Przypominam,że to nieoficjalne wyniki.To tylko 5000 socios.Ponad 40 tysięcy głosów nie zostało policzonych.A TV3 to ludzie Bartomeu.Jeszcze wszystko się może zmienić :)
Bartomeu z kolei okazuje swoje niezadowolenie z powodu obecności byłych piłkarzy Barçy, powiązanych z Laportą, tuż przy urnach, i robiących sobie zdjęcia z fanami.
Haha :)
Według mnie bez sensu jest jak ktoś pisze,że ma "gdzieś" te wybory od tego przecież zależą losy przez najbliższe 6 lat Barcelony.Jak masz gdzieś wybory to masz też gdzieś Barcelone...
6
Laporta: " To wyniki sondażowe pośród 5 tysięcy Socios. Musimy poczekać na końcowe, oficjalne wyniki"
17
Przypominam,że to nieoficjalne wyniki.To tylko 5000 socios.Ponad 40 tysięcy głosów nie zostało policzonych.A TV3 to ludzie Bartomeu.Jeszcze wszystko się może zmienić :)
2
10 minut. Exit-polls w TV3 i Catalunya Radio na grupie ~5000 osób.
0
Raczej za 2 godziny i 50 minut :)
1
Avatar ukradł :)
0
A rodzice Cię puszczą do Barcelony? :)
12
W twoim wieku.Możesz brać :)
13
Przed momentem Abidal spotkał się z Bartomeu (w sensie: szli i trafili na siebie), nawet się nie przywitali.
0
Aleix Vidal z nr...."6" , Turan z 17
@gerardromero
2
Ogłoszenie oficjalnych wyników wyborów na Prezydenta Barcelony nastąpi o północy. #fcblive [Sport]
1
Ehh.Też bym sobie pobiegał po tym Camp Nou... :)
0
Trochę jesteś śmieszny i wiedziałem o tym a Barcelonie kibicuje już od paru lat.
Żałosny jesteś.
11
Iniesta zagłosował na Laportę. #fcblive
1
Za to Laporta ma szacunek!
http://www.barcelonas.com/images/ronaldinho-and-laporta.jpg
0
https://pbs.twimg.com/media/CKII6BCUAAAVeo2.jpg
Zauważyliście u dołu pudełka napis "Nowy polski komentarz"? Czyżby (w końcu) zmiana komentatorów?
4
https://pbs.twimg.com/media/CKM1s8dWcAAUHz3.jpg :)...
3
Według @eleccionsfcb do wyborów pójdzie 55-60 tysięcy socios.
10
Według sondażu Cuatro,wybory na chwilę obecną wygrywa.....Laporta!
11
Bartomeu z kolei okazuje swoje niezadowolenie z powodu obecności byłych piłkarzy Barçy, powiązanych z Laportą, tuż przy urnach, i robiących sobie zdjęcia z fanami.
Haha :)
0
Według relacji z Katalonii ludzie ze sztabu Bartomeu zgarniają socios z ulicy i potem prowadzą ich do stanowiska (!) 'nakierowując' na Bartu.
...
1
Bayern: Ulreich - Benatia, Thiago, Costa, Rafinha, Alonso, Bernat, Rode, Lahm, Müller, Alaba
Valenicia: Yoel; Barragán, Vezo, Orban, Gayà; Fuego, Enzo, Parejo; Rodrigo, De Paul i Santi Mina.
12
Według mnie bez sensu jest jak ktoś pisze,że ma "gdzieś" te wybory od tego przecież zależą losy przez najbliższe 6 lat Barcelony.Jak masz gdzieś wybory to masz też gdzieś Barcelone...
3
Komisja Wybocza Barçy powiedziała, że "nie zainterweniuje" ws. osób zachęcających do Bartu, bo są poza CN.
1
Roma wygrywa z Realem po rzutach karnych.
Benitez Out u kibiców Realu już za chwilę...
2
https://pbs.twimg.com/media/CKMRLOGWgAAFNma.jpg
Haha :)
1
Nadaktywny przewodniczący Komisji Zarządzającej, Ramón Adell, ochrzanił legendy ze sztabu Laporty za robienie sobie zdjęć z ludźmi.
1
O 22:00 poznamy pierwsze wyniki wyborów. Przed północą zostaną ogłoszene oficjalne wyniki. #fcblive
0
Zapowiada się dzisiaj bardzo duża frekwencja.
Bardzo dobrze :)
0
https://pbs.twimg.com/media/CKLvmcjXAAACUGL.jpg
Puyol głosuje :)
3
Żałosne są te twoje teksty o murawie. . .