyszłym tygodniu zaprezentują ofertę w wysokości 25-29 mln euro.[Marca]
19 lipca 2015, 13:17
61
A więc tym co Laporta miał wygrać wybory to tym się pogrążył...
19 lipca 2015, 13:12
0
W drodze do USA: https://pbs.twimg.com/media/CKRQhk7WcAAjgpk.jpg :)
19 lipca 2015, 00:40
1
Aż tak Cię załamał wybór Bartomeu na prezydenta? :)
19 lipca 2015, 00:39
9
Równe 12 lat temu Ronaldinho został zawodnikiem Barcelony.Blaugrana zapłaciła za piłkarza 25 mln euro.
19 lipca 2015, 00:23
Zawodnicy którzy strzelili najwięcej wyjazdowych goli dla Barcelony w 2015 roku :- Messi 14- Neymar 14- Suarez 11
19 lipca 2015, 00:18
10
Gampart... Haha :)
19 lipca 2015, 00:16
3
Bartomeu:"To co osiągnął Messi jest niesamowite.Kto wie jaka jest jego granica"
19 lipca 2015, 00:07
Jeszcze nie masz bana?
18 lipca 2015, 23:52
Prezydent Gabonu jest kierowcą Messiego. https://pbs.twimg.com/media/CKMsa4JUMAEd9e5.jpg Messi dyrektor :)
18 lipca 2015, 23:45
Tymczasem w Katarze: https://pbs.twimg.com/tweet_video/CKOhBikUAAArPXK.mp4
18 lipca 2015, 23:42
Słowa-dobro klubu i Bartomeu się wykluczają
18 lipca 2015, 23:29
4
Messi do Chelsea Quatar Nou Neymargate... Już niedługo.
18 lipca 2015, 23:27
Chyba już tylko to zostało Laporcie. https://pbs.twimg.com/media/CKOZJ5wWgAAsOSH.jpg
18 lipca 2015, 23:26
With 100% of the count completed: Bartomeu 54.63% (25,823) Laporta 33.03% (15,615) Benedito 7.16% (3,386) Freixa 3.70% (1,750)
18 lipca 2015, 23:24
To prośba czy pytanie? I wyłącz CapsLocka bo za to bana dostaniesz :)
18 lipca 2015, 23:19
Przecież już ma niestety...
18 lipca 2015, 22:59
Według badań sondażu Catalunya Ràdio, 70,6% Sócios nie zgadzają się na wydanie 80M na Pogbę. #fcblive
18 lipca 2015, 22:49
ehh starcy nie powinni głosować w taki upał :)
18 lipca 2015, 22:47
Wiem,że pod publiczkę ale gdyby Barto tak zarządzał cały czas.. Niestety to chyba tylko marzenie..
18 lipca 2015, 22:43
35
Laporta: Mimo wszystko, nie zrezygnuje w przyszłości, to nie jest koniec. #fcblive
Jeśli Bartomeu będzie zarządzał klubem tak samo jak miesiąc przed wyborami to może źle nie będzie :)
18 lipca 2015, 22:39
Oficjalnie: Wyniki po 75% głosów. Bartomeu 54,47%, Laporta 33,21%, Benedito 7,19%, Freixa 3,7%. #fcblive
18 lipca 2015, 22:37
Laporta: Gratuluję zwycięstwa Bartomeu.
18 lipca 2015, 22:23
Policzono 1/4 głosów: - Bartomeu 54,58% - Laporta 32,94% - Benedito 7,31% - Freixa 3,78% @fcblive :(...
18 lipca 2015, 22:21
Sam wypijesz,wariacie?
18 lipca 2015, 22:06
Już niedługo: Qatar Nou oraz Neymargate odcinek 2341.
18 lipca 2015, 21:54
5
Można by teraz napisać książkę pod tytułem: "Ludzie którym tryplet przysłonił oczy"
18 lipca 2015, 21:42
On nie zasłużył na drugą szansę..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Xavi: "Nie wiem czy wrócę za 3 czy 4 lata,ale moim celem jest powrót do Barcy,to mój dom,lecz najpierw muszę odpocząć"
#Barcastat
2
Pedro coraz bliżej transferu do Man.Utd.Anglicy w przyszłym tygodniu zaprezentują ofertę w wysokości 25-29 mln euro.[Marca]
61
A więc tym co Laporta miał wygrać wybory to tym się pogrążył...
0
W drodze do USA:
https://pbs.twimg.com/media/CKRQhk7WcAAjgpk.jpg :)
1
Aż tak Cię załamał wybór Bartomeu na prezydenta? :)
9
Równe 12 lat temu Ronaldinho został zawodnikiem Barcelony.Blaugrana zapłaciła za piłkarza 25 mln euro.
0
Zawodnicy którzy strzelili najwięcej wyjazdowych goli dla Barcelony w 2015 roku :
- Messi 14
- Neymar 14
- Suarez 11
10
Gampart...
Haha :)
3
Bartomeu:"To co osiągnął Messi jest niesamowite.Kto wie jaka jest jego granica"
0
Jeszcze nie masz bana?
2
Prezydent Gabonu jest kierowcą Messiego.
https://pbs.twimg.com/media/CKMsa4JUMAEd9e5.jpg
Messi dyrektor :)
3
Tymczasem w Katarze:
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CKOhBikUAAArPXK.mp4
10
Słowa-dobro klubu i Bartomeu się wykluczają
4
Messi do Chelsea
Quatar Nou
Neymargate...
Już niedługo.
1
Chyba już tylko to zostało Laporcie.
https://pbs.twimg.com/media/CKOZJ5wWgAAsOSH.jpg
3
With 100% of the count completed:
Bartomeu 54.63% (25,823)
Laporta 33.03% (15,615)
Benedito 7.16% (3,386)
Freixa 3.70% (1,750)
0
To prośba czy pytanie?
I wyłącz CapsLocka bo za to bana dostaniesz :)
3
Przecież już ma niestety...
4
Według badań sondażu Catalunya Ràdio, 70,6% Sócios nie zgadzają się na wydanie 80M na Pogbę. #fcblive
4
ehh starcy nie powinni głosować w taki upał :)
0
Wiem,że pod publiczkę ale gdyby Barto tak zarządzał cały czas..
Niestety to chyba tylko marzenie..
35
Laporta: Mimo wszystko, nie zrezygnuje w przyszłości, to nie jest koniec. #fcblive
1
Jeśli Bartomeu będzie zarządzał klubem tak samo jak miesiąc przed wyborami to może źle nie będzie :)
3
Oficjalnie: Wyniki po 75% głosów. Bartomeu 54,47%, Laporta 33,21%, Benedito 7,19%, Freixa 3,7%. #fcblive
4
Laporta: Gratuluję zwycięstwa Bartomeu.
1
Policzono 1/4 głosów:
- Bartomeu 54,58%
- Laporta 32,94%
- Benedito 7,31%
- Freixa 3,78%
@fcblive
:(...
10
Sam wypijesz,wariacie?
3
Już niedługo:
Qatar Nou oraz Neymargate odcinek 2341.
5
Można by teraz napisać książkę pod tytułem: "Ludzie którym tryplet przysłonił oczy"
3
On nie zasłużył na drugą szansę..